2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
ben de ilcedeyim. Burada da 1 doktor var
Yeni geldi tanımıyorum. Ben de garanti olsun diye merkeze gitmeye karar verdim. Dün ilk randevuma gittim cok memnun kaldım.
Merkez de hangi doktora gidiyorsun canım ilk gebelik mı senin birde kaç haftaliksin çok soru sordum ya kusura bakma :)

Kızlar Günaydın hepinize çook teşekkür ederim. Sesini açmadı ama direk kalbindeki hareketi gördüm. Allahım mucize gibi. Valla ilk bebeğimde hemen anneliğimi hissedememiştim. Doktor karnıma ultrason şeyini koydu direk ve bebeğimi gördük . Hemencik annem diyiverdim :anne: Darısı sizee en kısa zamanda . Bide doğuma 24 ocak dedi:KK53:Hayırla sağlıkla gelsinler inşallah.

Kızlar Günaydın hepinize çook teşekkür ederim. Sesini açmadı ama direk kalbindeki hareketi gördüm. Allahım mucize gibi. Valla ilk bebeğimde hemen anneliğimi hissedememiştim. Doktor karnıma ultrason şeyini koydu direk ve bebeğimi gördük . Hemencik annem diyiverdim :anne: Darısı sizee en kısa zamanda . Bide doğuma 24 ocak dedi:KK53:Hayırla sağlıkla gelsinler inşallah.
Yarın benimde randevum var. Umarım bende bebeğimi görebilirim. senin adına çok sevindim. 24 ocak iyi bir tarih. Belki biraz daha erken bile olabilir

Canım benim ilk gebeliğimde 29.haftamda erken Doğum tehlikem oldu onu da durdurdular sonrasında 40.haftamda doğurdum bir sıkıntı olmaz bence çünkü bebek büyüdükçe genişliyor rahim bebeğe yeterli alan oluyor sonra sağ sol farketmeden dolanıp duruyor
doktorda şuanlık bir şey demedi kanama olabilir dedi çok şükür şimdilik bir kanama yok. bu hafta sonu kalp atışı için gideceğiz çok korkuyorum.
sizin gibi güzel hikayeler dinleyince çok seviniyorum.çok teşekkür ederim sizinde hayırlı olsun bebeğiniz...

Herkese hayırlı gebelikler sağlıklı doğumlar diliyorum. Ben de dün bir hafta gecikme sonrası doktora gittim karından bi 6.5 mm kese göründü çok şükür. Ocak ayında 10.haftada düşük nedeniyle kürtaj olmuştum geçen ay da kimyasal gebelik geçirdim inşallah bu sefer sağlıkla kavuşabilirim yavruma. 3.5 yaşında bir kızım var bu arada inşallah ona hayırlı bir kardeş nasip etsin Allah.
Ara sıra kasıklarımda batma dışında hiçbir belirtim de yok bu arada inşallah böyle devam eder.
Hepimiz için hayırlı olsun kızlar :KK200::anneadayı:

gunaydin kizlar. ben test yaptim 15 dk kadar once,daha 7.saniyede iki cizgi belirdi. belirti olarak adledebilecegim iki sey vardi o da gogus sizlamasi ve sivilceler. demek ki buna ozelmis gercekten. @Saglikliyasamgunlugumm cnm ins sende de hayirli haberler aliriz. sen de yapsana erken gebelik testinden,bence pisman olmazsin. bende dr agrilar vardi hani sen de dedin ya adet gbi hissediyorum diye. ben seni su an merak ediyorum ims hayirlisyla hamilesindir sen de :)

gunaydin kizlar. ben test yaptim 15 dk kadar once,daha 7.saniyede iki cizgi belirdi. belirti olarak adledebilecegim iki sey vardi o da gogus sizlamasi ve sivilceler. demek ki buna ozelmis gercekten. @Saglikliyasamgunlugumm cnm ins sende de hayirli haberler aliriz. sen de yapsana erken gebelik testinden,bence pisman olmazsin. bende dr agrilar vardi hani sen de dedin ya adet gbi hissediyorum diye. ben seni su an merak ediyorum ims hayirlisyla hamilesindir sen de :)
yaaa hadi gözünaydın. Çok sevindim .

çok güzel bir haber çok şükür ... hayırlı olsun tekrar
inşallah bende görürürüm dua et canım bana...

Bugün 6+2 olmuşuz özel hastaneye gittik önce boş kese gördü serum verdi birsürü şeyler sonra tekrar baktı ve yine sadece kese gördü Küçük nokta kadar beyazlık vardı bu olabilir diyor kesin cevap yok ama sperm tarzı hareketli bir şey gösterdi bir görünüp bir kayboluyor. Cidden moralim çok bozuk.Geçen hafta gittiğim zaman 1 hafta sonra gel kalp atışını görürüz dedi ama bir sürü para kilitledi bize. Bel fıtığım olduğu için de normal doğum olmaz dedi Avrupa yakasında önerdiğiniz doktor var mı? Bu sefer Bahçelievler devlet hastanesine mi gitsem özele mi devam etsem?

Bugün 6+2 olmuşuz özel hastaneye gittik önce boş kese gördü serum verdi birsürü şeyler sonra tekrar baktı ve yine sadece kese gördü Küçük nokta kadar beyazlık vardı bu olabilir diyor kesin cevap yok ama sperm tarzı hareketli bir şey gösterdi bir görünüp bir kayboluyor. Cidden moralim çok bozuk.Geçen hafta gittiğim zaman 1 hafta sonra gel kalp atışını görürüz dedi ama bir sürü para kilitledi bize. Bel fıtığım olduğu için de normal doğum olmaz dedi Avrupa yakasında önerdiğiniz doktor var mı? Bu sefer Bahçelievler devlet hastanesine mi gitsem özele mi devam etsem?
8.haftada kalp atışını duyanda varmış neden dr hemen bu kadar olumsuz konuşmuş anlamiyorum.başka bi dr daha görun bence

ŞUBAT AYI YALAN OLDU YANİ :KK66: HAYIRLI OLSUN CANIM SAĞLICAKLA İNŞAALLAH

HAYIRLI OLSUN CANIM

X