2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bendede var anksiyet canım benim kalbime vuruyor artık

Bendede var anksiyet canım benim kalbime vuruyor artık
Ay evet ya vallahi
İştahım kesildi akşam yemeği yiyemedim stresten. Sonra arkadaşımı aradım bu konularda bilgisi olan fotosunu filan gönderdim yok canım bu üşümüş o bu kadar az morarma değildir belirtisi filan dedi de çay içecek kadar rahatladım

Bugun ilk defa bebisle otobüse bindik konsolosluğa gittik kimlik ve pasaport çıkartmak için üçümüz. Ödümüz patladı otobüste ağlayacak ortalığı birbirine katacak diye neyseki 3 saat uyudu, tam geri dönerken bizim sokağın başında çığlığı bastı eve girdik zar zor yemek yedik, sürekli kucak istiyor hareket istiyor parmağında oynatıyor bizi :)

Sogum dan onceki 8 hafta ve dogumdan sonra ki 8 haftalik dogum izni icin devlet para veriyor cnm bu sure icinde is yerinden para alamadimiz dan dolayi asgari ucret uzerinden 16 haftalik devlet para veriyor dogum raporunu ve izin raporunu is yerine teslim ediyorsu benim bildifim rapor suren dolunca o para geliyirdu benim cocuk ta oyle olmustu ama arkadasjn aylik olarak yatmis benim kk toplu yatmjsti

Kızlar emzirmekten kamburum cıkıyor sırtım cok ağrıyor ya napıcaz
ogluşda bazen gazdan durmuyor alttan cıkarınca rahatlıyor bebek bakmak cok zormş halim kalmadı yav
Benimde kamburum çıktı emzirmekten. Bide hem dikişim ağrıyor dik duramıyorum hem göğüslerim tahminimden fazla büyüdü taşıyamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…