2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Gece beslenmesini nasıl kestinizzzz benım kı gece 10 defa deil belkı 10 bin defa uyanıyor

Gece beslenmesini nasıl kestinizzzz benım kı gece 10 defa deil belkı 10 bin defa uyanıyor
Günaydın. benimki bir defa kalkıyordu zaten. Her gece aynı saatte aşağı yukarı. Açlıkta değil alışkanlık olmuştu artık. Gece iyice besledim yatmadan. Her kalktığında beşiği salladım. Ama belki 10 dk bile salladığım oldu böyle Böyle bıraktı. Mesela dün gece 9da yattı gece bir rüya gördü sanırım 11 gibi bir ağlar gidi oldu yine uyudu. 6.30da kalktı.

Ben varım bir aya işe başlıycam ayakta salıyarak uyutyrmm

Günaydın canım destek olalım başlayalım hemen

Günaydın canım durduk yere hep Huy değiştiriyorlar. Günleri günlerini tutmuyor. Benimki de dün 2 kere uyandı sadece dedim kafamıza taş yağacak

Sanki hoşuma gitti play store de baya olumlu yorum vardı. Annelerin buluşma noktası gibi

Merhaba arkadaşlar tam bir ay sonra iş başı yapacam öğretmenim sabahcı olacam inşhh.. Bebeğime de komsunun kızı bakacak 20 yaşında normal de de bebeğimle oynayın arada (hastane işlerinde ona bırakıp gttmm 4 defa) bakan biri. Uzun süreli olacagu için eve kamera taktırmayı düiünyrm cocuguna bakıcı tutanlar neler yapyr bu konuda kı tecrübeleri neler benimle paylaşr msnz

Günaydın canım ne güzel bakacak birini bulmuşsun. Çalışan annelerin zor yanı da bu. Bakalım biz ne yapıcaz. Kamerayı çok iyi düşünmüşsün bende kesinlikle düşünürdüm

Günaydın güzel anneler

Selam canım valla herkeste bir yoğunluk var sanırım.
nasıl gidiyor bücür nasıl?
iyiyiz, ablayla uğraşmaya devam, okula hala ve hala gitmek istemiyor, kardeşi sevse de saçını çekiyor kuzumun Allahım düzelse şu kızım artık yaa?

canım bence de kamera iyi, bi de yiyeceği şeyleri söyle, sen yokken yanlış bişiler vermesin, gerekiyorsa yap sen o yedirsin. benim şimdi kv bakıyor, bende 12.30 bi yere uğrarsam en geç 1 gibi evde oluyorum, 10 gibi kahvaltısını yediriryor sadece, ben gelmeye acıkıyor güzelce emiyor sonrada. sende o şekilde bi rutin oluşturabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…