2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar merhaba bugün biraz kan geldi benden koyu renkli, çok panikledimm yaa. Aksam da memlekete gidecektik .ne olur ne olmaz diye doktora muayene olayim dedim. Insallah sadece abartiyorumdur. :KK43:
en guzeli muayene olmak,insallah normaldir canim. ki boyle yasayan insan da cok fazlaymis ama keske hic olmasa paniklemesek

Geçen hafta gittiğiniz de kese kac mm di arkadaşım? Bende sivilce falan çıkmadı . Baya sivilcesi çıkanlar var. Acana cinsiyetle alakalı mi dedim :) ilk hamileligimde sivilce ile dolmustu suratım. Bunda hiçbir şey yok.
ilk hamileliğinizde cinsiyeti ne oldu peki:) herkes bana oğlun olacak diyo. bense sanki kız sürekli limon canım çekiyo

biz dün doktorumuza gittik çok şükür kesemizi de gördük :nazar: ama daha çok küçükmüş o yüzden bebeğimizi henüz göremedik 2 hafta sonra tekrar gidicez . nasıl geçicek 2 hafta:110:
bebeğini görenler oldu mu?
bu arada yarın 7+0 oluyoruz:anneadayı:

biz dün doktorumuza gittik çok şükür kesemizi de gördük :nazar: ama daha çok küçükmüş o yüzden bebeğimizi henüz göremedik 2 hafta sonra tekrar gidicez . nasıl geçicek 2 hafta:110:
Gozun aydin cnm bende gecen hafta gittim kese göründü seçimden sonra gel dedi kalp atışı için

ilk hamileliğinizde cinsiyeti ne oldu peki:) herkes bana oğlun olacak diyo. bense sanki kız sürekli limon canım çekiyo
Böyle şeyleri cinsiyete baglamak ne kadar doğru bilmiuorum tabi ben hala ama şuan sivilcelenme olayı yok işte :)) İlk çocuğum kızdı. Benimde canimm ekşili şeyler istiyor ama muhtemelen oglum olacak. Öyle hissediyorum bende

Geç döllenme olmuş belli ki. Yoksa görmen gerekiyordu kuzum. En dilenme sakın doktor bir şey olsa söylerdi.

imkansız deme canım hiç belli olmaz ama ben eminim ikizlerin olucak :KK36:
öğrendiğinde mutlaka bana da söyle olur mu :nazar:
Ay insallah canim Benim valla icine mi dogdu:KK60:ama oyle olursa tabi esime soylemek zorunda kalirim soylemicektim ama onlardada bizdede ikiz yok bide hamileligimi sakliyorum nerden cikti bu ikiz diyecek:KK71::KK71::KK71::KK71:tabl canim soylerim mujdenide istersin valla:KK73:

Gerçekten tebrik ediyorum seni. Nasıl dayanabikiyorsun? Bizim sülale biliyorsun. Hatta geçen instagramda falanda yayınladık. Esim tsort yaptircakmış 3. Çocuğumuz geliyor diye. O iyice delirdi :) gerçekten bravo . Ben hayatta dayanamadım özelikle esime söylemeden. Geçen hafta benimde çok ağrıyordu. Mecbur bende hep ayaktayım. Hatta bugün araba sürerken de çok ağrıdı. Ani kasilmalarda uyarıyor artık sanırım. Ama geçen hafta her daim ağrıyordu. Hatta gece bile uykudan uyandırıyordu o agri. Seninki de normaldir herhalde kuzum
Bende tecrubeliye sorcam gogus buyumesi sol daha buyuk ama Benim solda kitlede var bide cok tatli yemek ve kasim agrisi hangi consider belirtisi sence :))

Kızlar benim ilk gebeliğimde göğüs hassasiyeti sirt ağrısı kasik ağrısı ve aşırı sivilcelenme vardı 8.haftamda bulantım başlamıştı oğlum oldu şimdi ise hiç birşey yok sadece aşırı kasik ağrısı ve mide bulantısı ve ekşimesi yaşıyorum

aramizda en tecrubeli olarak sana soruyorum:) sivilcelenme olursa kiz mi :)
Ay yok ben böyle bir şey diyemem :) sadece karsilastirabilirim. Hormonlarla da alakalı olabilir bu durum. Ama kızımda sivilce oldu oğlumda olmadı. Ben sadece şunu söyleyebilirim size şu cin takvimi var ya hurafe gibi duruyor ama bizim çoğu arkadaşta tuttu. Düzgün yapılırsa %90 garantili bir cinsiyet belirleyicisi. Geç döllenme olduysa tabi işler değişiyor. Benim iki çocukta da tuttu :)

X