2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Bizimde bugun tekrar kontrol vardi sarilik testide yaptirdim 1 haftalik olduk sariligimiz 12.59 cikti cok sukur.Bizim cimcime 3400 olmus 300 gr almis 1 haftada🤩🤩🥰
Bu gecede saat 3 de uyudu surekli memede yatiriyom uyaniyo memede aglamaya basladi sonra zorla uyudu minik
Maşallah canım kaç günlük oldunuz

Beni hastaneden aramışlar görmemişim 😅corona testi yapacaklar galiba mail düşmüş dra allahım yaptırmak istemiyorum belirtim yok çok iğrenç bi test o ararlarsa açmıcam 😂😂belki yırtarım korkudan dışarı çıkmıyorum ki ben eşimde evden çalışıyor
Sizin ne zamandı tarih bence her türlü testi yapmadan almazlar😂 prosedür oysa. Bzim hastanede öyle birşey yok

Kızlar daha okuyamadım yazdıklarınızı benim oğlum geldi detaylı anlatırım ama doğum esnasında köprücük kemiği kırılmış kolu kafasıyla beraber çıktı o yüzden omzu takıldı çok kötüyüm böyle bir şey yaşayan var mı😞😞😞
Oyy canım benm yaa umarm hemen toparlar kyamam ya. Sen nasılsın

Kızlar daha okuyamadım yazdıklarınızı benim oğlum geldi detaylı anlatırım ama doğum esnasında köprücük kemiği kırılmış kolu kafasıyla beraber çıktı o yüzden omzu takıldı çok kötüyüm böyle bir şey yaşayan var mı😞😞😞
Sağlıkla kucağına alıp eve dönersin inşallah doktor bişey dedi mi umarım hemen toparlar bebeğin 😔

Çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda şifa bulur gözün aydın canım

Canım benim öncelikle gözün aydın bebeğine çok üzüldüm hemen internetten araştırdım benzer örnekleri okudum zor doğumlarda olabiliyormuş ve genelde kırık uçları ayrılmamışsa dr müdahelesi gerekmiyormuş ve kolayca iyilesiyormus sizin durumunuz için dr lar ne diyor bunun için açıklamaları ne

Onun kucucuk köprücük kemiğini severim yaa aklımdan çıkmaz artık fırsat olunca yaz olur mu
Şimdi nerde bebek kucağına almana izin verdiler mi nasıl anladiniz kırık olduğunu

Dogum yapan arkadaslar pskolojiniz nasil sizin ya benim pek iyi degil hic birsey yapasim gelmiyor moralim sifir evde durmak beni cok bunaltti hep aglayasim var su pskolojiden kurtulmak istiyorum artik iyi ce esime sariyorum hep yanimda olsun istiyorum ne zaman cikacagim bakalim bu durumdan

Dogum yapan arkadaslar pskolojiniz nasil sizin ya benim pek iyi degil hic birsey yapasim gelmiyor moralim sifir evde durmak beni cok bunaltti hep aglayasim var su pskolojiden kurtulmak istiyorum artik iyi ce esime sariyorum hep yanimda olsun istiyorum ne zaman cikacagim bakalim bu durumdan
Canım tam kac gün oldu doğum yapalı
Benim bugün 15. Gün 12 güne kadar annem geldi gitti destek olmak amaclı yanimda durdu psikolojik olarak yalnız kalmak daha beter ediyordu beni ben çok ağladım herşeye ne görsem ne duysam ağladım bazen bebegimin yüzüne bakıp ağlayasım geliyordu ama yavaş yavaş açıldım anneme gelme de dedim alışayım
Bugün de bebegimin kontrolü vardı eşime yalnız gitmek istiyorum dedim kendime güvenim gelsin yoksa hiç cikamiycam dışarı iyice özgüvenim gidecek yalnız çıktım arabayla dolaştım biraz iyi geldi sende az az çık bebekle cesaret edemem dersen esin evde olduğunda ona bırak bebeği biraz çık insanlarla temas etmeden muhattap olmadan dolaş gel

Bugun kizimin kontroku vardi sarilik degerimiz 5 dusmus doktor gayet iyi dedj 2 hafta da 310 gr almis kizim ona da iyi dedi genel olarak durumumuz iyiymis
5 degerini kandanmi baktilar vucuttanmi ölctuler.bizimde 13tu kandan 3gun sonra 12-11cikti vucuttan.kiloda 3395 grdan 3560 gra cikmis dr cok iyi dedi.kilo aldigi icin cok iyi dedi

5 degerini kandanmi baktilar vucuttanmi ölctuler.bizimde 13tu kandan 3gun sonra 12-11cikti vucuttan.kiloda 3395 grdan 3560 gra cikmis dr cok iyi dedi.kilo aldigi icin cok iyi dedi
Vucuttan olctukee cnm gecen hafta da vucuttan olcmuslerdi 9.9 cikmisti bu hfta 5.4 cikti bizimde 210 gr almis bu hafta gayet guzel dedi sarilik degeri icinde xok guzel dusmus dedi buyuk ihtimalle bi daki kontrole hic birsey kalmaz dedi bi daki kontrolde ayin 4 de olucak hem kontrol hem kalca usg yapilacak beslenmesini nasil yapiyorsun uyuma duzeni nasil

Canım tam kac gün oldu doğum yapalı
Benim bugün 15. Gün 12 güne kadar annem geldi gitti destek olmak amaclı yanimda durdu psikolojik olarak yalnız kalmak daha beter ediyordu beni ben çok ağladım herşeye ne görsem ne duysam ağladım bazen bebegimin yüzüne bakıp ağlayasım geliyordu ama yavaş yavaş açıldım anneme gelme de dedim alışayım
Bugün de bebegimin kontrolü vardı eşime yalnız gitmek istiyorum dedim kendime güvenim gelsin yoksa hiç cikamiycam dışarı iyice özgüvenim gidecek yalnız çıktım arabayla dolaştım biraz iyi geldi sende az az çık bebekle cesaret edemem dersen esin evde olduğunda ona bırak bebeği biraz çık insanlarla temas etmeden muhattap olmadan dolaş gel
Bizim de bugun 13 gun oldu cnm benim de annem geliyor her gun aksam gidiyor evde birde oglum var bugun bende kontrolw gidince hastaneye iyi geldi biraz acildim ama ozellikle aksamlari kotu oluyorum gecenin sessizlugibyapiyor sanirim birde benim kiz gece uyumayanlardan sanirim gece olonca yoruluyorum sanirim benim de yavas yavas disari cikmam lazim su 40 muhabeeti de sikiyor insani bir 40 miz ciksada normal insanmis gibi olmayi ozledim

Canım benim çok üzüldüm inan keşke bir bilgim olsa da bişeyler yazabilsem inşallah bi an önce iyileşir miniğin 😣yanına verdiler mi bebeği nasıl durumu şu an

X