2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Daha önce ölçmüş müydünüz? Yoksa ilk defa mi ölçtünüz cnm? Kan ilacı benimki de öğürüyor ya hiç sevmedi zar zor iciriyroum. Hangi kan ilacıni verdi Doktor? Benimkinde de kansızlık var soluk benzi zaten Gerci 9 cıktı kani 6 aylıkken ama suan kaç bilmiyorum. Çokta uyuyor gündüzleri bazen diyorum kansızlıktan mi uyuyor ki seninkinin uykusu nasıl?
İlk defa ölçüldü canım bilseydim böyle olduğunu içirebilmek için daha fazla uğraşırdım en azından. İri bebek kansızlık daha çok görülür demişti aslında ama ben çocuk istemeyince belki de normaldir kanı diye kendimi kandırıp vermeyi hepten bırakmıştım. Bestiron kullanıyoruz ve gündüz uykusu hiç yok yarım saatten üç kere uyuyor o kadar canım.

İlk defa ölçüldü canım bilseydim böyle olduğunu içirebilmek için daha fazla uğraşırdım en azından. İri bebek kansızlık daha çok görülür demişti aslında ama ben çocuk istemeyince belki de normaldir kanı diye kendimi kandırıp vermeyi hepten bırakmıştım. Bestiron kullanıyoruz ve gündüz uykusu hiç yok yarım saatten üç kere uyuyor o kadar canım.
Kuzum.kn degerlerndeki eksiklkden dolayi emklmiyrdyr ablmn cocuklri oyleydi kan ilaci ve b12takviyesi yapildi emeklmyen cocuk yurumeye basladi

Kuzum.kn degerlerndeki eksiklkden dolayi emklmiyrdyr ablmn cocuklri oyleydi kan ilaci ve b12takviyesi yapildi emeklmyen cocuk yurumeye basladi
Of Of damlayı düzenli kullanabilsem bile üç ayda anca etkisini gösteriyormuş. Bir de önümüzde 1 yaştan önce olması gereken bi ameliyat var bakalım nasıl olacak 😢

Günaydın kızlar :KK200:

Kızlarr bebislerin ilk saçını kestirdinizmi yada kestrmeyi dusunuyomusunuz

bsaçları uzayamadı ki keselim :) kız bi de uzasın toka takıcam kuzuma.

Of Of damlayı düzenli kullanabilsem bile üç ayda anca etkisini gösteriyormuş. Bir de önümüzde 1 yaştan önce olması gereken bi ameliyat var bakalım nasıl olacak 😢
hayırdır canım ne ameliyatı?

Günaydın kızlar :KK200:

bsaçları uzayamadı ki keselim :) kız bi de uzasın toka takıcam kuzuma.

hayırdır canım ne ameliyatı?
3 aylıkken sünnetini yaptırdık ve sonrasında sol testis yukarı çıktı canım ele gelmiyor. Çocuk cerrahına gösterdik ameliyat dedi. Aynı zamanda pipisi gömülü olduğundan sünnet sonrası yapışma oldu onuda cerrahi işlemle açarız bu sırada dedi. Sünneti gerçekleştiren doktor gömülü olduğu için yapışma olasılığı çok yüksek diye uyarsaydı belki şu an bunları yaşamıyorduk 🤷‍♀️

3 aylıkken sünnetini yaptırdık ve sonrasında sol testis yukarı çıktı canım ele gelmiyor. Çocuk cerrahına gösterdik ameliyat dedi. Aynı zamanda pipisi gömülü olduğundan sünnet sonrası yapışma oldu onuda cerrahi işlemle açarız bu sırada dedi. Sünneti gerçekleştiren doktor gömülü olduğu için yapışma olasılığı çok yüksek diye uyarsaydı belki şu an bunları yaşamıyorduk 🤷‍♀️
inşallah hemencecik atlatır kuzucuk bunu, kıyamam yaa, sünnet öncesi testislerde sıkıntı var mıydı? sonradan olabiliyo muymuş?

Canim cok gecmis olsun biz sunnet ettirirken bizede de dedi doktor yapisiklik olabilir pipisi gomulu diye cok korktum bende. Hayirlica girer ameliyatina insallah

Tesekkur ederim canim bakicam insallah
canım hepsi buradada falan masaörtüsü tabağı süsü vs topluca olan sayfalar var, 1 takım sipariş ediyosun, balonları falan şişiriyosun, 1 tane 1 yazan balonu uçan balon şeklinde şişirtip arkaya da resmini yaptırırsan cillop gibi süsleme. güzel bi pasta, ufak tefek yiyecekler, meyve falan da masayı güzel gösteriyor. ben hediyelik yaptırmıyorum artık, anane babanne dışında kimsede kalmıyor, gerek yok o yüzden.

canım hepsi buradada falan masaörtüsü tabağı süsü vs topluca olan sayfalar var, 1 takım sipariş ediyosun, balonları falan şişiriyosun, 1 tane 1 yazan balonu uçan balon şeklinde şişirtip arkaya da resmini yaptırırsan cillop gibi süsleme. güzel bi pasta, ufak tefek yiyecekler, meyve falan da masayı güzel gösteriyor. ben hediyelik yaptırmıyorum artık, anane babanne dışında kimsede kalmıyor, gerek yok o yüzden.
Yok canim hediyelik falan yaptramam zaten benim dedigim de oyle balon falan basit birkac susleme sadece hepsiburada fuyati yuksektir diye bakmadim hic ama bakayim oraya da bi tesekkur ederim canim ❣

ok canim hediyelik falan yaptramam zaten benim dedigim de oyle balon falan basit birkac susleme sadece hepsiburada fuyati yuksektir diye bakmadim hic ama bakayim oraya da bi tesekkur ederim canim ❣
tek tek seçince de 150ye falan geliyor set halinde hepsini bir arada almak güzel oluyor aslında. yoksa kalmadı falan denince biri bi renk biri bi renk oluyor sevmiyorum. aralık ocak gibi şubat gelmeden beğendiğimiz resimleri atarız buraya, ona göre uygun fiyatlıları ekler hepimiz alırız, bütçe dahilinde güzelce doğum günü yaparız inşallah. anlamasalar da es geçmek istemiyor insan. bi de ailelerle falan bir araya gelme fırsatı işte.

ben ondan değil de doğum kilolarımdan korkuyorum, kızım 1 yaşındayken tombik anne değil fit anne olmak istiyorum ama resmen kontrolsüzüm şu ara. diyet miyet hak getire. çoğunluk verdiniz ne güzel kiloları.

X