2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Biz yapıyorduk aslında ama 8. Haftaya kadar ara vermek istedik. 2 Hafta sonra devam edeceğiz. 8. Haftadan sonra da açıkçası pek bir şey kullanmayı dusunmuorum. İçeriye boşalmak enfeksiyon sebebi olabiliyormuş gerçi ama prezervatif vat olan kaygan jelin de bebeğe pek yararlı olduğunu sanmıyorum ben
sperm enfeksiyona değilde kasılmalara sebep oluyormuş rahimde yani o kayganlaştırıcı direkt kimyasal geri çekilme en mantiklisi gibi dr ne der bilemiyorum ama

sperm enfeksiyona değilde kasılmalara sebep oluyormuş rahimde yani o kayganlaştırıcı direkt kimyasal geri çekilme en mantiklisi gibi dr ne der bilemiyorum ama
bence de en mantıklısı geri cekilme. biz bu sekilde yapıyoruz aslında ama coğu zamanda akısına bırakıyoruz. 2. trimester da kasılma pek olmaz gibi. ama yine de doktora sorun siz. son trimester da dikkat etmek lazım bence cokca.

Kese değer 3000 olunca görünüyormuş ben doktora gidip sordum
yaaa 3000 den emin misin? oyleyse gayet güzel bir haber bu benim için. cunku gecen hafta perşembe günü gittiğimde değerim 998 cıkmıstı cumartesi başka doktora gititiğimde kesem karnımdan gozukmuştü. son regli tarihimi bilmiyorum da hala tahminlerle götürüyorum işi :)

bence de en mantıklısı geri cekilme. biz bu sekilde yapıyoruz aslında ama coğu zamanda akısına bırakıyoruz. 2. trimester da kasılma pek olmaz gibi. ama yine de doktora sorun siz. son trimester da dikkat etmek lazım bence cokca.
yani bu şekilde birşey olacak düşüncesiyle ben kasiliyorum zaten akışına bırakmak mantıklı :)

yaaa 3000 den emin misin? oyleyse gayet güzel bir haber bu benim için. cunku gecen hafta perşembe günü gittiğimde değerim 998 cıkmıstı cumartesi başka doktora gititiğimde kesem karnımdan gozukmuştü. son regli tarihimi bilmiyorum da hala tahminlerle götürüyorum işi :)
Canım ben 656 görünce beta değerini pazartesi doktora gittim. Doktor bakmadı bile değeriniz 2 günde 2 kat artıyorsa, gebelikten söz edebiliriz 3000 olmadan gözükmez dedi... valla insanın kafasını karıştırıyorlar her doktor başka söylüyor bence... alttan ultrasonla gözüküp üstten için 3000 olması gerekebilir...

Rahmin kalp şeklinde olma problemi bende de var... İlk hamileligimde kanama yaşamadım sadece 35. Haftada doğum yaptım,erken geldi oğlum...ama tek etken uterus değildi ben de çok dikkat ettim kendime nerdeyse zamaninda olacaktı ama 15 temmuz da çok korktum sancilarim başladı... Bir ay sonra ailemin yanına gitmiştim iki sokak ötede patlama olunca birden karnım taş kesip suyum gelmeye başladı ... Yani diyeceğim o ki sadece arkuat uterus etmen değil o kadar korkmasaydim belki tam zamanında gelirdi bebeğim :) hakkımızda hayirlisi :) bu arada rabbim saglicakla kavuştursun insallah :) ben de bat bekliyorum inşallah bu ay aranıza katilirim hayırlısı ile :)
Merhabalar benimde rahmim kalp şeklinde 40. Haftada kızımı doğurdum sezaryen sırasında rahmin kalp şeklinde olduğu görüldü bebeğim solsaydı şimdi yine hamileyim 5 haftalık dün kesemizi gördük bu bebeğimde sola yerleşmiş lütfen stres yapmayın bu durumu herşey güzel olur inşallah

Canım ben 656 görünce beta değerini pazartesi doktora gittim. Doktor bakmadı bile değeriniz 2 günde 2 kat artıyorsa, gebelikten söz edebiliriz 3000 olmadan gözükmez dedi... valla insanın kafasını karıştırıyorlar her doktor başka söylüyor bence... alttan ultrasonla gözüküp üstten için 3000 olması gerekebilir...
oyy neyse ki perşembe gunu baska bir doktora daha gideceğim. orada artık her sey ortaya cıkacaktır umuyorum. karından gozukmesi için demek ki 3000 olması gerekiyor o halde mayıs bası ile uyumlu hamileliğim. çok tesekkür ederim arkadaşım

Merhabalar benimde rahmim kalp şeklinde 40. Haftada kızımı doğurdum sezaryen sırasında rahmin kalp şeklinde olduğu görüldü bebeğim solsaydı şimdi yine hamileyim 5 haftalık dün kesemizi gördük bu bebeğimde sola yerleşmiş lütfen stres yapmayın bu durumu herşey güzel olur inşallah
Benimde arkadaşım öyle imiş inşallah sorunsuz gecer

X