2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
biz şu işitme testini kulağımız kurumayınca 3 kere geçemedik diye fakülteye sevk edilmiştik. yani ayağım hiç gitmiyor şu ortamda. o kadar kafamı meşgul ediyorki hiç götürmesem ne olur. yani olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum bir yandan. ne zamana kadar götürebiliriz onu bile sormadım. en azından biraz daha erteleme kararı aldım.
1. Aydan once yapilmali yaziyo cnim baktim ama haklısın kalabalık. Acaba ozel tip fakültesi hastanesi gibi bisiye gotursen olmaz mi?

Kızlar mesajlarınızı şimdi okuyabildim, ben gayet iyiyim biraz acılı oldu ama normal doğum yaptım şu an için kendi adıma bir şikayetim yok hastaneye 9 gibi yatışım oldu 13:57de oğlum doğdu ❤️ Şunu söyleyebilirim çok şiddetli sancı 1.5 saat kadar çektim onun dışında her şey katlanılır derecedeydi. Oğlum karnımda da hep sol elini yüzüne yaslayarak duruyordu doğarken de öyle geldiği için sağ omzu takıldı o esnada köprücük kemiği kırılmış ama elini kolunu oynatmada herhangi bir sıkıntı yok mızmızlığı da yok doktor söyleyince haberimiz oldu öyle diyim size ondan önce biz hiç anlamadık. Yarın ortopedi doktoru görecek sanırım bandaj gibi bir şeyle sabitleyecekler. İnşallah çabuk atlatır oğlum bunu🙏🏻 Göğüs ucum olmadığı için silikon uç aldım kullanıyorum bana sanki süt gitmiyor gibi geldi ama iki kere kaka bir kere çiş yaptı birşeyler gidiyor demek ki🙏🏻 Yarın bir aksilik olmazsa taburcu olacağız detay sormak isteyen varsa özelden anlatabilirim ❤️ Şu an göğsümde uyuyor dünyanın en güzel duygusuymuş bu allahım isteyen herkese nasip etsin ❤️ Bu Arada ben açılmayı sekiz diye duydum ama en başta ikiymiş burada da heyecan yaratmışım 😂 ama her saat başı 2 cm açılma oldu hızlı ilerledi çok şükür

Eklentiler

• Screenshot_20201118-000302_Gallery.jpg
    Screenshot_20201118-000302_Gallery.jpg
    51,1 KB · Görüntüleme: 10
Bakılmışmmı kanına, bilgi verdiler mi?
Valla canım hiçbir şey anlamadım. Eşim gidiyor görmeye bebişi her gün doktorla da konuşuyor. 10 neden olabilir dedi doktor bize solunum problemi için eleyerek gidicez dediler. Bugün daha iyiymiş, 15 ml mamaya başlamışlar, mama istediler hipp combiotic aldırdım eşime. Bez ıslak mendil filan istemişler ıslak mendil koca paketi nasıl bitmiş minnacık bebenin 4 günde anlamadım🙄 doktor en erken cmts demiş. Önce bir rahatladım sonra saydım günleri resmen 9 gün. Yahu daha nesi olduğunu bilmiyoruz 9 gün yatacak yavrum inanılır gibi değil. Bir de sütümü de kabul etmiyorlar ben sağıp buzluğa atıyorum şu anda. Seninkini kaç güne çıkarmışlardı canım?

