2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Emziriyorum şu anlık. 4. Ayda sütün tadı değişince kendi bırakır dediler.

canım tandem emzirme diye bişi var, 9 aya kadar değil 9 aydan sonra da iki bebeği emziriyolar düşün. ama ilk bebeğin ihtiyacına göre şekillenen sütü sevmeyebiliyor büyükler. araştır durduk yere kesme diğer yavrunun kısmetini de.

Bizimki sabaha kadar ateşliydi dün, yatağına yatmak istemedi, kucakta oturur pozisyonda uyuduk. gece calpol verdim biraz rahat etti, gazı çok, çişi de kokuyor sanki. diş midir kızlar üşüttüm mü ben kuzumu yoksa?

Enfelsiyon da olabilir canım. Ateşi devam ederse hastaneye gitmenizde fayda var. Çocuğa da eziyet olmaz böylece

Günaydın herkese, benimki ek gıdayı mis gibi yerken şimdi azıcık yiyip süt istiyor, yani formül mama acaba üst dişler mi geliyor canı acıyor? Uykuya da zor yatırır oldum. Gündüz uykuları için hep dışarı çıkıyoruz öyle uyuyor... uyku bir problem resmen.

İdrar yolu enfeksiyonu son zamanlarda hep karşıma çıkıyor canım aman ihmal etme doktora götür bence

Kızlar ya dün hem kan ve idrar verdik sonuçlar çıkmış baktım şimdi de kan çok düşük çıkmış kan damlasını kaşıkla kabul etmiyor sürekli çıkarıyordu ben de bırakmıştım bi süre sonra. Damlalıkla içiyor ama onunlada ben kaç damla olduğunu anlayamıyorum siz nasıl veriyorsunuz hangisini kullanıyorsunuz

Biz de aynı durumdayız 2 3 gündür 1 yemek kaşığı ancak yiyordur. Üst diş kabardı bizim de.

Kizlar bebislerinizin dogum gununu kutlamayi dusunuyomusunuz daha cok erken ama ben cok hevesleniyorum ozellikle ilk dogum gününü kutlamak istiyorum birseyler yapmak istiyorum instagramda dogum gunu icin birseyler var ama cok pahali kendimiz biseyler yapabilirmiyiz simdiden bi iki biseyler alip o zamana kadar ayarlamak istiyorum yoksa bi pastayi bile zor alirim gibi ama cok hevesleniyorum varmi sizin onerileriniz bi dogum gunu bikac yakinlarimizi cagirip. Anlatamadim ama anlamissinizdir galiba umarim

Ben büyük bir kutlama yerine bir yerde ya okudum ya gördüm tam hatırlamıyorum çok istemiştim bende yapmak yardıma ihtiyacı olan bir ailenin erzak ve kış olduğu için yakacak masraflarını karşılayacağım. Bunları fotoğraflayıp albümüne koyacağım. İleride ilk yaşının bir ailenin hayatında bir ay bile olsa birşeyleri kolaylaştırdığını daha ilk adımlarıyla birilerine yardım etmeye başladığını bilmesini istiyorum :)
Tabi o kadar doğurdum ufak bir pastasını babasıyla beraber keseriz :))))

ÇOK güzel, ince bir düşünce

ÇOK güzel, ince bir düşünce

Kaç cikti cnm kanı?

Çok güzel bir düşünce cnm valla tebrik ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…