2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Lekelenmem oldu benim pazar günü iğne yaptırdı hemen doktor kasık ağrım var hala
O kasık ağrısı içimde bebek oluşuyor diye düşünüp bazen mutlu ediyor dime ben 1 senedir istiyordum Rabbim hiç beklemediğimiz anda verdi çok şükür
Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu :)

O kasık ağrısı içimde bebek oluşuyor diye düşünüp bazen mutlu ediyor dime ben 1 senedir istiyordum Rabbim hiç beklemediğimiz anda verdi çok şükür
Allahım herkese nasip etsin bu duyguyu :)
Yok valla 2.5 senedir uğraşıyorum öyle sürpriz olmadı bana aldığım ilaçın yediğim iğnenin haddi hesabı yok ama çok şükür

Pammik prenses sen gobek deliginden asagida cizgi gormustun ya o cizgi battan kac gun once belirdi.
Benim bu gun o cizgi cikti ama 14 gun var reglime
Bide bu cizgi kizima hamileykende vardi dusunuyorum evet gebelik belirtisi olma ihtimali cok fazla
valla ben 3 gün önce fark ettim ama tam olarak ne zaman çıktı bilmiyorum..
bence de gebelik belirtisi o yani yoksa neden çıksın...
ama çoğu insanda bu kadar erken çıkmıyo..
şanslıyız

valla ben 3 gün önce fark ettim ama tam olarak ne zaman çıktı bilmiyorum..
bence de gebelik belirtisi o yani yoksa neden çıksın...
ama çoğu insanda bu kadar erken çıkmıyo..
şanslıyız
Arastirdim linea nigra cizgisiymis netten bak istersen gebelik belirtisiymus ilerleyen aylarda daha da koyulasacakmis

endokrin doktoruma gitcem akşam..triod ilacı içiyorum çünkü hemen gel demişti..ona sölicem istesin hcg..artmıştır inşallah..çünkü 2 gn kala 141di..iyi bi değer aslında..
evet ben glifor kullanıyordum hamile kaldığımı öğrenince doktor bıraktırdı.

Merhaba Arkadaşlar Bende Şubat görünümlü ocak annesi olacağım :) 2. bebeğim olacak inşallh:)Ama buraya yazmak İstedim . Herkese güzel haberler almasını diliyorum. Geçen ay kimyasal gebelikten sonra bu ay da hamileyim :). beta iyi çıktı 2. kanıda verince daha da netleşecek bakalım:)

evet ben glifor kullanıyordum hamile kaldığımı öğrenince doktor bıraktırdı.
öncelikle burdan da tebrik ederim seni arkadaşım
gliforu bende kullanıyordum dr devam edebilirsinde etmeyebilirsinde dedi
içime sinmedi ben kullanmıyorum sana neden bıraktırdı birşey söyledimi

endokrin doktoruma gitcem akşam..triod ilacı içiyorum çünkü hemen gel demişti..ona sölicem istesin hcg..artmıştır inşallah..çünkü 2 gn kala 141di..iyi bi değer aslında..
dr git canım ihmal etme tsh 2nin altında olmayı bu ilk üç ayda
ben gebelik ile 25 mgden 50 mgye çıktım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…