2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
günaydın canlar
Herkes sünnetten sonraki sorunla alakalı konuşurken benimde dün dikkatimi çekti. Pipisinin üste doğru çıkan ince derisinde tüm yuvarlak hat sanki soyulmuş gibi. Ancak çekip bakınca gözüküyor. Normal mi

Kızlar ben kızımın ilk sacını kestim gercekten benım kızıma iyi geldi saçlarının belli tarafları yoktu onlarda geldı

Bizim durum yüzünden hepiniz biraz telaşlandınız ama bir şey olsaydı muhakkak şimdiye kadar farkederdiniz canım merak etme

Bizim durum yüzünden hepiniz biraz telaşlandınız ama bir şey olsaydı muhakkak şimdiye kadar farkederdiniz canım merak etme
Canım ya onuda düşündüm ama eşime de gösterdim oda ne oldu buraya dedi. Pipisini az dışarı çıkarınca en alt taraf çember halinde soyulmuş böyle yara gibi. Doktora mı götürsem diyorum doktor herşey için getirme ama özellikle o bölge de birşey görürsen getir ne olur ne olan demişti

Bizimki gergin duruyo ve o kısımlar beyaz beyaz gibi canım. İçinde şüphe kalmasın sürekli dönüp duracak beyninde. Götür doktora rahatla en iyisi.

Bence bı doktora goster canım

Merhaba,
Hangi hastanede bahsettiğiniz doktor? Biz Dr Sami Ulus hastanesinde sosyal pediatri de yaptırıyoruz genel kontrolleri ama her seferinde başka doktor oluyor. Her birinin görüşü düşüncesi farklı oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…