Al benden de o kadar, 39.haftaya geldik hala tik yok insallah önümüzdeki hafta gelecek oğlum diye kendimi hazırlıyorum. Artık 3-5 kişi kaldı gibi doğurmayan konulara dahil olamıyorum 😊
38+5 ten de selam olsun bende bekleyenlerdenim ama kalça kemiklerimin ağrıması dışında pek bisey yaşamıyorum. Ya bide ben dinlenerek rutin ev işi yapıyorum ama zararı olur mu acaba bilemedim( bulaşık, basit yemekler, süpürge ) sız ne diyorsunuz

Kızlar iyi geceler😊Yarın sabah 10da gırecegım sezeryana. Rabbim nasip ederse yavruma kavusacagım🤲11 gibi yatagımda olurmusum hersey yolunda giderse. Uyumak güç geliyor ama uyumaya calısacagım. Dua edin olur mu? Ayetel kürsi bılen varsa okuyup hediye ederse cok sevınirim😇
Okudum ben Allah sağ salim kavuştursun seni kuzuma inşallah 🤗

Çok kötüyüm şuan da hep aglıyorum bu epidural iğneden sonra kafamda omzumda belimde geçmeyen agrı var öldürdü beni lütfen benim gibi olan varsa yazsın sakat kalmakla karşı karşıyayım 😭😭😭
Canım bende oyleydim .bol bol nescafe iç . aslında basta doktor uyarmadı mı kafanı saga sola cevirme diye. Bana vücudunla dön demişlerdi yoksa boyun cok ağrırmış. Nescafe ve cikıkata ile bel bas sırt agrıö bir haftada gecti birde bol su iç

Kızlar iyi geceler😊Yarın sabah 10da gırecegım sezeryana. Rabbim nasip ederse yavruma kavusacagım🤲11 gibi yatagımda olurmusum hersey yolunda giderse. Uyumak güç geliyor ama uyumaya calısacagım. Dua edin olur mu? Ayetel kürsi bılen varsa okuyup hediye ederse cok sevınirim😇
Canım Allah yardımcınız olsun inşallah sağlıkla al kucağına yavrunu Allah analı babalı büyütsün inşallah okuyorum bol bol inşallah senin için de kabul etsin Rabbim 🤲🏻 darısı başımıza inşallah biz de yaşarız o günleri

Gece meme veremiyorum ya uyanmıyor anca mamasını alıyor oysa az da olsa sutum var. Gunduz de silikonla meme veriyorum once sonra 60cc mama mememi sakınca gelen 15 cc zten bir tane biliyosunuz. Anne sutu bebeğin ilk asisi derler ama becerip veremiyorum siringadwn gelen bol site alisti çekmek istemiyor surekli durtuyorum. Bir de bugün 8. Gun sutum hala biraz sariydi sizin ne renk.

nagihan3005 nagihan3005 simdidn hayrli olsn acısız doğumlar

Mazerrr Mazerrr cnim sabret gecicek bu gunler bak arkadaslarn hepsi kucağna aldi sabirla beklediler lutfen uzme kendini sutun azalmasn iyi olcak

38+5 ten de selam olsun bende bekleyenlerdenim ama kalça kemiklerimin ağrıması dışında pek bisey yaşamıyorum. Ya bide ben dinlenerek rutin ev işi yapıyorum ama zararı olur mu acaba bilemedim( bulaşık, basit yemekler, süpürge ) sız ne diyorsunuz
Benimde bel agrisi var akşam oldu mu başlıyor gece uyuyamıyorum gündüz de bisey yapasım yok yemek bulaşık ancak merdiven inip çıkıyorum. Ağırlaştım sanki artık ama bu çocuğun geleceği yok

Damla lekelerini çıkarmadı ya zaten kan damlası lekesi kolay çıkmıyor da bi tık daha iyi çıkaran bişey olsa iyi olacak

Ben kan damlasinin hic cikmadigini biliyorum

biz şu işitme testini kulağımız kurumayınca 3 kere geçemedik diye fakülteye sevk edilmiştik. yani ayağım hiç gitmiyor şu ortamda. o kadar kafamı meşgul ediyorki hiç götürmesem ne olur. yani olumsuz şeyler düşünmek istemiyorum bir yandan. ne zamana kadar götürebiliriz onu bile sormadım. en azından biraz daha erteleme kararı aldım.

Bence erteleme canim kista geliyir ortalik dahada karisacak bence ama karar senin yarin ne olucamiz belli degil valla

X