2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
bizde bir sorun yoktu canım. çocuk doktoru kalbini dinlerken üfürümden şüphelendi öyle yönlendirdi bizi. gözle görülür hiç birşey yok. şu şekilde yazıyor ekonun sonunda.

Eklentiler

• IMG_20201201_121738.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 36
Bizimde aynı şekilde oldu ama bizden 2. topuk kanı istemediler direk çocuk endokrinoloji bölümüne yönlendirdiler. Maalesef bebeğimde hipotiroidi diye bir hastalık çıktı günlerdir ağlıyorum.Bazen 2. leri normal çıkıyormuş ama bir gün bile önemli dedi doktor o yüzden bence hemen gidin baktırın

AA toplu olarak mi yatırdırlar acaba ? 170 i arayıp sorsan mi ? Normalde aylık ya da rapor bitiminde toplu yatıyor, keşke benim de toplu yatsa hemen

Valla iyimis cnm ben de baktim sahis odemelerine benim ayliknyatiyor sanirim 2400 tl yatmis senin toplu yatmasi iyi olmus keske benim dd toplu yatsaydi
Aradm toplu deilmis 35 gunluk para bu dediler. Her ay sirket onayladikca aylik yatiyormus bizim

Kızlar nasılsınız? Bende pek yazamaz oldum. Kız 2 saate kalmadan emmek istiyor evlat . Sonrasında gazını cıkarcam derken uyanıyor kısır döngüye giriyoruz. Kaka yaparkende zorlanıyor yavrucak. Karnı çok şiş geliyor bana sizinkiler de öyle mi?
Bir de şey soracaktım, çocuk yardımı için nereye başvuruluyor?

Sgk kendi yatiriyor ailee bakanligi da bulundugun ilcedeki merkeze cocugun kimligiyle baba yada sen gidip basvuruyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…