2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Normalde o sekilde yatiyor rapor bittiginde raporun ne zaman bitiyir benim 18 ocak ta bitiyor raporum ben ee merak esiyirum ne kadar yaticak diye
Kizlar bu 16 haftalik ucretli iznin parasi izin bitince toplu yatmiyomuydu bana bugun yatms hemde bekledigimdn bayagi fazla nie oyle oldu anlamadim

Kızlar şimdi kayınvalidem dedi bebeğin bir ara ağız çevresi morarmış. Biraz dik yatırmıştım ondan mı acaba korktum dedi. O an bana dememişler. Şimdi netten baktım kalp problemi olan bebeklerde olur diyor. @_seastar_ sen de böyle bir şey oldu mu canım? Ya kardiyoloji doktoruna özellikle sordum muayeneden çıkarken şu an bir sorun yok dikkat etmeniz gereken bir şey yok, iyi bebek demişti. Ama şimdi ne yapsam korktum şu an iyi bir şeyi yok. Ama paranoyak gibi çocuğu izleyip duruyorum. Ay ne zor bir şeymiş ya 😪
Benim ki iki günlükken oldu doktor kardiyolojiye yönlendirdi ama ben kabul etmedim. Çünkü emzirirken oldu. Sütüm gezine kaçtı sanırım

Benim ki iki günlükken oldu doktor kardiyolojiye yönlendirdi ama ben kabul etmedim. Çünkü emzirirken oldu. Sütüm gezine kaçtı sanırım
Canım zaten bizim kalbimizde delik çıktı maalesef. Ama doktor bir sorun yok 1 aylık olunca görelim dedi. Öyle eve gidince bakın takip edin vs demedi, iyi şu an dedi. Ama bugün istanbul aşırı soğuk diyorum herhalde üşüdü, çünkü ağzı morarırmış tırnakları filan bizde eli soğuktu yüzü soğuktu dedik üşüdü herhalde. Ağız çevresi mordu çünkü o da hafif. Ay o kdr şey atlattık ki her şeyden nem kapıyoruz🤦🏻‍♀️ Normalde zaten anskiyetem var bir de bunlarla boğuşuyoruz Allah yardım etsin

Ay canım aynen yüzü sarı gördükçe üzülüyorum. Bakalım 1. Ayda kontrolde bakıcak ama azalsın diye devamlı bebiş yoğun bakımdayken sağdığım sütlerden takviye yapıyoruz. Bittiği an yetmezse biz de mamaya geçeriz napalım.
Anne sutude versen bebek sari olabilir mama istersen arada bir ver kan uyusmazligi nedeniyle sarilik oluyolar doktor oyle.dedi ama artik buyuduler risk yok yavas yavas gecmeye baslicak ilk 10 gun cok onemli sarilikta atlattik şükür

X