2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
günaydın canlar
Herkes sünnetten sonraki sorunla alakalı konuşurken benimde dün dikkatimi çekti. Pipisinin üste doğru çıkan ince derisinde tüm yuvarlak hat sanki soyulmuş gibi. Ancak çekip bakınca gözüküyor. Normal mi

Kızlar ben kızımın ilk sacını kestim gercekten benım kızıma iyi geldi saçlarının belli tarafları yoktu onlarda geldı

:KK200:
20191027_104728.png

günaydın canlar
Herkes sünnetten sonraki sorunla alakalı konuşurken benimde dün dikkatimi çekti. Pipisinin üste doğru çıkan ince derisinde tüm yuvarlak hat sanki soyulmuş gibi. Ancak çekip bakınca gözüküyor. Normal mi
Bizim durum yüzünden hepiniz biraz telaşlandınız ama bir şey olsaydı muhakkak şimdiye kadar farkederdiniz canım merak etme

Bizim durum yüzünden hepiniz biraz telaşlandınız ama bir şey olsaydı muhakkak şimdiye kadar farkederdiniz canım merak etme
Canım ya onuda düşündüm ama eşime de gösterdim oda ne oldu buraya dedi. Pipisini az dışarı çıkarınca en alt taraf çember halinde soyulmuş böyle yara gibi. Doktora mı götürsem diyorum doktor herşey için getirme ama özellikle o bölge de birşey görürsen getir ne olur ne olan demişti

Canım ya onuda düşündüm ama eşime de gösterdim oda ne oldu buraya dedi. Pipisini az dışarı çıkarınca en alt taraf çember halinde soyulmuş böyle yara gibi. Doktora mı götürsem diyorum doktor herşey için getirme ama özellikle o bölge de birşey görürsen getir ne olur ne olan demişti
Bizimki gergin duruyo ve o kısımlar beyaz beyaz gibi canım. İçinde şüphe kalmasın sürekli dönüp duracak beyninde. Götür doktora rahatla en iyisi.

Bence bı doktora goster canım

Biz de üstte 4 altta 2 6 diş çıkardık durdu. Alt taraf kabarık arada sıkıntı yapıyor ama yeni diş henüz patlamadı. Emekleme bizde de yok. Salı günü 8. ay kontrolü vardı. Zeynep üstünyurt diye yeni bir dr a başladık. Hem pediatri dr u hem de gelişim uzmanı. Ankarada olanlara tavsiye ederim. Her çocuk emeklicek diye bir şey yok, yürümeye de 18. aya kadar vaktimiz var, ama ayak ve bel kaslarını güçlendirelim dedi birkaç alıştırma verdi, sizinle paylaşmak istedim. 1. Yere oturtup oyuncakları önüne koyuyoruz, arkasından boydan boya omurgasına yukarı aşağı masaj yapıyoruz, gerçekten çocuk dimdikleşiyor otururken. Otururken düşsün, tam düşecekken tutmayın, düşsünki düşmemek için kaslarını kullanmayı öğrensin dedi. 2. Oyuncakları arada yukarı doğru kaldırıyoruz ki yukarı bakarken sırt dikleşsin diye. 3.Yüzükoyun bol bol bırakıyoruz debeleniyor. 4.Plates topuna oturtup popoyu daire çizdiriyoruz bel kasları güçlensin diye. 5.Önünde ya sehpa ya koltuk üzerinde oyuncakları oynarken ayakta duruyor. Biz de arkasında çömelip dizlerimizin arasına alıp, tam kalça kemiklerinden dizlerimizle sıkıştırıyoruz. Oyun oynarken dimdik ayakta duruyor, bacaklar güçleniyor böylece. Bir de asla adım attırmayın, öğretmeye çalışmayın dedi. O dürtünün kendi gelmesi gerekiyormuş. Asla kucakta oturtmayın dedi.

Merhaba,
Hangi hastanede bahsettiğiniz doktor? Biz Dr Sami Ulus hastanesinde sosyal pediatri de yaptırıyoruz genel kontrolleri ama her seferinde başka doktor oluyor. Her birinin görüşü düşüncesi farklı oluyor.

X