2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Cok gecmiş olsun canım bende 2 gun oldu sünnet yaptıralı keske yaptırmasaydım hastanelerde surunuyoruz ates kusma var tahlilleri temşz cıktı ama ates devam edıyor pipisinde odem varmıs ama enfeksıyon olmaz dıyor anlamadım tez zamanda ıylesır ısallah

Evet canim mantikli aslnda istagramda falan birkac kisi alinca indirimde yapiyorlar diye biliyorum oyle birseyler de yapilabilir. Bebislerin tam hareketlenme donemi. Daha fazla peslerinde dolancagimiz icin bu donem gider bence 1 yasina kadar birseyin kalmaz ben suan daha firsat bulup yeni atistirabildim biseyler yemeye bile firsatim olmuyo bu aralar

Cok gecmis olsun canim cok zormus valla kuccukken dhaa iyi olur dedik yaptrdk bizde 1 ay oldu enfeksiyonuydu iltihapti yeni yeni iyiesmeye basladi tekrarlamazsa insalahh. Cok dikkat etmek gerekio gerçekten cok zormus

Cok gecmis olsun canim cok zormus valla kuccukken dhaa iyi olur dedik yaptrdk bizde 1 ay oldu enfeksiyonuydu iltihapti yeni yeni iyiesmeye basladi tekrarlamazsa insalahh. Cok dikkat etmek gerekio gerçekten cok zormus
Edıyorum ama atesı 3 4 saat bı 38 cıkıyor bugun basladım antibiyotıge carpol fıtıl az düsürüyor ama gene yukselıyor of siz nasıl atlattınız

Gecms olsn kuzicga sanrm.kilodan bi gomulu olma durumu yigenmde basmzda gelmisti kilodnan sunnet yapmadilar yapisiklk olur dediler . Hamd olsn allah dermansz dert vermesn derdi belli caresi blli gecer gider annesi
Evet canım kilodan. Keşke bizide bir uyaran olsaydı.. Dediğin gibi Rabbim dermansız dert vermesin yeterki teşekkür ederim

Canim cok gecmis olsun biz sunnet ettirirken bizede de dedi doktor yapisiklik olabilir pipisi gomulu diye cok korktum bende. Hayirlica girer ameliyatina insallah
Sağol canım. Bize bir uyarı yapmayı geç, hadi yaptı sünneti yapmamız gereken masajı bile göstermedi. Aman dikkat et sen bişeycik olmaz inşallah.

Edıyorum ama atesı 3 4 saat bı 38 cıkıyor bugun basladım antibiyotıge carpol fıtıl az düsürüyor ama gene yukselıyor of siz nasıl atlattınız
Canim bizim atesimiz olmadi cok sukur. Doktor sunnetten sonra antibiyotik krem verdi kantaron yagi dedi bide calpol kullandik. Dedigim gibi cok zor oldu bizimde ama ates neden oluyo onu bilmiyorum sunnetlemi alakali acaba

Sağol canım. Bize bir uyarı yapmayı geç, hadi yaptı sünneti yapmamız gereken masajı bile göstermedi. Aman dikkat et sen bişeycik olmaz inşallah.
Oyle canim masaji bende bilmiyorum uyarsaydi hic bunlar olmazdi belkide hic anlamaz insallah cabucak gecer kucucuk cocuklara birsuru cil3 veriyolar

Kan ilacını vermeye başlayınca düzenli hemen düzelir cnm..

Cnm.bizimkide bazen bezi açtığımda düğme gibi oluyor içine kaçıyor sonra kendiliğinden çıkıyor bezden dolayı sanirim bizede masaj falan önermedi çok kızdım doktora yapışıklık var mıdır acaba? Birde o masaj nasıl yapılıyor biliyon mu? Şuan yapsak faydası olur mu sünnet olali 6 ay oluyor.

Dışarı çıkarıp kenarlarına baktığında belli oluyor canım yapışıklık. Masajda iler geri hareketlerle deriyi sıyırma şeklinde ama bu saatten sonra işe yarayacağını sanmıyorum. Büyük ihtimal bi şey yoktur zaten senin kuzuda merak etme.

Aynen cnm bez sıkıyor sanirim ondan içe giriyor. Ben baktim çünkü Bi yapışıklık görmedim. Geçmiş olsun cnm sizede acil şifalar şimdiden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…