2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Süper biz daha duyamadık. Haftaya kesin duyarız dedi. Gelişimi iyimis çünkü kese de 12mm olmus. 15 mm olduğunda galiba kalp atışı gorukiyormuş. Çok sevindim senin adına da. Benimde kesenin çevresinde kanamam varmış. Henüz dışarıya bir şey yansımadı tabi
Canım gözün aydın keseyi görmüşsün. kalp atışını gittiğimde doktor bana 0.65 cm dedi Bebeğe. Acaba neye göre 15 mm .

Canım gözün aydın keseyi görmüşsün. kalp atışını gittiğimde doktor bana 0.65 cm dedi Bebeğe. Acaba neye göre 15 mm .
Yok kuzum bebeğin değil kesenin boyutu 12mm bebeğin boyutunu sormadım. Karından baktığında kese gözüktü alttan bakınca bebeği de görebildi çünkü. Crl var ama elimde bakayım birazdan

Süper biz daha duyamadık. Haftaya kesin duyarız dedi. Gelişimi iyimis çünkü kese de 12mm olmus. 15 mm olduğunda galiba kalp atışı gorukiyormuş. Çok sevindim senin adına da. Benimde kesenin çevresinde kanamam varmış. Henüz dışarıya bir şey yansımadı tabi
İnşallah senin de güzel haberlerini alırız :KK66:

Ayyy canım ben rüya falan görmüyordum dün gece rüyamda doğum olmuş bebek kucağımda emziriyordum önce sol mememden emzirdim iyice emdi sonra sağ tarafa aldım oradan devam etti... maaşallah çok tatlı bi bebekti sessiz sakin sizce ne demek bu rüya?
Çok guzel bir rüya bence canım Allah hayra cikarsin. Sol meme kiz sag erkek diye biliyorum. Senin ikiz mi acaba ya da once kiz dicekler oglun mu olacakBende böyle rüya görmek istiyorum

Kızlar dün ikinci kontrolüme gittim doktor bi süre sessiz kaldı baya inceledi en korkutucu anlar sanırım. Aha dedim kötü bir haber geliyo. Sonra kesenin normale göre uzun ince olduğunu ama yırtık, kanama olmadığını bazen böyle durumların olabileceğini söyledi. Kalp atışı duyulmadı ama sonra gösterdi pıt pıt atma görüntüsü belirdi ekranda. 2 haftaya randevu verdi nasıl geçicek bilmiyorum çünkü araştırdığımda yine bozulmuş gebelik,düşük tehlikesi gibi bir sürü şey çıktı karşıma aranızda yaşayan var mı bu deneyimi?

Eklentiler

• FEB3B412-2F6F-43DD-AB06-700641FDBF9D.png
    FEB3B412-2F6F-43DD-AB06-700641FDBF9D.png
    91,6 KB · Görüntüleme: 52
Kızlar dün ikinci kontrolüme gittim doktor bi süre sessiz kaldı baya inceledi en korkutucu anlar sanırım. Aha dedim kötü bir haber geliyo. Sonra kesenin normale göre uzun ince olduğunu ama yırtık, kanama olmadığını bazen böyle durumların olabileceğini söyledi. Kalp atışı duyulmadı ama sonra gösterdi pıt pıt atma görüntüsü belirdi ekranda. 2 haftaya randevu verdi nasıl geçicek bilmiyorum çünkü araştırdığımda yine bozulmuş gebelik,düşük tehlikesi gibi bir sürü şey çıktı karşıma aranızda yaşayan var mı bu deneyimi?
Canım öncellikle hayırlı olsun icini karartma sakın internetede bakma bence. İlk hamileligimde forumlara yaxarken bu sorunla karsılasab ve düzelen cok arkadas gördüm:) Seninde öyle olur kalp atımınıda görmüssün bozma moralini

Canım öncellikle hayırlı olsun icini karartma sakın internetede bakma bence. İlk hamileligimde forumlara yaxarken bu sorunla karsılasab ve düzelen cok arkadas gördüm:) Seninde öyle olur kalp atımınıda görmüssün bozma moralini
Allah razı olsun canım inşallah öyle olur bu korkularla yaşamak gerçekten çok zormuş

içini ferah tut bebeğine güven canım internetten her gördüğün senin bebeğin için geçerli olmayabilir bi süre okuma boyle şeyleri 2 hafta sonra kalbini duyunca rahatlarsın

Bu arada benimde fıtığım var. Çok büyük değil benim fıtıgim. Minik minik fıtıkciklarim var. Hamileliğimin başında ve sonunda ki özellikle sonunda çok şiddetli ağrılarım oluyir genelde belimde. Resmen tutuluyordu. Ama hamilelikten sonra çok sıkıntı yaşamıyorum 2 çocuğumu da kanguru da taşıdım bebek arabası kullanma sayım 10 u geçmemiştir. Hala kanguruya devam ediyorum mesela doktorum kanaman olmadığı sürece sıkıntı yok dedi.
Peki normal doğum mu yaptınız? Doktor bana normal doğum olmayabilir 20.haftada kendi doktoruna sor dedi.

Çok guzel bir rüya bence canım Allah hayra cikarsin. Sol meme kiz sag erkek diye biliyorum. Senin ikiz mi acaba ya da once kiz dicekler oglun mu olacakBende böyle rüya görmek istiyorum
Ayyyy ne güzel yorumlamışsın arkadaşım... o kadar uzun süredir uğraşıp bu bebeği bekliyorduk ki... sağlıklı olduğu sürece herşey kabülüm ikizde olur kız da erkekte....

içini ferah tut bebeğine güven canım internetten her gördüğün senin bebeğin için geçerli olmayabilir bi süre okuma boyle şeyleri 2 hafta sonra kalbini duyunca rahatlarsın
İnşallah rabbim nasip eder. 1 yıla yakın bekleyişten sonra geldi mutlu haber hep güzel devam ederde kavuşuruz inşallah :KK200:

Bende haftaya keseyi görmeye gitcemm 6 hftam oluyor hataya görebilir miyim hem kalp hem kese doktorvtuttrdu alttan bakcaz die bn istemedim
altran baktırmazsan görülmeye bilir. ama goruledebilir bebeğin gelişimine bağlı arkadaşım. Benim bebeğim. Şuanda 6 haftalık kalp atışı gözükmedi mesela

X