2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Havuzlar daha bulaşıcı diye duydum denizler daha mı kötüymüş. Bende sabah gidilir sosyal mesafelı bir sekilde denize girilirse bir sıkıntı yok diye okudum.
havuzları saymıyorum bile, durgun sular her zaman risklidir, girerim o ayrı. hamileyken kuşadasındaki aquaparka gidip bir de bütün tehlikeli kaydıraklara binmiştim, hamile olduğumu bilmiyordum, akşamına mide bulantısı olunca havuzdan demiştim, hey gidi günler. sonra gitmedim. çocuğumu sanırım en az 3 yaşına kadar havuza sokmam, ablamların evinde havuz var, belki oradaki havuza girebilir, onun dışında şimdilik havuzlar yasak bize. denizi televizyondan duydum, az kişi olursa bana da birşey olmaz gibi geliyor, akan su sonuçta, bilmiyorum, kime inanacağımı şaşırdım. doktor olan ablamlar her sene yazın her haftasonu çeşmeye gidiyor, onlar da gitmiyor bu sene ama soramadım neden gitmiyorsunuz diye, malum koronadan zaten pek hareket edilmiyor bu dönem. bir de ona sorayım

ya kızlar benim oğlan ne peynir ne yoğurt aylardır yemiyor, kefir falan da içmiyor, probiyotik takviyesi düşünüyorum, aranızda kullanan var mı, ne almalıyım ne kadar kullanmalıyım, hiçbir bilgim yok

kızlar size bir şey danışmak istiyorum. bebeğim yürürken sağ ayağjna basarken zorlandığı için topallayarak yürüyor gibi. bugün farkettim. çok güzel yürüyırdu. neden boyle oldu acaba.. korktum açıkçası önemli bir şey olabilir mi. sizce? yaşayanınız oldu mu hiç? yani bacağının hareketlerinde falan hiçbir şey yok yani normalde hareket vs ettiriyor sadece yürürken boyle yapıyor.

yiğenim tarif ettiğiniz gibiydi kreşe başlayınca düzeldi, nedenini kimse bilmiyor, koşarken falan düşecek gibi koşardı ama düşmezdi

yiğenim tarif ettiğiniz gibiydi kreşe başlayınca düzeldi, nedenini kimse bilmiyor, koşarken falan düşecek gibi koşardı ama düşmezdi
sürekli mi öyleydi. bizimki dünden beri olan bir şey. normalde bu şekilde yürümüyordu. google dan arattım da o kasar korunç şeyler yazıyor ki. içime ateş düştü ya resmen. yeğeninizin ne zaman başladı ilk yürümeye başladığından beri mi? bir de dr a götürdüler mi dr ne dedi

Sorunca bize de yaz canım. Babam VE annem yası 60 yas üstü olmasına ragmen her gün denızdeler tenhada giriyoruz diyor gitmeyin diyorum ama dinlemiyorlar. Virüssüz hayatta ne kadarda özgürmüşüz onu anladım şimdi her şey korkuyla

Cok sagol canim amin. Bizde öyleyiz sürekli ağlayarak uyanıyor distir diyorum artık herkeste olduğu için. Babamiz yanımızda olmayacak seneye kutlarız inşallah

dengesiz koşan ve yürüyen yiğenimin annesi babası doktor olduğundan doktora götürmediler, en baştan beridir böyle miydi bilmiyorum, yarın deniz konusu için ablamı arayacaktım, bunu da sorarım. bacağında bir sorun yoksa davranışsal olabilir, gittiğinizde çocuk doktoruna da sorarsınız. ben çok endişeliydim hatta ama ablam baya rahattı, dediği gibi de oldu, herseyi normal. geçici bir durumdu onunki.

Maflor günde 6 damla kullanıyoruz
Maflor Damla Plus 10 ml Sıvı Formda Probiyotik Fiyatı bu ürünü alacağım değil mi, 25 derece üstünde saklanmadığına göre buzdolabında saklayacağız, 5 damla diyor burada. doktorumuza da sorayım mı sence? kadını para vermeden o kadar çok rahatsız ediyorum ki whatsuptan, artık utanmaya başladım soru sormaya. hatta geçen hafta para göndermeyi teklif ettim çok kızdı

teşekkür ederim..

Kızlar annemlerın yazlıgı var ama ben çekirdek aile 5 günlük tatile gıtmek ıstıyorum nasıl bir tatil en guvenılır olur sizce bu dönemde virüse denk gelmeden
Yazlık tutmak oteller güvenilir olmaz ayrıca bu çok önlemle tatil yapılıyor,skntili, doğal güzelliği olan bi yere gitmek de güzel aslında ama çocuklarında deniz görmesi deniz kenarında oynaması onlara fayda sağlar sanki

Ayağını bı yere vurup incitmis olabilir mi

Aynen katılıyorum önlem alarak tatil yapılabilir birde bu virüsün mutasyona ugrayıp tekrar gelmesi de mumkun belkı o zaman hıc cıkamıcak cocuklar. Bazen çocuklara da haksızlık yaptıgımı düşünüyorum dışarı çıkarmayarak. Zaten kapalı alanlara mecbur kalmadıkca gitmem ama açık alanlarda sosyal mesafelı bir sıkıntı olacagını düşünmüyorum sahsen söyle sessız sakin bir deniz kenarında mutfagı olan bungolav tarzı yer düşünüyorum arayıştayım önerilerinize açığım

Bence takip et devam ederse mutlaka doktora götür

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…