2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
bakalım bu sefer tiplerimizde bir değişiklik olacak mı :) hayırlısı ile alalım bebeklerimizi kucağımıza. bende rus takvimi tam tersini söyledi. 2 çocuğumu da bildi. şimdi de oğlan diyor ki ben cok net erkek hissediyorum zaten . kız gelirse mucize olur gerçekten :)

ben cok notrum ya 3aydan sonra artik cinsiyet tahminleri baslar :)

Doktor bana hem kan hem demir hemde aşırı bulantı için ilaç verdi.Sende ki kan hem bebeğe hem sana yetmez diyor. Ama şuan bile berbat besleniyorum
Etli salçalı yemek yapmak ölüm gibi. Aşırı uyuma durumum var ama kayınvalidem ile yaşıyorum sürekli yatmak iyi olmuyor. Birde bebek için hareket etmeye çalışıyorum. Bugün mesela adet sancısı gibi alttan sancı vuruyor. Bende hiç leke kan gelme durumu olmadı yerleşme kanı gibi bu beni korkutuyor. Doktor rahim 4 duvar gibidir senin ki arkaya saklanmış olabilir dedi umarım İnşallah öyledir. Kendini saklıyorsa kız olabilir mi diye de düşünüyorum..

Birde kronik hastalığı olan var mı aramızda? Benim fıtık moralimi git gide bozuyor çünkü komşunun 1 aylık bebeğini uzun süre kucağıma alınca belim ağrıdı ve üzüntüden ağladım. Kendi bebeğimde de böyle olursam?

Günaydın kızlar regl 2 gün kaldı pazar günü en geç pazartesi belli olur artık aranıza katılıp katılamayacağım hayırlısı olsun hepimiz için:) Kızlar akıntınız oluyor muydu hamile kalmanızdan 1 hafta ya da birkaç gün öncesinde hatırlayan var mı benim akıntım biraz fazla oluyor sanki bu ay?

Günaydın kızlar regl 2 gün kaldı pazar günü en geç pazartesi belli olur artık aranıza katılıp katılamayacağım hayırlısı olsun hepimiz için:) Kızlar akıntınız oluyor muydu hamile kalmanızdan 1 hafta ya da birkaç gün öncesinde hatırlayan var mı benim akıntım biraz fazla oluyor sanki bu ay?
Evet canm ben tel belirtim kremsi akintı idi normalde gelmezdi çünkü sarı gelirdi adetten önce bu ay kremsi geldi. Bende adete 4 gun varken kanda öğrenmiştim.once idrar yapmistim silik çıkmıştı. Bence bugün yaptirsana kanda gebelik testi

Evet canm ben tel belirtim kremsi akintı idi normalde gelmezdi çünkü sarı gelirdi adetten önce bu ay kremsi geldi. Bende adete 4 gun varken kanda öğrenmiştim.once idrar yapmistim silik çıkmıştı. Bence bugün yaptirsana kanda gebelik testi

Evde kalabalık misafirim var canım yaptırmak çok isterdim ama, şimdi bunu öğrenince de acaba hamile olabilir miyim diyorum:))

Sağol canım iyiyim hastaneden çıkardı doktor progestan diye bi ilaç verdi onu kullanıyorum .Ayakta kalınca falan kasığımda batmalar oluyor öyle olunca ayakta da kalmamaya çalışıyorum
Çok sevindim bende kullaniyorum o ilaçtan bende ayakta çok durunca kasıklarım ağrıyor takma bunlari kafana ben işten gelince yatiyorum surekli hep uzun oturuyorum yani ayaklarinin altinada yastik koy bol bol yat

O akıntı zaten en büyük gebelik belirtisi

Doktordan çıktım 5+6 günlük olmuş bebeğim. 5 şubat digum gözüküyor ama sezeryanda erken alıyoruz dedi. Bebeğimi gördüm ama kalbini duyamadık. 1 hafta sonra yeniden gel bakalım dedi. Kesenin dışında kanamam varmış bunun için ilaç vermiyorum çokta ilaç içmenin tavsiye etmiyorum dedi. Bugünlerde kanamam olabilir beni ararsın dedi. Öyle işte çok mutluyum. Bebeğimi de gördüm bir kalbimi duymak kaldı artik

Doktordan çıktım 5+6 günlük olmuş bebeğim. 5 şubat digum gözüküyor ama sezeryanda erken alıyoruz dedi. Bebeğimi gördüm ama kalbini duyamadık. 1 hafta sonra yeniden gel bakalım dedi. Kesenin dışında kanamam varmış bunun için ilaç vermiyorum çokta ilaç içmenin tavsiye etmiyorum dedi. Bugünlerde kanamam olabilir beni ararsın dedi. Öyle işte çok mutluyum. Bebeğimi de gördüm bir kalbimi duymak kaldı artik
Gözün aydın canm Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin

X