2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar selam nasılsınız? Ya bizim oğlan iştahsızlık konusunda çığır açtı. Yani günde birkaç lokma ile duruyor sürekli. SiZlerde de iştahsızlık var mı? Yada çözüm bulabilen var mı?

Bi kaç ay önce bizde aynıydık yeme yok ve kilo hep aynıydi. kan degerler çok düşük çıktı balık yağı, nutrigen üzüm çekirdeği ekstreli şurubu kullandık vitamin damla ve ferro kullandik üç ay şimdi iştah açıldı kilomuz da bu üç ayda 12idi 13oldu ferroya hâlâ devam ediyoruz

Canım en iyisi bende doktora götürüp bir kan tahlili yaptırayım. bizimki hiç yemiyor ya bir lokma ancak her öğün bazen bir öğün sadece bir kaç lokma o kadar

Canım en iyisi bende doktora götürüp bir kan tahlili yaptırayım. bizimki hiç yemiyor ya bir lokma ancak her öğün bazen bir öğün sadece bir kaç lokma o kadar
Ocak ayında sadece emiyordu bir lokma bile yemediği oluyordu aynı memeyi de bıraktık hemen.d vit eksikliği de iştahsızlık yapıyormus bencede yaptır iyi olur

Canım tahlil yatıracaktın bebe nasıl düzeldi mi biraz iştah î
Yok canım yaptırdım Herşey normal çıktı. Arı sütü ve vitasure diye bir iştah açıcı kullanıyoruz. Ama bana mısın demiyor.
ya bizim oğlan gecede en az 5 defa uyanıyor. Sallayarak unuttuğum için mi acaba? Sabahta 6-6.30 arası muhakkak ayakta. Var mı hala bizim gibi olan

Gece yanında misin kontrol etmek istiyor bence şartlı uyuduğu için de defalarca uyanıyor kardeşle mi ilgileniyorsun o yanında mî yatıyor gibisinden. Doğumdan sonra bir yil kızımda öyle defalarca uyanıp yanıma gelir yatardı 3/4yaslarindaydi

Canım ben oğlanın yanında yatıyorum ve maalesef bebekle ilgilenemiyorum geceleri. Babası yada bakıcı var o ilgileniyor çünkü ben yanından kalktığım an kıyamet. Bir yıl mı sürdü sizde? Bu arada gece uykuları düzeldi mi?

Evet hemen hemen bir yıl böyle devam etti kardeşi yanımızda yattığı her gece oda uyanip gelir yanıma yatardı şimdi abla kardeş beraber yatıyorlar ilerleyen süreçte onları da ayiracagim. Uykularımız da iyi diyebilirim uyanmadan sabahı görüyoruz şükür

Kızlar nasılsınız ne yapıyor bebekleriniz gelişimleri nasıl yazsa herkes bir fikir alısverişi yapsak? Kac gündür arka azı dişleri yüzünden huysuz benımkı eli agzında ve agzının suyu akıyor dişe yorduk ama umarım başka bir sey degıldır. Sizde de arka azılar sıkıntılı oldu mu? Bence 2 yas sendromu dedikleri arka azı diş sendromu mu dedım

Bizimki konuşuyor artık derdini anlatıyor gayet. Tabiki büyük insan gibi değil ama oturup arada sohbet edebiliyoruz. İştahsız bir çocuk olacak sanırım. Yemeği zorla veriyorum. uykularımız daha iyi şu an sallanarak uyuyorduk şükğr bıraktık. Ama inanılmaz yaramaz olduk. Herşeye tepkiliyiz

Ben de özledim burada yaptığımız sohbetleri,fikir alışverişlerimizi.. bebeler büyüdü sıkıntılar bitti mi? Yoksa biz alıştık artık eskisi kadar tedirgin mi değiliz

Bizim küçük beyde azı dişlerini çıkarmakla meşgul 2 tane daha var çıkmayı bekleyen. Hala tam olarak cümle şeklinde konuşma yok. Uykuya geçerken ve sonrasında meme işini hala bırakamadık. Bi şekilde yuvarlanıp gidiyoruz. .Eylülde inşallah okul yolu düz gider şarkısını söylemek istiyoruz

Ay senin 2. Bebe bile 6 aylık olmak üzere inanamıyorum nasıl geçiyor bu zaman

Ay senin 2. Bebe bile 6 aylık olmak üzere inanamıyorum nasıl geçiyor bu zaman
Evet 11inde 6 aylık.
allaha şükür hiç yormuyor. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer direkt kendi kendine uyumaya alıştırdım sanırım gece beslenmesini de bıraktı. Abim yeterince yoruyor annemi ben üzmeyeyim diyor sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…