2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Eşimin fabrikada yan tezgahta çalışan kişi hastaymış teste götürmüşler, o kişinin de karısı hamileymiş anladığım kadarıyla yan yana da geliyormuş eşim ben eve gelmeyeyim annemlere gideyim dedi, sen eve gel biz ablama gidelim dedim annesinin evi buz gibi orda hasta olursun olmadıysan da dedim. çok moralim bozuldu yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah bir sorun yaşamayız 😞

Eşimin fabrikada yan tezgahta çalışan kişi hastaymış teste götürmüşler, o kişinin de karısı hamileymiş anladığım kadarıyla yan yana da geliyormuş eşim ben eve gelmeyeyim annemlere gideyim dedi, sen eve gel biz ablama gidelim dedim annesinin evi buz gibi orda hasta olursun olmadıysan da dedim. çok moralim bozuldu yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik inşallah bir sorun yaşamayız 😞
Off sanki az stresliymişiz gibi Bi de bu iş bizi strese sokuyor 😔😔 inşallah bulaşmamıştır kuzum iyi yapmışsınız ablana gitmekle, orada da dikkat edin kendinize.

Kızlar merhaba 38+6 yım normal doğum olacak diye konuştuk doktoruma pazartesi günü. Önümüzdeki pazartesi günü için yeniden kontrol e gel eğer olmazsa sonraki hafta doğuma alacağım seni dedi. Orda dinledim anladım ama şimdi düşününce bu hafta doğmaz sa sonraki hafta doğuma alırım demesi sezeryan a mı dönecek yoksa açılmaya sancıya göre hareket edip 40 hafta oldu diye normal doğumu suni sancıyla mı yapacaktır. İlk bebeğim daha önce vajinusmüs ile ilgili sorun yaşadım etkiler mi bilmiyorum 🤷‍♂️ bir de muayene yapıldığında bile canım çok yanıyo bu durumu nasıl alabilirim bilmiyorum korkuyorum normal doğumdan da. Doktor 3 kg kızımız seni zorlayacak bir bebek değil normal doğum da yapmana engel bir durum yok dedi. Biraz dağınık yazdım ama nolur siz anlayın 😂😂😂işin özü ben ne olacağım korkuyorum yardım edin 😂
Canım benim çatım da rahat değilmiş ( doktor direk dar demiyor da ikide bir rahat değil diyor ne farkı var anlayamadım ama) ama bebiş 3 kiloya anca yakın olduğu için olabilir gibisinden konuştu demekki zayıf bebekler pıt diye çıkıyor öyle düşünmek istiyorum o yüzden korkmayalım😆 açılman vs başlamış olursa suni verir diye düşündüm ama benimki sanki kendi zamanında gelmezse sezeryanla alacak gibi

Kızlar bu arada daha doğum yapmadan göğüs ucum çatlaktı lansinoh da iyi gelmemişti. Birisi geçenlerde yazmıştı buraya kremden sonra poşet kapatın ucuna diye kimdi hatırlayamadım ama kimse Allah razı olsun valla. İlk defa etki etti krem pamuk gibi oldu baya iyi fikirmiş çok sağolun 😆

Kızlar bu arada daha doğum yapmadan göğüs ucum çatlaktı lansinoh da iyi gelmemişti. Birisi geçenlerde yazmıştı buraya kremden sonra poşet kapatın ucuna diye kimdi hatırlayamadım ama kimse Allah razı olsun valla. İlk defa etki etti krem pamuk gibi oldu baya iyi fikirmiş çok sağolun 😆
Bende aynı şeyi diyecektim. Bu poşet kapama işini kim dediyse çok teşekkür ederim. Önce o ne öyle dedim yalan yok😂 ama işe yaradı. Allah razı olsun. Buzdolabı poşeti kapattım inceden kestim. Yumuşatıyor denemeyende denesin bence

İnşallah bulaşmamıştır yaa... Canını sıkıp kendini üzme sakın.

Aynen ben de burada biri yazdı diye hatırlıyorum cidden çok iişe yarıyor.

Bizde öyle korkuyoruz son dk bisey olmadan su dogumu atlatalım diye. Son durum olarak biz yalnız kaldık burda eşimle ben kimse de yok. Eşime diyorum sakin sende dikkat et dışarı filan çıkarken bi de sen hasta olursan ben tek başıma neyapcam diye. İnsallah sağlıklı güzel bi doğum olur hepimizinde sonrasına Allah büyük

Off sanki az stresliymişiz gibi Bi de bu iş bizi strese sokuyor 😔😔 inşallah bulaşmamıştır kuzum iyi yapmışsınız ablana gitmekle, orada da dikkat edin kendinize.

İnşallah bulaşmamıştır yaa... Canını sıkıp kendini üzme sakın.

Bizde öyle korkuyoruz son dk bisey olmadan su dogumu atlatalım diye. Son durum olarak biz yalnız kaldık burda eşimle ben kimse de yok. Eşime diyorum sakin sende dikkat et dışarı filan çıkarken bi de sen hasta olursan ben tek başıma neyapcam diye. İnsallah sağlıklı güzel bi doğum olur hepimizinde sonrasına Allah büyük
Amin kızlar inşallah bir sorun yaşamayız ya benim eşim eskiden çok rahattı temizlik konusunda ama şu an güvenim tam çok aşırı dikkatli iş yerinde tek başına çalışıyor olmasına rağmen çift maske kullanıyor arabayla gidip geliyor ama yine de nerden geleceği belli olmaz insan korkuyor allah yardımcımız olsun bunlar daha iyi günler kış için çok çok daha kötüleri bekleniyor ne yazık ki😞

Aynen ben de burada biri yazdı diye hatırlıyorum cidden çok iişe yarıyor.
Bende aynı şeyi diyecektim. Bu poşet kapama işini kim dediyse çok teşekkür ederim. Önce o ne öyle dedim yalan yok😂 ama işe yaradı. Allah razı olsun. Buzdolabı poşeti kapattım inceden kestim. Yumuşatıyor denemeyende denesin bence
Valla öyle çok sağolun kızlar bizi tecrübelerinizden mahrum bırakmayın 😍

Amin kızlar inşallah bir sorun yaşamayız ya benim eşim eskiden çok rahattı temizlik konusunda ama şu an güvenim tam çok aşırı dikkatli iş yerinde tek başına çalışıyor olmasına rağmen çift maske kullanıyor arabayla gidip geliyor ama yine de nerden geleceği belli olmaz insan korkuyor allah yardımcımız olsun bunlar daha iyi günler kış için çok çok daha kötüleri bekleniyor ne yazık ki😞
Başka derdimiz yokmuş gibi bide şu covid peşimizden koşuyor yakalanmayalım diye dokuz doğuruyoruz bu ne stresmiş ya hamileliğimiz böyle bir zamana denk geldi ne yazık ki ama napalım vardır bunda da bir hayır. Aşı falan haberleri var hep bu aralar hatta sağlık bakanı çok yakında maske takmayacağız falan demiş bubkadar emin konuşmasına şaşırdım. bakalım görelim nolacak 🤷

M Mhr0602 kzum sen de parmakla mama veriyordun de mi benkmki memeyi almaz oldu parmaktan sonra napsam ki asla almiyor. Tabi siringadan ne kadar yavaş da versem meme gibi değil daha çok geliodu memeden gelen olmayınca tutmuyor. Sen naptin

X