2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Canım sıcak su denedin mi duşta .sıcak su ile ovala 10 dk

yok cnm minoset plus kullanmıştım ben

Ilk hafta bebekte gaz problemi olmuyor diye biliyorum şaşırdım şu an olabiliyor mu gerçekten emin misin

kittenlyy gaz sancıları çoğunlukla 10gün sonrası başlar. karnının guruldaması normal. mama başladın değil mi? açlıktan ağlıyor ihtimali yüksek

kittenlyy emzirirken sırtından bende gazını hissediyordum resmen ama asıl 20 günlükken başladı bizim gaz derdi sanki. Sen mama veriyor musun?

mama vermedim henüz sütüm arttı cok şükür emzirip arkasına sagıp onuda içiriyorum
Gazda şöyle ağlıyor deli gibi arkasına osurup susuyor veya kaka yapıyor mesela ordan gaz sancısı diye düşündüm ama cidden erken ya. Zaten heryerm ağrıyor birde bebiş durmuyor memeyi tutarkende savaş cıldırıyor snra yakalıyor susuyor

Evet ama ne kadar emdiğini bilmiyorum o yüzden sağıp veriyorum şimdide uyandıramıuorm zorla ağzına tıkıyorum off yaaa yoruldum

Valla canım vermeyi düşünüyorum çünkü daha uslu oluyorlar philips eventin göğüs ucuna en yakın emziği varmış sağolsun eltim kızına iki tane almıştı yedeğini bana verdi

Kızlar biz Pazar günü 12:15 de kavuştuk minik prensesimle adı Eylül aynı ultrasondaki kilosunda doğdu 2750 Gr 49 cm Cumartesi günü sancılandım baya sabaha kadar çektim sancıları ama hiç açılma vs olmadı. Doktor çatın basık falan diyordu sürekli zaten sonra ordaki beni muayene eden ebe de doktora çok basık falan demiş doktor geldi beni ikna etti riske atmayalım bebeğini hem uzun sürecek gibi duruyor doğum sürecin falan dedi. Ben de napayım çocuğumu riske atmak istemem diye kabul ettim hemen alayım dedi sancıların başlamış ve böylelikle acilen sezeryan oldum. Ruhen çok iyiyim mutluyum kızımızla kavuştum ama fiziken çok kötüyüm kızlar bir an önce iyileşmek istiyorum çok ağrım var büyük tuvalete de çıkamadım daha normal mi? Göğüs ucum da çok acımaya başladı lansinoh buzdolabı poşeti falan etki etmemeye başladı gümüş kapak almam lazım acil ama eczanelerde bulunmuyor galiba medikalde mi olur acaba

Gozunaydin canim saglikla dogmus ya ne sekilde dogdugu onemli deil saglikla buyut bebegini

Canım gözün aydın kavuşmuşsun bebişine çok sevindim Allah analı babalı büyütsün

Merhaba kızlar ya bir sorum olacak 39+4 deyiz biz geçen hafta hareketlerini daha sert canımı acıtacak şekilde hissediyordum ama 3-4 gündür öyle çok hareketli değil genelde karnımda şişme kabarma dönme şeklinde gibi hiç hareketsiz değil onun farkındayım ama daha sakin son haftadayız diye mi böyle oldu anlamadım evhamda yapmak istemiyorum sizde oldu mu böyle bir durum

Gözün Aydın canım bi kaç güne ağrım kalmıcak az sabır gümüş kapak e bebekte var eğer gidip alma imkanın yoksa netten al bi kaç güne gönderiyor

Bizim kızda çok sancılanınca özellikle sordum doktora eczaneye gidip rastgele almayım diye yok dedi arabasına bindirip evde gezdir rahatlar dedi
Dün gece bizde uyumadık sancıdan bu gece napcak ben de bekliyorum
Bu arada bende minoset kullandım ağrı kesici

A Almira nasıl oldun canım hiç yazmadın ben arada hala fenalaşıyorum ayaklarım uyuşuyor nefesim gidiyor bayılck gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…