2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Organik keçiboynuzlu newwit benimki. Çok severek içiyor. Damlalık kısmı var. Damlatıyorum ağzına. Çok açsa daha çok istiyor...

Ne kadar güzel heyecanlanman. Nerede oturuyorsunbilmiyorum ama istanbulda şrk handan almıştım hastane süslerini balonlarını hediyelikleri. Hepsi satılıyor orada. Herşeyi bulabileceğin web sitesi de vardır muhakkak istanbulda değilsen.

Bizim ailelerimizle aramız iyi değil, ailelerimiz de geçinemiyor. Bu yüzden 1 yaş doğumgününü eşimle birlikte hep gtmek istediğimiz bir yere gidip orada kızımjzla birlikte baş başa kutlayacağız. İçimiz buruk olur herhalde ama kızımız için de öok güzek bir anı olur. İmkanımız varken yapmak istiyoruz. Hayırlısı. Allah o günleri görmemizi nasip etsin.

Kızlar merhaba oglum bugun sunnet oldu ara ara cok aglıyor kıyamıyorum kucakta dolasıyoruz kac gune ıylesır yaptıran varmı acaba
Kıyamam geçmiş olsun. İlk gün geçtikten sonra büyük ölçüde rahatlıyor,bir haftayada tamamen iyileşiyor. Ağrı kesici vermeni önerdiler mi ?

Buyuk bir kutlama degil zaten canim benim dedigimde oyle ahim sahim birsey zaten yapamam ama senin dusuncen de cok guzel leske imkan olsa da oyle birsey yapabilsek ne guzel dusunmussun

Tesekkur ederim canim Ankarada oturuyorum ben buralarda da vardir oyle biyer belko ama ben hic bilmiyorum

Süpersin

Allah nasip ederi insallah canim cok guzel bi ani olur . Oyle gorunce cok sacma geliyordu banada onceden cok buyuk kutlanalar bende kendi aramizda yaomak istedim oyle. Ileriki yaslarda olmaz ama 1 yas ilk dogum gunu oldugu icin onemsedim biraz

Kızlar merhaba oglum bugun sunnet oldu ara ara cok aglıyor kıyamıyorum kucakta dolasıyoruz kac gune ıylesır yaptıran varmı acaba
Canim bizde yeni yaptrdik sayilir 1 ay oldu birkac gune iyilesir ama sana tavsiyem bol bol havalndir ne kadar cabuk kurursa okadar cabuk iyilesir biz bezledik hep krem surup bilemedik enfeksiyon kapti iltihap oldu o yuzden daha yeni yeni iyilesiyo oyle bi sorun olmazsa hemen iyilesir insallah. Gecmis olsun minige

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…