2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Nasılsın canım hergun aklima geliyorsun inan bugün de düşündüm nasıl ne yapıyor acaba diye
Kuzum genel itibariyle iyiyim diyeyim. Bu topiği çok meşgul etmek istemiyorum. Gündüz gülüyorum iş vs oyalıyor, gece olunca acımla baş başa... Tedaviye başladım tekrar, aklınıza gelir de dua ederseniz çok sevinirim

Kızlar regl durumunuz nasıl? Ben ilk 3-4 gün hafif kanama yaşadım bugün 15 gün oldu yeniden başlamış Ama koyu renkli siyahımsı sanki. Karnımda iyice inmeye başladı. Sizde durumlar nasıl?

Bebislerini emziren anneler doydugunu nasılanliyorsunuz.kac saatte bir emziriyorsunuz.benimki tek memede 20 dk duruyor sonra uyuyor 2 saat sonra uyaniyor yada 2.5 saat sonra diger memeyi veriyorum ondada ayni sekilde 20-25 dk emiyor geri uyuyor.yani böyle.bi defada 2 göğsü veremiyorum uyudugu icin.doyuyormudur.sizin bebişler nasil emmesi

Bende pazar gunu gorumceme gittim hamsi yemeye cok sıkıldım evde havada cok kasvetliydi en azindan insan gordum valla simdide okul tatil hosgeldin 3 cocuklu hayat bizimkide gece uyumuyo konusuyom sanki bana bakiyo dinliyo beni aglamasa sikinti yoktu genelde agliyo simdi uyandi gece kimbilir kacta uyur

Bence doyuyordur canim mideleri cok kucuk zaten

Canım bizimde rutin bu şekilde, sadece ilk günler sarılıktan korktuğum için saatinden önce uyandırmaya çalışıyordum, şimdi kendi belirliyor.

Meşgul etmek ne demek istediğin zaman yaz herkes cani gönülden dinler seni Allah sabrını bol versin en kısa zamanda kucağını doldursun rabbim hep dua edicem daha fazla yorulmadan yıpranmadan yeniden nasip etsin rabbim

Aynen ya çok uykusuzum
Uykuyu düşündüğümden değil uyumayınca sütüm birikmiyor azalıyor
Bu arada afiyet olsun canım iyi yapmışsın bir değişiklik

biz şu işitme testini kulağımız kurumayınca 3 kere geçemedik diye fakülteye sevk edilmiştik. yani ayağım hiç gitmiyor şu ortamda. o kadar kafamı meşgul ediyorki hiç götürmesem ne olur. yani olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum bir yandan. ne zamana kadar götürebiliriz onu bile sormadım. en azından biraz daha erteleme kararı aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…