2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Dün de ben aynı durumdaydım doktor mamayı bırak demisti 2 gündür vermiyordum. Mamayı verince sustu uyudu. Belki öyle bi durumdur.
Ben mama veriyorum ona ragmen uyumuyor
Benım sutum yetmıyor süte mama verdım hep
Ama bugun bırsey oldu mamayıda yedı
Mememde şuan bırakmıyor
Ve ağlıyor hep

Mememde şuan bırakmıyor
Ve ağlıyor hep
Şu an bende aynı durumdayım 😕 hep ağlıyor susmuyor ne yaptıysam kar etmedi niye böyle oluyorlar ya 🥺

Mememde şuan bırakmıyor
Ve ağlıyor hep
Bende hem emziriyordum hem mama veriyirdum ama gece uykulari duzensiz di sanirim mama yi az verdim iicm mis 2 gecedir mama yi artirdim uyuyor

Bu cocuklarin gunleri birbirine hic tutmuyor saat 4 de uyandi 6 30 kadar uyumadi en son artik esime verdim sinirlerim iyice bozulunca bir yandan esime de kiyamiyorum adam sabah ise gidiyor ama dayanamadim artik

Of valla ya paranoya oldum sürekli bebeğimin ateşini ölçüyorum
Kuzum psikolojine dikkat et, biraz rahatlat kendini, korkma bişi olmayacak, annende nasıl koruyacak ki kendini ahh annelik işte 😔
bugün dogum yaptım sükürler olsun kızım 3500 kilo 51 cm dogdu :dua: iyiyiz ikimizde simdilik agrım yok bakalım iğnenin etkisi var tabi..
Gözün Aydın canım bende merak etmiştim seni.

günaydın kızlar

sabaha karşı ıkınmalar vardı yine. ama ağlamıyor sadece ıkınma🤪akşam yine kuru fasülye yemiştim. şimdi netleşti artık kuruyu rafa kaldırdık😁

Bu cocuklarin gunleri birbirine hic tutmuyor saat 4 de uyandi 6 30 kadar uyumadi en son artik esime verdim sinirlerim iyice bozulunca bir yandan esime de kiyamiyorum adam sabah ise gidiyor ama dayanamadim artik
benim eşim de 2 gündür oturma odasında yatıyor. ben de birşey diyemiyorum açıkcası. hem işe gidiyor hem vakalar çok dışardan mikrop falan getirir

Bende hem emziriyordum hem mama veriyirdum ama gece uykulari duzensiz di sanirim mama yi az verdim iicm mis 2 gecedir mama yi artirdim uyuyor
Ben de mama cok verdim sabah 4te
Zor uyuttum

Bugun bizimki de terör estirdi artik memede de uyumuyor 12 den 2 ya kadar ve 4 ten 6 ya kadar mama sonrası uyumaya clsma faslı oldu. Kakasi da cift kaşarlı tost gibi uzuyor dr normal dedi ama insallah alerji falan yoktur ya da enfeksion

Biz de aynı saatlerde ayaktaydık 7ye kadar uyumadı nasıl oldu bilmiyorum ama bizimki kucağa gelip memeye yaslanarak uyumaya alışmış çocuğa sinirlendim kendi kendime kızdım çocuğa kızdığım için her şey allak bullak duygularım darmadağın şu an🤣

X