2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
süpersin, n11 de Carioca Baby Teddy Crayons 6'lı - n11.com linkinde var, fiyatı çok uygunmuş, iki set aldım az önce, Allah razı olsun senden
Kızlar bir ara diş fırçası yazmıştı 1 2 kişi kaydetmemişim alacağım da.

vaper ablan diş macunu öneriyor mu şu an canım
ablam 2 yaşından önce hiçbir diş macunu kullanmamızı önermiyor, gerek yok, hepsini yutar zaten dedi. 2 yaşına kadar hedefiniz doğru diş fırçalamayı öğretmek ve diş fırçalama alışkanlığı kazandırmak dedi. Biz her akşam uğraşılarımıza devam ediyoruz. Diş fırçası bizde 8-9 aydır var, ablam marka belirtmemişti, eczacılar ayına göre verirler zaten demişti. macunu da iki yaşından sonra kullanacakmışız. bizimki nihayet fırçayı ağzına sokmaya başladı ama hala fırçalamıyor
söylediğin iyi oldu, tükenmez kalemleri kaldırayım hemen ortalıktan, gerçi bizimki aylarca demir metal kaşıkla gezdiğinden alışkınız, Allahtan bitti kaşık sevdası, artık korona yüzünden hayatımıza giren fıs fıslı dezenfektan spreyleri, arabalarıyla oynuyor ama en çok da araba. ilginç olan biz hiç teşvik etmedik, onca oyuncak arasından hep araba sürmek istiyor, erkek çocuklarda arabalara genetik yatkınlık var herhalde
Oh nihayet, çok geçmiş olsun, valla sevindim, sana da iyileşen diğer çocuklara da. baya bir endişeliydim, eşime söyleyeyim o da rahatlasın, üç çocuk hasta, salgın olabilir demiştim, eşim burayı çok okuduğumu söylüyor, o da ayrı hikaye. ama buradan çok şey öğreniyorum, iyi ki varsınız kızlar. Allah bebeklerimize bol sağlık versin, büyük ve ciddi hastalıklar vermesin, hepsi uzun ömürlü olsun sağlıklı akıllı çalışkan, adaletli ve vicdanlı olsunlar inşallah. Amin

Benım büyükte küçükte araba ile oynamadı hiç ilgilerini çekmiyor keske oynasa cidden araba ile oynayan erkek çocukları çok guzel oyunlar kuruyor benımkıler lego batman tencere kaşık

C CANIM cok gecmis olsun Allah sifalar versin hemen toparlanir insallah

Çok Gecmıs olsun canım şimdi siz hangi hastalık gecırdınız 6.hastalık mı? Evet beyaz kan hücreleri normale anca döner. Allah kimseye yasatmasın tüm bebişler iyi olsun inşallah

Cok grcmiş olsun işalalh hemsn toplar minik

Kızlar annemlerın yazlıgı var ama ben çekirdek aile 5 günlük tatile gıtmek ıstıyorum nasıl bir tatil en guvenılır olur sizce bu dönemde virüse denk gelmeden
bizim de kuşadasında izole tatil yapabileceğimiz eşimin annesinin yazlığı var ancak doktorlar denizler tehlikeli dediği için gitmedik geçen hafta. denizde bulaşıcılık artıyormuş dediler televizyonda, tam bilgi sahibi olmadığımız içn şimdilik gitmiyoruz yazlığa

Kızlar annemlerın yazlıgı var ama ben çekirdek aile 5 günlük tatile gıtmek ıstıyorum nasıl bir tatil en guvenılır olur sizce bu dönemde virüse denk gelmeden

eğer sadece size ait bir havuzunuz olacaksa neden olmasın çok da güzel olur. Ama deniz ve bir kaç kişinin kullandığı havuzlar beni korkutuyor. Bu sene deniz tatili bize hayal oldu dağ orman tatili yapıcaz tabi eşimin izin yasağı kalkarsa . Yoksa şehirde sıcakta boğulmaya devam

Amin amin.Çok sağol canım. Kimsenin bebeğine zarar gelmesin çok zor gercekten. Bir bakima insan cok seyde öğreniyor özellikle ilk çocuğu olan ben gibilere faydalı ben faydasini da gördüm. Erkeklere sorarsan hersey gereksiz.

Çok Gecmıs olsun canım şimdi siz hangi hastalık gecırdınız 6.hastalık mı? Evet beyaz kan hücreleri normale anca döner. Allah kimseye yasatmasın tüm bebişler iyi olsun inşallah
Cok teşekkür ederim canım. Büyük ihtimalle 6. Hastalık dedi emin olmak icin kan almış 15 gün sonra cikacak onun sonucuda. Ne biçim hastalikmis yeni yeni kendine geliyor çocuk. Resmen yuruyemedi cocuk bir kaç gün cok korktum. Çok şükür ki düzeldi.
Kimse olmayacaksa bence gidin cocuklara da değişiklik olur

Y Yslysl canım benim çok çok geçmiş olsun hem kuzucuğa hem sana annesi ♥ Allah bir daha göstermesin inşallah.
Üç dört geceden beri benim bücür hep ağlayarak uyanıyor sonrasında sürekli aynı periyotlarla devam ediyor. Diş yüzünden mi acaba?
birdeee kızlar babalar günü için var mı kafanızda birşeyler. Neler yapmayı planlıyorsunuz.

Ağlayarak uyanıyor emiyor susuyor anca sanırım diş kabarmış etleri çünkü.
Babalar gününde babamız yanımızda olamayacak maalesef gelince inşallah acısını çıkarırız

diştir kuzum. Asyada 2-3 gündür dönmekten uyuyamıyodu ağlıyodu bugün 2 dişi patlamış.
ben pasta yapıcam o kadar :)

Havuzlar daha bulaşıcı diye duydum denizler daha mı kötüymüş. Bende sabah gidilir sosyal mesafelı bir sekilde denize girilirse bir sıkıntı yok diye okudum.

Dağ orman tatili de güzel olur. Ben kum seti almıstım bir heves bizim bebeklerimiz ne şanssız ya inş seneye yaz biter de o zaman rahat tatil yaparız

Ben slayt yaptım etkileyici, pasta yapıcam bugün, kutlamaları bugün başlattık biz bakalım 3 gün 3 gece evde babalar günü yemekler pastalar öyle gecer hediyesiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…