2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
covid oldugunu ögrenir ogrenmez hemen sezeryanamı alıyorlar kaç haftalıktın ozaman. Bebeği vermiyorlarmı hemen
Yok hayır covıd oldugunu öğrenince bebeği ve seni yakın takibe alıyorlar. Bir problemm yoksa 38.haftayı bekliyorlar. Bu arada negatife dönersen yine istediğin hastaneye gidebilirsin. Benim haftam 38 diye aldılar. Sezaryende de pek 38!i geçirmiyorlar. Bebege covıd testi yapıyorlar iki kere (kan dan bakıyorlar) duruma göre tedavi uygulayabilirler solunum sıkıntısı filan varsa. Benim bebeğim iyiydi 3.gün verdiler

Covid pozitiflere uyguluyorlar. Şüpheli isen test yapıp durymu netlestiriyor. Hes uygulamasında temaslı diye görünüyor musun? Eğer hiçbir belirtin yoksa bulasmamıştır. Endişe et mene gerek yok.

Aaaa senin ki normal doğum du sözde hayırlı sı olsun canım benim bende pazartesi sabah suni sancıyla doğurcm inşanlah ama çok tedirginim doğumum uzun sürer diye

Doktor bebek kanala girmiş dedi ama ne kadar böyle bekler ki kanalda

Kızlar benim 1 saat önce falan karnımdan sancı girmeye başladı. Tuvaletten kalkmaya doprulmaya da zorlandım. Tuvalet ihtiyacım var gibi hissediyorum bide karnımda aşırı derecede direnişi hissediyorum acaba sancı bu mu

Canım sağlıkla kucağına al inşallah, stres yapma kuzucuk gelecek
Aaaa senin ki normal doğum du sözde hayırlı sı olsun canım benim bende pazartesi sabah suni sancıyla doğurcm inşanlah ama çok tedirginim doğumum uzun sürer diye
Canım sende sağlıkla kucağına al inşallah, ağrısız sızısız
Canım büyük tuvaletin var gibi mi hissediyorsun? Bebek kanaldaysa bağırsaklara baskı yapınca öyle oluyomuş sanırım, sancı var mı?

İşte ağrı da hissediyorum sancı bu mu bilmiyorum evet büyük tuvaletim var gibi hissediyorum abdest alıp çıktım yeniden tuvalet hissi geliyor

İşte ağrı da hissediyorum sancı bu mu bilmiyorum evet büyük tuvaletim var gibi hissediyorum abdest alıp çıktım yeniden tuvalet hissi geliyor
Ara ara gelip giden belden kasıklara yayılan ağrı derler ama, takip et bakalım kendini, bi gelip bi gidiyo mu?

Ben Denizli de yaşıyorum burada ki bi medikaldan aldım bulamazsanız kargo ile gönderirim size de i
İlk zaman bende parmak ve kenardan şırınga ile besledim
Sonra sondayı söylediler sonda aldım akış hızınız yavaş olması gerekirmiş biberon gibi hızlı olmayacak
Kaç gündür besliyorsun bir aya kadar mühlet veriyorlar. Muhakkak memeye döner dedi.
Bi de pozisyon da cok önemli emzirme danışmanı eve geldi farklı farklı pozisyon da emzirmeyi denedi bebegin rahat aldıgı pozisyonu buldu. Sol memeyi ters kucak pozisyonunda emiyor sağ tarafı normal kucağımda emiyor sol kısmı başka pozisyonda hiç emmiyor. Siz de internetten pozisyonları Bir deneyin belki pozisyonu beğenmiyor dur
Ben sürekli olarak göğüs ucu mu beğenmiyor o yüzden almıyor diyordum emzirme danışmanı hayır dedi hep gerçekten çene kası kuvvetlenip sarılıkta azalınca Biraz kendine geldi doğru pozisyonda 2 memeyi de alıyor artık

Emzirmeden önce 1 bardak su icseniz oda isisında.sütunüz geli emdikce caninizi sıkmayin kv lerin geneli böyle hic strese girmeyin bosuna.pekmezi sulandirip serbet gibi icmek de faydali

Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün minnosunu

Gözün aydın canım maşallah ona ne güzel emsin bol bol sana da geçmiş olsun ben görmedim yeni gördüm senin doğum yapmış olduğunu bebekle ilgilenirken çok msjlar i kaçırıyoruz artik

Oy kuzum hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün inşallah
Çok saolun kızlar ben hiç telefon alamıyorum elime kan uyuşmazlığımız var diye sürekli emzirmeye çalışıyorum göğüslerim çok fena yara oldu. Lansinoh garmastan ayva çekirdeği gümüş kapak denemediğim şey kalmadı geçmiyor cildim çok hassas.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…