2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kızlar ben ek gıda olayında ne bulursam evde ne varsa karıştırmaya başladım, cocukcağız elma püreli yumurta bile yedi:))) damak tadı açısından bir problem olur mu normalde bizim yiyemeyeceğimiz tatta vermem:))) gerçi bugün biraz fazla abarttım. Yarın pazara gideceğim ev tamtakırdı napayım

Ayrı vermeni tavsiye ederim tadını alsın ne yiyorsa şahsen elma püreli yumurta yemek istemem

Emziirirken adet gecikmesi düzensizlikler normal cnm hamile olsan testte çıkardı bence hamile değilsin.

kızlar geceleri nasıl yatırıyorsunuz bebekleri? Ne giydiriyorsunuz ya hastalanacak diye ödüm patlıyor hep ince mi kalın mı diye düşünüyorum üstü
Havalar çok dengesiz bugünlerde ben ince giydiriyorum.ustunu örtüyorum kalın giyinip terlemesinden iyi bence. Zaten yanimda yatıyor sürekli emiyor arkadaş üşümez diye düşünüyorum:)

Havalar çok dengesiz bugünlerde ben ince giydiriyorum.ustunu örtüyorum kalın giyinip terlemesinden iyi bence. Zaten yanimda yatıyor sürekli emiyor arkadaş üşümez diye düşünüyorum:)
bizimki hiç örttürmüyor üstünü kesin uyanıyor. O yüzden kıyafeti yüzünden korkuyorum.
Yaaaa keşke benimki de yanımda uyusa Arada sallamak gerektiğinden birde artık dönmeye başladığımdan alamıyorum yanıma. 1 yaşını falan bekliyorum o yüzden

kızlar geceleri nasıl yatırıyorsunuz bebekleri? Ne giydiriyorsunuz ya hastalanacak diye ödüm patlıyor hep ince mi kalın mı diye düşünüyorum üstü
Bizim ev sabaha karşı baya serin oluyor ve sürekli dönmekten üstünde örtü tutmuyor. Hep altına almış bi şekilde buluyorum. O yüzden hafif kalın bi tulumu var bi kaç gündür onu giydiriyorum sadece yatarken. Güzel bi uyku tulumu alıcam havalar serinleyecek artık hepten

Bende hem sıcacık tutacak hemde terletmeyecek kış için bir tulum arıyorum. Bulursam güzel birşey hemen haber veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…