2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Selam arkadaşlar kim yazdı hatırlamıyorum ama bi ara Bi arkadaş demişti çevrenizde ihtiyaçlı var mı dlye. Arkadaşımın Bi arkadaşının 5 aylık oğlu varmış. Çok ihtiyaçlılarmış. Bende Bi kaç parça verdim. Lekeli de olsa giydiririm demiş. çocugum parka çıktı ayağında uzun yoktu ayaklarını karnına çekiyordu demiş hiç aklımdan çıkmadı. Bende ayırdım kıyafet ama ikinci cocukta düşündüğüm için çokta fazla veremedim. Benim de durumum aşırı iyi değil ama yinede elimden geleni yaptım. Aklımda kadında. Lekeli de olsa giydiririm dediğine göre demekki gerçekten ihtiyaçlı. Öyle giydirmeyeceğiniz giyim varsa gönderir misiniz. En azından ihtiyacı olan birinin işi görülür lekeli de olsa sorun değil yine belirteyim

Canım günaydın neredeymiş bu hanımefendi? Nasıl ulaştırırız ?

Kuzum cocuk kac aylik ve adres bilgisini gonderir misin bana ozelden

Canım ben yazmıştım, buradan Papatya nickli arkadaş ihtiyacı olan birini tanıdığını yazmıştı. Ona gönderdim ben, sağ olsun yerine ulaştırdı. Bende kalmadı yani...

Canım ben yazmıştım, buradan Papatya nickli arkadaş ihtiyacı olan birini tanıdığını yazmıştı. Ona gönderdim ben, sağ olsun yerine ulaştırdı. Bende kalmadı yani...
Sağolasın canım ne iyi ne güzel Bi şeye vesile olmuşsun. Birilerinin işine yaradığını düşünmek bile nasıl mutlu ediyor insanı.

Kızlar beni yanlış anlamayın ama bir teklifim var sizlere K Karabiberim123 'e çocuğun annesi demis ya lekeli bile olsa giydirim bence hepimiz aramizda anlassak önümüz kış 1 parca birsey alıp göndersek ne güzel olur. Cok önemli degil herkes butcesine gore corap zıbın alıp gonderebileck onu gondersin mont gonderebilecek mont alsin liste yapariz grupta ne dersiniz

Ben varım erkek kıyafeti bizde yok ama ne alınması gerekiyorsa alırım.

annemherseyim Y Yslysl arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bi iyiliğe vesile oldunuz. Çok sağolun
Bizimkiler birşey giymedi mi yemedi mi varken bile çılgına dönüyoruz ne yapacağız diye birde olmayınca Allah kimseyi evladına yetememekle sınamasın. Ben birkaç şeyde alacağım onları büyük alayım az.

Kesinlikle haklısın canım benim. Herkes ne alacağını yazarsa hem eksikleri daha fazla giderilmiş olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…