2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
kuzular günaydın. Ya sabah kahvaltısında ne veriyorsunuz benimki yumurtadan peynirden sıkıldı bu sabah bebe bisküvisi yiyor yaaaa. Değişik birşeyler verenler var mı?
bu arada benimki robot sesinden korkuyor ama elektrik süpürgesinden falan umursadığ yok.
Avakado çok seviyor dene istersen yarim avakoda lor pekmez ceviz karıştırıp veriyorum doyurucu ve seviyo yiyor. Yumurta sarısı da koyuyorum arada yumurtasız veriyorum

kuzular günaydın. Ya sabah kahvaltısında ne veriyorsunuz benimki yumurtadan peynirden sıkıldı bu sabah bebe bisküvisi yiyor yaaaa. Değişik birşeyler verenler var mı?
bu arada benimki robot sesinden korkuyor ama elektrik süpürgesinden falan umursadığ yok.
Yumurta sarisi yanina salatalik elma rendeliyorum bazen birini bazen ikisini pekmez katiyorum zeytin katiyorum bazen bunlari degstirip ekleyim cikarip ama genelde bu sekilde pek secenek bulamiyorum bende 🤷‍♀️

birseyler yesede versem yemek istemiyor heleki kahvaltiyi denemedigim sey kalmadi azicik ucundan yiyip bırakıyor

birseyler yesede versem yemek istemiyor heleki kahvaltiyi denemedigim sey kalmadi azicik ucundan yiyip bırakıyor
benim bücür kahvaltıyı hic yapmıyor çok dert ediyordum doktora sordum öğlen 12den önce yemiyor diye o saatte yedir o zaman dedi brunch yapmış olur dedi :kk77:yarin bi de öyle deniycem bakalım

Kızlar bebeğim 8 ay bir haftalık dün gece korkunç bir gece yaşadık 12 den sabah 4 e kadar ağladı bir ara ateşi. Cıktı amam bir saate düştü. Sabah daha iyiydi ama gece aşırı korkuttu bizi.. Daha dişi cıkmadı eşimle dişe bağladık. Asıl sorum size hastaneye götürmem gerek var mı sizce de diş mi. Ve dişi cıkan anneler dişin cıkmasına iki üç gün kala nelere yaşadnz

Kızlar bebeğim 8 ay bir haftalık dün gece korkunç bir gece yaşadık 12 den sabah 4 e kadar ağladı bir ara ateşi. Cıktı amam bir saate düştü. Sabah daha iyiydi ama gece aşırı korkuttu bizi.. Daha dişi cıkmadı eşimle dişe bağladık. Asıl sorum size hastaneye götürmem gerek var mı sizce de diş mi. Ve dişi cıkan anneler dişin cıkmasına iki üç gün kala nelere yaşadnz
2 dişimiz var ateş olmadı 4 5 gün iştahı kesildi yine 4 5 gece huzursuzlandi ama öyle aralıksız ağlama şeklinde değil ağlıyordu kucağıma alınca yada emzirince sakinlesiyordu bi doktora götürün bence içimiz rahat etsin bi keresinde biz diştir deyip geçtiğimiz günlerde idrar yollari enfeksiyonu olmuş 5 gün geçip hala diş çıkmayınca doktora götürdüm keske başta götüreymişim inşallah birşeyii yoktur kuzunun haber ver durumunu lütfen bizede

