2020 Kasım Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    278
Kızlar bu korseyi nasıl taktınız böyle valla ben dara gelemiyorum hiç :KK70: Sıkıntı bastı bugün taktım ama.
Ayy bende taktim ama m bedendi acitti biraz cikarttim şal bağladım daha rahat ettim hastanede hemsire bagla agirligi kalkar dedi bende dogumdan sonra bagladim
Kızlar bende bebişime kavuştum oğluşum Kaan bey 4485 gr 52 cm olarak geldi 🧿🙏🤗
Forumun tostisi gelmis hosgelmisss🥰🥰🥰

Kizlar ben doğum yaptım nehir Kayra 3150gr 49cm doğdu normal doğum epidural yaptılar ama geç yaptilar hiç etki etmedi sancılar fenaydı ama geldiğim zaten4cm açıklık olduğu için hızlı ilerledi Allah'tan çok şükür diyelim artık yarın sabah taburcu ederim dedi doktor doğumhane sen yürüyerek çıktım Allah herkese nasip etsin tek nefeste kurtarsın inşallah

Kizlar ben doğum yaptım nehir Kayra 3150gr 49cm doğdu normal doğum epidural yaptılar ama geç yaptilar hiç etki etmedi sancılar fenaydı ama geldiğim zaten4cm açıklık olduğu için hızlı ilerledi Allah'tan çok şükür diyelim artık yarın sabah taburcu ederim dedi doktor doğumhane sen yürüyerek çıktım Allah herkese nasip etsin tek nefeste kurtarsın inşallah
Amin canım maşallah bebişede sanada sağlıkla büyüsün inşallah 🥰🧿❤️

Ahahah aynı gün doğurursak ne gülerim 😁
Ayy nasip bakalım haber ver sancıların başlayınca 😄
Sordum ne farkı var diye çatı muayenesinde alt taraftaki kemiklere dokunuyoruz dedi e dokunaydın ya mübarek diyecektim de artık olan oldu pazartesi tekrar comolokko😂
Güldürdün beni ya 😆 neyse bi alıştırma aşaması olmuş senin için en azından

Maşallah

Hemen takabiliyor muyuz. Ben korkiyorum ya zarar veririm dikiş yerlerine diye. Bazen kalkarken yataktan falan aciyor dikiş yerim
Benim bugün 4 gün oldu taktım valla dikişe bir şey olmaz sanırım, hatta karnımı gerdi ya dikiş yeri rahatladı gibi.

Senin de gözün aydın canım, güle güle büyüt bebeğini maşallah 🥰

İki gündür zman su gibi akıp geçiyor yazılanları okuyamıyorum bile. Çok çok zor aile olmadan desteksiz ameliyatlı halde bebek bakmak. Eşimin de benimde nevrimiz döndü resmen. Bizim oğlanin çişini sızdırıyor ya da biz iyi baglayamiyoruz altini. İyi de bir marka aldık Prima pure kullanıyoruz her ciste alt değiştirmekten bunaldik. Bazen tam bezi acmisken yapıyor her yer çiş. Bir de çok ağlıyor bebişim. İlla kucakta olacak temas halinde. Bir uyumaya bırakıp dış fircalamalaya gidemiyoruz.

Kızlar ya gögüslerim çok şişti ve sertleşti bebiş emimiyor ama üst kısımlardaki sertlik drvam ediyor ağrıda yapmaya başladı ne yapmalıyım

Ah canım aynen öyle yani annem arıyor stres yapma sakin ol, bebek erken doğar sıkma canımı diye ama düşünmeden kendimi alikoyamiyroum. Ama umrumda değil gelirlerse de artık odadan çıkmayacağım tepkimi koyacağım hic biseyi riske atacak durumda değilim su an. Eşimde madem bizi düşünmüyorsa kendisi durumu idare etsin hep ben mi idare edicem. Ev de pek temiz değil annemi bekliyordum bana yardımcı olsun Diye artık misafirler gelip temizlesin. Utanmaları kaldıysa tabi
Canim kesin tavrini koy eslere soyleyince anlamiyolar iste 4 eltim gorumcem hastanede ziyaretime geldiler sonra hep birlikte eve geldiler coluk cocuk sinir oldum ondan bigun sonra annem rahatsizlandi kendi anneside misafir gibi geldi gitti esim ben eltilerim hepimiz covid olduk 2 gunlukken mecbur ayaklanmak zorunda kaldim bebegi besige bile yatiramiyorum sarilik baslangici var mama meme karisik veriyorumkeske tavrimi koysaydim pismanlik duyuyorum insallah bisey olmaz bebisime ne dinlenebiliyorum butun acilar birbirine karisti insallah hafif atlatirizda bebise bisey olmaz suc anneme kaldi o bulastirdi diye gelmeseydiniz diyen kimse yok kadincagiz hasta haliyle hastaneye kosustur evde kosustur bide suclan nefret ediyorum hepsinden ne olur dua edin kizlar misafir falanda kabul etmeyin

X