2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Canım merhaba, kargo bilgilerini bana da yazar mısın? Sık giremiyorum, özelden mesajla iletirsen daha iyi olur sanırım.

Ben benimkine aldığım yeni kullanılmamış mont ve battaniyeyi yollayacağım. Hazırladım. O yüzden eğer yeni alacak varsa mont almasın. Evden giyilmemiş başka şeylerde ayarladım. Eksiğe göre dışarı çıkacağım yarın alışveriş yapayım.

Benimde oğlana hiç giydirmediğim 3-5 takım kıyafet yelek battaniye var onları göndermeyi düşünüyorum çsrşıyada çıkıcam ona göre ay olarak daha büyük ilave birşeyler de alacam işallah

Benimde oğlana hiç giydirmediğim 3-5 takım kıyafet yelek battaniye var onları göndermeyi düşünüyorum çsrşıyada çıkıcam ona göre ay olarak daha büyük ilave birşeyler de alacam işallah
Çorap alacağım yarın biraz. Kalın eşofmanlardan alayım diyorum özellikle alt. Birde gece için sıcak tutacak tulum gibi birşey

oda aklımda en büyük ihtiyac bez temizleme mendili
Sordum şimdi K Karabiberim123 e . Kaç numara kullanıyorsa ben internetten yollayayım büyük bir paket ama tabi göndermek isteyen başka olursa göndersin dediğin gibi en büyük ihtiyaç ve sürekliliği var.

Canım ben mont alcaktım onu sen halletmişsin bezleride ben alayım sakıncası yoksa .

Canlar ben de alırım eksik ne varsa ayrıca büyük oğlumdan kalma kıyafetler var bir sürü saklamıştım sabah onlara bakayım ayarlayayım ben de. Bez ve ıslak mendil ne kullanıyorsa onu alalım pişik falan olmasın çocuk her bez her bebeğe yaramıyor malum

Aynen bezi ben temin edicem ne kullanıyorsa ne bedense alıcam. Islak mendilde fazlaca alırım

Arkadaşlar çok sağolun bin kere 8 kilo civarıymış 68 cm boyu. Bezi özellikle sordum ama çok alçak gönüllü Bi Bayan söylemiyor. Sadece kullanmadığım kıyafet istiyor. Sanırım ben 4 numara uygundur ama dediğim gibi marka öğrenemedim. Birde kızı var 4 yaşında ona göre elinde kıyafet olan var mı

Görümcemin iki kızı var biri ilkokula gidiyo görüştüm uygun temiz kıyafetler ayarlıcak

Arkadaşlar tekrar teşekkür etmek istiyorum hepinize. Ne kadar da duyarlı insanlarımız varmış meğer. Çok mutlu oldum. Bayanla konuştum oda çok sevindi. Sizler de hayatınızda çok çok mutlu olursunuz inşallah. Başınızın gözünüzün sadakası olur yaptıklarınız da sizi korur önünüze gelir inşallah. Allah hepimizi her daim iyi insanlarla karşılaştırsın ve hiç birimizi de kimseye ömrümüz boyunca muhtaç etmesin. Bende zamanında çok çok çektim. Hep başkalarının kıyafetleri ile büyüdüm. Bu günüme binlerce şükür ki bende birilerine yardım edebiliyorum. Bu büyük mutluluk. İnş daha da yardım edeceğimiz günler gelir birilerine. Allah kimseyi kapılara bırakmasın iyi akşamlar hepinize. @Yslysl arkadaşım liste paylaşacak birazdan bende ona göre isteyenlere adres vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…