2 dişimiz var ateş olmadı 4 5 gün iştahı kesildi yine 4 5 gece huzursuzlandi ama öyle aralıksız ağlama şeklinde değil ağlıyordu kucağıma alınca yada emzirince sakinlesiyordu bi doktora götürün bence içimiz rahat etsin bi keresinde biz diştir deyip geçtiğimiz günlerde idrar yollari enfeksiyonu olmuş 5 gün geçip hala diş çıkmayınca doktora götürdüm keske başta götüreymişim inşallah birşeyii yoktur kuzunun haber ver durumunu lütfen bizede
Bugun daha sakın bi. Gun gecirdik aman aman bi iştahsızlık yok burnu akıyor sadece.. Bu gece de kotü olursa yarın ilk işim doktor olacak tesk edrmmm bilgiler. İçin

benim bücür kahvaltıyı hic yapmıyor çok dert ediyordum doktora sordum öğlen 12den önce yemiyor diye o saatte yedir o zaman dedi brunch yapmış olur dedi :kk77:yarin bi de öyle deniycem bakalım
haha bizim bücürler ayni desene 😂valla ben onuda denedim sonra dr secme huyu var bence dedi gercektende öyle sevmedigj seyleri yemiyor

Gecmis olsun canım. Bizde dis çıktığında saatte 10 kere kalkip yatmalar aglamayla uyanmalar bir uyandı mi saatlerce mizmizlanma elini ve herseyi agzina sokma isal ve sabit ates olmuştu. Sunu söylemeliyim ki eger bebeginiz gece ciglikla uyanip siz sakinlestiremiyorsaniz idrar yolu enfeksiyonuda olabilir bu gecede takil edin yarin olmazsa gidin dra

Canım diş böyle uzun ağlamakrizleri yapmıyor sanırım en azından bizde yapmadı. Düzen değişiyor uykusuzluk iştahsızlık mızmızlık ateş yapıyor. Bence bir doktora götür sen miniği

Selam kızlar benim kiz da 1 şubatta 9 aylık olacak inşallah 1 aya yakındır ayakta tutunmadan durabiliyordu dün ilk defa iki adim attı düştü geçen hafta doktor kontrolüne götürdük idrar enfeksiyonu çıktı ve doktorun verdiği ilaç sayesinde 1 haftadır uyanmadan sabaha kadar uyuyor bugün ilacı kesicem çok korkuyorum yine uyanıp duracak diye üst dişlerde zorluyor nereyi isiracagini şaşırdı. D vitamininiz çok yüksekti 60lardaydi kesmişti doktor şimdi aşırı düşmüş 6 damlaya çıkardı kanımızda normal ama kan ilacını kullanmaya devam 1 yaşına kadar dedi

Canim bende katiliyorum arkadasa bizimde sunneten sonra oldu hem sunnet yeri enfeksiyon kapmis hem israr yollarinda iltihap olmus kac gun sabahlara kadar agladi cisini yaparken cok agliyodu ozellikle antibiyotik kullaniyiruz suan iltihap olabilr bencede mutlaka gotur ilerlemeden. Birkacgunde iyilesecek diye bekliyorduk sunneti 1 ay oldu bu enfeksiyon yuzunden hala daha yeni yeni iyilesmeye basladi gibi cok cektik bu iltihaptan ihmal etme beence sebebi oysa. Degilsede en azindan icin rahat eder.

Günaydın kızlar... benimki iki gündür kendi koltuğa tutunarak ayağa kalkıyor emekliyo emeklerken oturma pozisyonuna geçiyor otururuken emekleme. Sürekli birde aynı şeyleri yaparak alıştırma yapiyor:)
Masallah canim 😍 bizde yeni emeklmeye basladik gozumu ayiramiyorum tv ünitesi cekmeceleri falan acmaya basladi 2. Dk mutfaga gideyim desem arkamdan cok fena isler ceviriyo her donemi ayri yorucu ayri zormus 😁

Masallah canim 😍 bizde yeni emeklmeye basladik gozumu ayiramiyorum tv ünitesi cekmeceleri falan acmaya basladi 2. Dk mutfaga gideyim desem arkamdan cok fena isler ceviriyo her donemi ayri yorucu ayri zormus 😁
Aynen cnm benim ki mama sandalyesinden de çıkıyor ya sürekli yanında olmam gerek. Yürüyünce daha zor diyorlar bakalim böyle böyle buyucekler insallah

X