2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kamerayı bakici ya soylucekmisin cnm. Kamera var diye. Ne kadarmış birde sordun mu? Bende öğretmenim şubatta başlıcam tam gün benim 9 3. Izindeydim bu dönem iyiydi. Bakici buldum ama bilmiyorum ya içim rahat değil gündüz uykusu iyi aslinda uyur 2 saat en az. 4 saat bakacak bakalim Allah iyi insanlarla karsilastirsin

O uyurken işini ya da yemeğini yapar ne güzel.

Evet canım soyledm zaten başka türlusu ayıp olur. Komşunun kızı zaten 20 yaşlarında oda istiyor zaten kamera takmamı abla kamera dan bak beni yonlendirirsin diyor zaten hafta içi hergun 12.30 a kadar ve hafta iki günde evi makıne vurup silecek şekilde anlaştık 600 liraya... İşe başlamadan bir hafta önce benimle birlikte baktiracam sankı ben yokmuşum gibi iyice öğrensin diyorım. Yemek saati, uyku saati, oyun saati, meyve saati, kitap okuma saati diye ayarıcam üç aşağı beş yukarı bunlara uymasını istyrm hem neyi ne zaman yapacağı belli olsa o da rahat eder çocuk ta bi düzene alışır

Çok güzel ayarlamisin cnm birde 12.30 da gelmen çok iyi.

Cnm bebek varken nasıl evi süpürecek? Duruyor mu bebegin valla benimki süpürge sesinden korkuyor uyurken de uyanacak diye açamıyorum eşim varken süpürüyorum anca.

Cnm bebek varken nasıl evi süpürecek? Duruyor mu bebegin valla benimki süpürge sesinden korkuyor uyurken de uyanacak diye açamıyorum eşim varken süpürüyorum anca.
Yok bebekke hiççç iş yapmasın istemıyrm ben gelınce yapsn bebeklerimz cok kucuk evim dağınık ta olsa sorun deil yeter kı bensiz durablsn

ya benimkide korkuyor süpürge, blender robot fön makinası vs. Resmen kapıları kapatıp süpürgeyi düşük ayarda calistiriyorum yada halıları balkona kaldırıyorum yerleri siliyorum blender robot balkonda calistiriyorum sokaktan motor gecse avazı çıktığınca bağırıyor sizdede bu kadar fazla mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…