2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bende yanimda yatmasını istemiyorum artık beşiğinde yatsın istiyorum cnm Her tarafım tutuk uyanıyorum sen niye yanina almak istiyon?

Kızlar bizde inanılmaz bir iştahsızlık başladı. Hiç yemek istemiyor mama almıyor istemiyor çorbalarını yoğurdunu yemiyor ağlıyor. Diş yüzünden değil mi

Bizim de aynı. 1 haftadır yemedi ek gıda. Ağzını açmıyor

6 da kalkan bebelere acil çözüm arayışı içindeyim arkadaş neden 6 ne oluyor 6da işe mi gideceksin acil bir yere mi yetişeceksin uyu annem az ne olur yani

Gecen hafta ben ya o uyandığı an emzirdim ya da uyanmadan alıp emzirdim 7de uyanırken 8 bazen 9 oldu

Kızlar bizde inanılmaz bir iştahsızlık başladı. Hiç yemek istemiyor mama almıyor istemiyor çorbalarını yoğurdunu yemiyor ağlıyor. Diş yüzünden değil mi
Bizde de bugün başladı canım iştahsızlık zaten çok birşey vermiyorum hep emziriyorum ama bugün hiç birşey almadı dün ikinci dişimiz çıktı rahatladı aslında uyumaya başladı ama iştahsızlık oldu bugün

Selam kızlar bizim ki de 7 ay 14 günlük sürekli ayakta abisi gibi hızlı oldu maşallah kızımda bir yere tutunup hep ayakta duruyor ama sürekli kafa göz ne varsa düşe düşe mahvoldu oğlumda da yürüteç kullanmadım kızımda da fisher price nin kaplan yürüteci var oglumdan kalma onunla kendi ilerleyebiliyor artık yürüteç yerine onu almanızı öneririm kesinlikle uzmanlarda o tarz yürüteçi oneriyor

Kızlar ben hala kıyma, tavuk, et suyu vs. başlamadım. Başlayanlar var gördüğüm kadarıyla. Hala erken gibi gelmişti bana ama hepiniz veriyor musunuz?

Ender saracın çocugunu doğru besle kitabında 6. Ayın sonuna doğru kıyma başlayabilirsiniz diyordu. Bende dün tarhana ya ekledim bakalım 3 gün denicem tepki verecek mi

Benim ilk adetin üzerinden 15 gün geçti 2 test yaptım ama hamile değilim

kızlar geceleri nasıl yatırıyorsunuz bebekleri? Ne giydiriyorsunuz ya hastalanacak diye ödüm patlıyor hep ince mi kalın mı diye düşünüyorum üstü
Canım ben pijama giydiriyorum. Üstünü sık açıyor sanırım sonra uyku tulumu alıcam

Günaydın arkadaşlar. Oğlum geçen hafta ishal ve kusma yaşamıştı. Doktor maflor vermişti. Şimdi geçti ama iştahsızlık had safhada. 4 gün hiç mama yemedi zaten. Şimdi çok çok az yiyor. Hep mamalar çöp beni emiyor sadece. Az öncede yemedi valla Bi sinir geldi mamayı tam kescem aç olsa ağlar herhalde. Korkutma çorba yaptım ki sadece tadımlar gelmiştik bu güne. Blw ile sanırım blw artı klasik gidicem artık. Açlık konusuna ne dersiniz

Mama konusunda bizde aynıyız canım. Kesinlikle almıyor. Yapıp yapıp çöpe atıyorum sadece meme alıyor birde ek gıdasını. Gerçi ek gıdayı alırken de iştahsız zorla yiyor beyfendi

Biz seninle aynıyız canim meme ağızda uyuyor cadı ve bunun önüne geçmezsek dahada bağlanacaklar gibi kaç aydır deliksiz uykum yok her tarafim tutuk.
Aynen cnm dün gece inat yaptim her uyuduğunda beşiğine yatırdım yanimda emzirip böyle böyle alistirmam gerek şubatta ise başlıcam çok yorulurum dün ben israrci ve kararlı olunca 3 saat falan beşiğinde yattı bende sırt üstü uyumusum ilk defa:)

Günaydın kızlar çok hareketli bu bebe ya hiç halinin üzerinde durmuyor sürekli parkeye gidiyor emeklemeye yakın hızlı ilerleme çalışmaları yapiyor. Ben ne iş yapabiliyorum ne de başka bi şey gözüm üstünde olmalı söyle citli oyun alanı olsa top havuzu falan ev geniş olsa alicam icinde debelensin yazık çocuğun alanı da dar yetmiyor:) dün gece 8.30 da uyudu gece beşikte uyuduk arada uyandı yanıma aldim emzirdim.terkrar yatırdım sabah artık temelli yanıma almışım 8 de kalktı sanirim gece uykusu böyle böyle duzene girecek. sanirim annenin kararlı duruşu bebegin alışkanlık sağlaması için en önemli faktör ins kararlı dururum:)

kızlar geceleri nasıl yatırıyorsunuz bebekleri? Ne giydiriyorsunuz ya hastalanacak diye ödüm patlıyor hep ince mi kalın mı diye düşünüyorum üstü
penye uzun kollu pijama giyiyor aslında artik gündüzleri de çok sıcak değil üşütür diye birkaç saat tişörtle duruyor sonra uzun kolluya geçiyor biraz daha boyle gider sonra uyku tulumu giydiririm

geçmiş olsun canım bizdede aşırı iştahsızlık var ne güzel hevesle yiyen bebe blw olarak önüne koyduğumu bi ısırıp tukuruyor kaşığa ağzı sımsıkı kapalı açmıyor dün bende dayanamadım mercimek çorbası yaptım ondan biraz da olsa yedi o kadar diştendir diye umuyorum geçici olsun bu donem yemeyen bebeyle uğraşması zormus

Sağol canım aynen çok iştahlıydı yavrum. Şimdi ağzını sıkı kapatıyor aynı durum yani. Dişten mi acaba aklıma başka şey gelmiyor.

Kızlar sabah mama ile az muz karıstırdım belki 3 tatlı kaşığı yemiştir. Öğlen kıymalı tarhana çorbası yoğurt. Akşam da kabak patates pirinç ezip zeytinyağşı versem bu menü nasıl bugün için. Ek gıda ne zormuş

Ben halıya koyuyorum o parkeye gidiyor uyandığından beri kusuyor üşüttü galiba yerlerde sürüne sürüne

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…