2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kızlar selam.
son günlerde uykuları bozulan var mı aranızda
Her gece ağlayarak uyanıyoruz birkaç defa
Artık çok yoruldum
Küçük daha iyi çok daha düzenli.

günaydın canlar
Uykuları bozulan erkenden kalkan gece zırt pırt ağlayan minik var mı
Varsa son buluyor mu bu yaaa
Bi dönem çok rahat uyuyordu ama azı dişleri patlamaya başlayalı her gece uyanıp yanıma gelip yatıyor dişten mi memeyi bıraktık özlüyor ondan mi bilemedim.Benim 5yasindaki bile bazen geceleri kalkıp yanıma gelir yatarmış o yüzden bisey diyemeyeceğim

aynen benim ki de hiç sekmez oldu son 1 haftadır sabahları 5te kalkıyor. üst azı dişleri ağrıyor benimkinin de. ondan sanırım.
Bizimde ikinci azılar çıktı. Tamamı gözüküyor ama hala ağrısı mı var anlamıyorum ki.
gerçi bu son zamanlarda şöyle birşey oldu. Bakıcımız değişti.
Dişler geldi ve kardeşimiz var.
Son iki gecedir pedifen veriyorum acaba dişler mi acıyor diye daha iyi durumda ağlamaları vs ama yine de erken kalkıyoruz. Acaba pedifen ağrısı varda onu mı kesiyor. Birde dişler çıktı gibi gözüküyor ama hala ağrı yapar mı.
Mancar bu arada size durumlar ne düzeldi demiştin. Hala iyi mi uykular. Bir atak dönemi gibi demiştin bu dönem için ne kadar sürdü

Ne zaman düzeldi diye gelsem arkasından daha büyük ataklarla dönüyoruz. İnadına inadına neyi yapma dediysek bu zamana dek kayda almış gözümüzün içine baka baka yapıyor. Aşırı derece eline ne geçtiyse atmaya başladı. Görmezden geliyoruz olmuyo yapma diyoruz daha çok yapıyo dikkatini başka yöne çekmeye çalışıyoruz arkasından yine başlıyo. Annemin elindeki bardağa bi şey fırlatıp tuzla buz etti dün Allahtan ikisine de bi şey olmadı. Oyunla oyalayayım diyorum kendinde herhangi bir şeye sinirleniyo ve o an ne bulursa fırlatmaya başlıyo. Geçen gün oyun oynarken yine sinirlendi ve kafama soluğunu fırlattı Eşimle birbirimize söylediğimiz şey sanki bir anda bambaşka biriyle yaşamaya başladık bizim oğlan gitti başkası geldi uykularda dalgalı bi gece felaket bi gece daha iyi. Azılar mı geliyor acaba diye bakıyorum görünürde bi şeyde yok taktım hunimi geçmesini bekliyorum

Hırçınlık öfke bizde de berbst durumda. Artık bağırmasından vurmasından delirmenin eşiğine geldim. Sürekli herşeye ağlıyor Herşeye bağırıyor. Kardeşine vuruyor. Bize yaptıklarını saymıyorum bile. Hayır demeyin diyorlar gelsinler beraber yaşasınlar bakalım hayır demesinler de göreyim. En azından uykuları daha iyi diyordum. 15 gündür falan onlarda bozuldu. Bakıcısı ayrıldı uzun zamandır bizimleydi acaba ondan mı diyorum ama oda bu kadar etki eder mi ya

Yok canm gecmedi üstüne arttı
Ya sürekli vuruyor bağırıyor gece uykuları hayatımızın hiçbir döneminde bu kadar felaket olmadı. Ne yapmam gerektiğini bilmiyorum şaşırdım kaldım.
birde küçük bebek var ister istemez yay gibi dolaşıyorum etrafta. Sürekli yapma etme dokunma neden böyle yaptın diyen bir anne oldum yaa biliyorum oğlumda bu kötü anılar olarak kalacak nasıl düzelteceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…