2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
10 gün sürdü benim kendi işimi yapabilmem. Daha doğrusu ilk hafta geçince yavaş uavas yapabildim. Her bünyeyi farklı etkiliyordur
Ben 4 5 gunden sonra tamamen normale dondum rahattim ilk gunden beri heo ayaktaydim cok sikintili olmadi sadece 1 2 gece yatip kalkarken dikis yerlerim acidj o kadar suan hic birseyim yok mesela evde her isimj yapabiliyorum

Bende oyle yapiyorum cnm karni toksa bira agzinda tutuyor demin emzikle uyuttum sonra atti emzigi bakalim yavas yavas alissin sanirim benim sut de azaliyor

Ben
im de bugun 15 gun cnm hala devam ediyor benim bazen kahve rengi bazen bildigin kan gibj oluyor bazen hic gelmiyor ama hala devam

Val
Lohusalıkda zormuş gerçekten ben daha tam atlatamadım sanırım birde ikiz hiç dinlenemiyorum biri bitiyo diğerine geçiyorum bitince ilkinin saati geliyo
la allah kolaylik versin cnm biz teklerle zor bas ediyoruz sen ikibtane ile allah yardimcin olsun

Neden az bulduki doktor bizim de 13 gunde 310 gr almis gayet guzel kilo alimi dedi bizde meme arti mama olarak devam ediyoruz
Sizinkine göre biraz az canim, doktorum 250-300 gr arası bekliyordu. O yüzden az dedi. Ne kadar mama veriyorsun sen canim ,

Kızlar bebeğimin sol göğsünde hafif bir şişlik var, süt toplanması deniyormuş galiba. Kendi kendine geçer mi önemli bişey midir yoksa masaj yapsam daha mı iyi olur

Kiz bebek mi canim.benim kizinda bir gogsu sismis doktor muayene ederken soyledi benim hormonlarim ona gectigi icin oyleymis zamanla gecicek dedi ellemeyin dedi telaslanma hic adet olan bebek bile oluyormus ki bizimkinin akintisi olmuatu ilk haftalar

Canim göğüs pedi yara varken ise yaramıyor, burda bi arkadaş yazmıştı kimse allah razı olsun, poşet kapatmak çok iyi geldi bana, emzirmeden sonra krem sürüp poşetle kapattım 2 gunde rahatladı çok şükür . Tavsiye ederim

benim de öyle 2 gündür. regl oldum sandım resmen hareket ettikçe aktı. normalmiş canım 40-50gün sürüyor bu durum. bugün hiç birşey yok mesela

Kiz bebek mi canim.benim kizinda bir gogsu sismis doktor muayene ederken soyledi benim hormonlarim ona gectigi icin oyleymis zamanla gecicek dedi ellemeyin dedi telaslanma hic adet olan bebek bile oluyormus ki bizimkinin akintisi olmuatu ilk haftalar
Evet canım kız. Ben farketmemiştim dün kayınvalidemle bebeği yıkarken o farketti benim oğlanlarda da olmuştu bu dedi ovdu biraz. Ben hiç dokunmadım neymiş diye araştırdım. İyi oldu öğrendiğim dokunmayayım en iyisi

Bende korkuyorum zarar veririz diye. Serum suyu sıkıp hafif burnuna bastırıp masaj mı yapsak diyorum doktor ilk günden aspiratör yaptırdı ama ben korkuyorum kullanmaya
Hast hemşireler suyu sıkıp masaj yapıyordu bende yapıyorum çok tıkalı okursa Siringayla sıkıyoruz ama bir kaç saat idare ediyor gün de bir kaç kez temizlemek gerekiyor

Benim oldu canim 15 gunde kanamam bitmis sari turuncu renge donmustu 28.gunumde baya adet kani gibi kanamam oldu hatta adet oldum sandim ama 1 gun surdu sonra kesildi

Bende hic farketmemistim doktor muayenesinde farkedip o soyledi bize endiselenmeyin zamanla gecicek dedi sende endiselenme yani normalmis

Valla ya cok sanssisiz her yer virus evde patliyoruz ciksak kkorkuyoruz allah sonumuzu hayr etsin insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…