2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Aynen canım ya inşallah alışırlar

Canım sorucam doktora kontrolde inşallah huysuzluk ediyordur bir sorun yoktur
Kız bebeklerinde idrar yolu enfeksiyonu olabiliyor ama isterseniz ayaklarını daha sıcak tutmayı deneyin belki işe yarar Benim oğlumda 11 günlük altını açınca sürekli ağlıyordu iki kat çorap giydirmeme rağmen ayakları biraz soğuk geliyordu bir iki gündür polar battaniyeye sariyorum belinden itibaren altını. Sanki altını değiştirirken daha rahatladi pek ağlamıyor, gazını da daha rahat çıkartıyor

2711
Bazen yüksek çıkabiliyor 2.de de yüksek çıkarsa hastaneye sevk ediliyor.bebekten kan alınıyor uzman değerlendiriyor.cok yüksek çıkmazsa takip ediliyor belli zamanlarda

Çocuğumdan sürekli kan aldıkları için ben sağlık ocağına götürmedim kıyamadım

Gunduz uyumadiginda ne yapiyir cnm
Klasik müzik dinliyor Mozart açıyorum gözlerini açarak dinleyip gülüyor bende o sırada bulaşık makinesi veya çamaşır seriyorum sonra biraz da cingiraklariyla oynuyoruz ellerini tutuyorum yat kalk hareket yapıyoruz karın ovuyorum bacak bisiklet hareketi yapıyoruz yüz üstü ceviriyorum biraz hareket etsin diye .Hava sıcaksa güneş alan odaya gidiyoruz soyundurup kremle masaj yapıyorum d vitamini alıyoruz .Tek kalmayı pek sevmiyor genel olarak

Canim.cok.gecmis olsun umarim buyukleriniz iyilesir tez zamanda
Gogus yarasi cok.kotuyse cildiyeye gitmeni oneririm ablaminki gecer diye bekledi mantar olmus doktora gidince hemen iyilesti tedavi sonucu
Hayirli olsun bebegin canim ne kadar cok yurursen okadar azalir agrilarin bende sırt ve kaburga sancisi cok cektim nezaman istesem hemen 5dk serum takmislardi agri kesici iste mudahale ediceklerdir.
1 den bu saate kadar ayaktayız .. nolur birileri bana yalnız olmadığımız söylesin
Ayy bizimkide gece 3 u buldu uyumasi gazi vardi babasi kalkti biraz sonra gaz cikardi uyudu bizim kiz
Ahahha aynen canım. Benim sarılık kaderim yaa ilk bebemde de çektim bunda da. Mecbur beklicez
Ben artik master yaptir sarilik konusundaoglum 12 gun yatmisti sariliktan kizimda 1 gun ama bu bebisi kuveze gondermeden atlattik mama takviyesiyle yüzünde halen var oda 2 ay dolmadan gecmiyo canim
Kızlar ben sezeryan oluyorum bu gün bebek hala yukarda ve açılma falan yok suni sancıyı denemedik o yüzden çok farklı duygular hissediyorum hakkımızda hayırlısı olsun
Hayirli olsun gozunaydin canim saglikla buyusun minnosun

Tuttu canım şu an emzikle uyuyor şükür yoksa kucakcı olmuştu. bibs i burada önermişlerdi kauçuk basit bir şey ama iyiymiş. Sanırım diğer emziklere göre pahalı ithal olduğu için. Şimdilik memnunuz

Ayni benim ki gibj benjm ki de sevmiyor tek basina 10 dk ancak duruyor bu soykediklerini bende yaoim bugun saat 10 da kalkti 3 kadar hic uyumadi

Kızlar emzirmekten kamburum cıkıyor sırtım cok ağrıyor ya napıcaz
ogluşda bazen gazdan durmuyor alttan cıkarınca rahatlıyor bebek bakmak cok zormş halim kalmadı yav
Ben sirtima 2 yastik yanlarimda yastik kucagimada yastik ustunede bebisi koyup emziriyorum yoksa kol bel kalmaz.emzirme yastigimiz var ama gobegimden onu kullanamiyorum.hem boyle cok rahat.

Kizlar bu 16 haftalik ucretli iznin parasi izin bitince toplu yatmiyomuydu bana bugun yatms hemde bekledigimdn bayagi fazla nie oyle oldu anlamadim

Ay canım aynen yüzü sarı gördükçe üzülüyorum. Bakalım 1. Ayda kontrolde bakıcak ama azalsın diye devamlı bebiş yoğun bakımdayken sağdığım sütlerden takviye yapıyoruz. Bittiği an yetmezse biz de mamaya geçeriz napalım.

Kızlar şimdi kayınvalidem dedi bebeğin bir ara ağız çevresi morarmış. Biraz dik yatırmıştım ondan mı acaba korktum dedi. O an bana dememişler. Şimdi netten baktım kalp problemi olan bebeklerde olur diyor. _seastar_ sen de böyle bir şey oldu mu canım? Ya kardiyoloji doktoruna özellikle sordum muayeneden çıkarken şu an bir sorun yok dikkat etmeniz gereken bir şey yok, iyi bebek demişti. Ama şimdi ne yapsam korktum şu an iyi bir şeyi yok. Ama paranoyak gibi çocuğu izleyip duruyorum. Ay ne zor bir şeymiş ya

Kızlar emzirmekten kamburum cıkıyor sırtım cok ağrıyor ya napıcaz
ogluşda bazen gazdan durmuyor alttan cıkarınca rahatlıyor bebek bakmak cok zormş halim kalmadı yav
Etimle kemiğim birbirinden ayrılıyor sanki bacaklarım tutmuyor rengim benzim kaçmış halde

Yeterki tutsun Kamburum cıktı artık gerekirse yedekli alırım Sen hangi siteden aldin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…