2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Ya canim hic kafana takma benimkide istedigi olmadımi kendini yere atip var gücüyle ağlıyor surekli kucağımda üst bas giydirme ayni sekilde uyuma sirasinds ayni tantana zitlasmamaya çalışıyorum huy haline gelmesin diye ilgisinj dagitmeya çalışıyorum o an

Canım çok geçmiş olsun. Yazamadım bir türlü. Denizin ateşi 35,5 a düşünce çözdük durumu. İbufen inatçı ateş misali inatçı ateş düşürücü. 2 yaşına kadar verme dedi Dr bize. Gerçi mantık şöyle. Uzun süren inatçı ateşte düşüyor, tekrar çıkınca ilaç veriyoruz, düşüyor tekrar çıkınca ilaç veriyoruz ya... Vücut ateş yapmayı bırakınca özellikle ibufen gibi ilaçların etkisi devam ediyor. o sırada da düşürmeye devam ediyor. 39 un üzerine çıkar ve ne yaparsam yapiim düşüremezsem tabi ki veririm, artık fayda zarar hesabı ...

Canım çok geçmiş olsun. Yazamadım bir türlü. Denizin ateşi 35,5 a düşünce çözdük durumu. İbufen inatçı ateş misali inatçı ateş düşürücü. 2 yaşına kadar verme dedi Dr bize. Gerçi mantık şöyle. Uzun süren inatçı ateşte düşüyor, tekrar çıkınca ilaç veriyoruz, düşüyor tekrar çıkınca ilaç veriyoruz ya... Vücut ateş yapmayı bırakınca özellikle ibufen gibi ilaçların etkisi devam ediyor. o sırada da düşürmeye devam ediyor. 39 un üzerine çıkar ve ne yaparsam yapiim düşüremezsem tabi ki veririm, artık fayda zarar hesabı ...

K Karabiberim123 adım adım 10. ayı da incelemiştin ama bulamıyorum şu an. Kaldırdın mı yoksa
Ben aldım 10.ayı cnm cok begenmedım acıkcası bir daha alır mıyım bilmiyorum zaten benim mınnak seti talan etti yırttı :) 2yasından sonra daha etkili olabılır o zaman gene alıcam ama suan dusunmuyorum acıkcası cok begenmedım

Aynen cnm ben 39 un uzerı olunca verdim cok ise yaradı ve cok dusurmedı 36.6 oldu atesı. En dusuk. Ama sanki 37.5uzerı verilse bu dolven ve turlerı daha da duser ates ben zaten 38.5 olmadan vermem ates dusurucu. BİRDE vucut biraz ateslı duracak ki mikroplar kırılsın. Yani ben buyuk oglumda da oyle yaparım 39 a kadar ıhlamur ılık su gibi seylerle dusurmeye calısırım olmadı ates dusurucu. Ama bizimki baya ınatcı ıdı ates korktum 39 gecınce panıkledım calpol da dusurmeyınce Baska ılacta veremeyince iyice panik oldum. Neyse 4 saat idare ettik 38lere dusurebıldık. İllaki hasta olacaklar bagusıklıkları boyle boyle guclencek ama biz de boyle boyle yaslancaz sanırım:)

Aminn canm doktorların tahlil yapmayıp verdiği gibi bazı kişiler kendi kafasına göre 2 gün antibiyotik veriyor iyileşti deyip bırakıyor yani antibiyotiğe karşı çok bilinçsiz davrananlarda var

Kızlar acil cvp bekliyorum cok ınatcı bir atesı varda olumun calpol dusurmedı fitil verdim o da 3 saat etkili oldu dolven mı pedıfen mı daha etkili ve ıyı?
Canım geçmiş olsun bizde aynıyız bugün iyi olduk biraz şükür kızamık aşısida olamadı hasta diye pedifen daha etkili bence dolven icerik olarak iyi değilmiş attım evdekileride

Canım sildim videoyu birileri telif felan dedi diğerini de silecektim elim gitmedi
kimse ürünü incelediğiniz size hiçbir şey yapamaz. firmayı alenen kötülemeniz lazım ki videolarınızda çok güzel tanıtımlar yapmışsınız. yoruma da yazdığım gibi eşim yıllarca bt de çalışmış, onlara o kitap olarak dağıttıkları şey sunum olarak verilmiş, bende tüm sunumlar var dedi. asıl onlar bunu düşünsünler, muhtemelen çalıntı bilgiler kullanıyorlar, ha işe yarıyorsa sorun değil, sonuçta sunumları açıp okuyacak değilim, muhtemelen karman çormandır, emek verip onları aylara bölmüşler, bu da birşeydir

bu bilgi çok önemli!! evde atılacak üç kutu var, bir calpol (nerdeyse doğduğundan beri aynı şişe) 2 tane ibufen şişesini dönüşümlü kullanıyorduk, 1 ayı geçmiştir. ondan ilaçlar işe yaramıyor diyormuşuz demek, ilaç vermiyoruz uzun zamandır, yani çok nadir. kendi adıma teşekkür ederim, çok önemli bilgi, kimse söylemedi bize

Sağol canım. Benimki de parçalar kesin

Canım sildim videoyu birileri telif felan dedi diğerini de silecektim elim gitmedi

Yaa ben de 10. ayda izlerim diye onu izlememiştim

Etkinlik olarak be yapıyorsunuz ya benim bebiş çok sıkıldı her gün evde aynı şeylerden

Merhaba kizlar ben ocak annesiyim ama bizim grup pek aktif değil artık sizlere sormak istedim.bebeklerinixin konuşması nasil yani cümle kelimeleri? bizimki sadece dede meme diyor baska da bişey yok

Sağol canım. Benimki de parçalar kesin

Yaa ben de 10. ayda izlerim diye onu izlememiştim

Etkinlik olarak be yapıyorsunuz ya benim bebiş çok sıkıldı her gün evde aynı şeylerden
Bende guzel oyuncaklar arıyorum egıtıcı hem de ilgisini cekıcı zaman harcasın biraz suan tek bıldıgı agzına sokmak her seyı :)) bugun parmak kuklasını buzusturup agzına yerlestırmıs Allahım son anda farkettım aldım. Cocuk yakında beni de Agzına sokacak :)

Merhaba kizlar ben ocak annesiyim ama bizim grup pek aktif değil artık sizlere sormak istedim.bebeklerinixin konuşması nasil yani cümle kelimeleri? bizimki sadece dede meme diyor baska da bişey yok
benimki uzun zamandır anne diyordu ama anne kelimesi net değildi, daha 10 gündür falan net anne diyor, ardından bababababa demeye başladı, nenne nenne çok sık diyor, anane, annane, söyleniyor birşeyler ama anlamıyoruz biz. ilk net kelimesi meme idi, meme, anne ve babayı bilinçli söylemeye de yeni başladı, bazen telkinle garip kelimeler de söylüyor, bir gün çok net aşkım demişti, at taklidi ney ney ney yapıyorum o da aynenn söylüyor, anlamaz demeyip bebekle sürekli konuşmaya çalışıyorum, otuzmilyon kelime diye bir kitabı okuyorum, orada tavsiye edilen bir iki şey var, onları yapmaya başladıktan sonra dili açıldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…