2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Ayyy yavrum benim kurban olurum cok gecmis olsun canim.benim

Canım korkma, benim kızımda küçükken düşmüştü köprücük kemiği kırılmıştı, büyüklerde çok zor iyileşiyor ama çocuklarda çok hızlı iyileşiyor şükür ki. Bandaja aldılar 1 hafta içinde iyileşmişti sanırım sizinkini de bandajlarlar hemencecikte iyileşir inşallah ah kuzum yaa kıyamam, Rabbim başka dert vermesin. Sen nasılsın?

Bizim ki 7 gun dustu gobek annem gobegi disari cikik olmasin diye gazli bezin icin3 dugme koyup gobek deliginin ustune bastiriyor o ustunde duruyor disari cikik olmasin diye
Aaa ilk kez böyle bişi duydum, iyi mi geliyormuş?

Hayır krem yok sadece kapağı taktım sürekli emzirmeden emzirmeye çıkartıyorum ben eminönünden 90₺ ye aldım hatta annem sahtedir o gümüş o para olmaz işe yaramaz dedi ama iyiki almışız valla
Ben de senin ve _seastar_ ın yazdığını , işe yaradığını görünce hemen eşimi e bebek e gönderdim be baby mom markasını aldırdım .. lansinoh krem sürüp kapağı kapattım , inşallah şifa olur çok teşekkür ederim ikinize de

Aslında kimseyle pek muhatap olmadan 10 15 dk lık bi yürüyüş bi kısacık dikkat ederek markete girip çıkmak bile çok moral olur şimdi bize ben 40 pek beklemiyorum ne yalan soyleyim de simdi salgından korktuğum için çıkamıyorum yoksa yavaş yavaş anneme felan giderdim
Birde Bu günler geçsin diye bakmıyorum bir daha gelmeyecek günler geçiyor diye üzülüyorum bebegimin anını değerlendirip tadını keyfini yasamak istiyorum benim oğlum da gece hiç uyumadı iki gündür bende çok yoruldum ama dedim madem uyumuyorsun gel seni seveyim bari kokladım sevdim açtım ışıkları oturduk gündüzde hiç uyuma fırsatı olmuyor iki çocuk daha var öyle işte bende de durumlar canim

Oyy minik kuzucuk çook geçmiş olsun canım Senin korkunu hisseder o, işte o zaman oda korkar annesi merak etme sen onlar çok güçlüler

Biz e bebekten kumandalı bi ana kucağı almıştık . Arkadaşlarımızdan görüp aldık bebekler baya sevmiş ve gaz sorunu olmamis hafiften karni buzuldugu için. Memnun kalacağımızı düşünüyoruz.
E bebek adresi : baby plus Comfort Otomatik Salıncak

Canim cok geçmis olsun inşallah hemncecik iyileşir kuzucuk. Allah şifalar versin

Gözün aydın canım, bizim bi tanıdığımıza oldu. Hemencecik iyileşiyor merak etme.

Allah sifa versn ins. Onlarn kemikleri daha sertlesmedi hemen iilesir annesi merak etme

Valla kendini cok guzel motive etmiasin bende seni gorunce bugun kendime geldim biraz kendine gel dedim ev islerini yap yavas yavas dedim hatta esime dedim arabayi bana birak dedim biz cocuklarim la gezecegiz dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…