2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bi gunde 2 çay bardağı baya çokmuş canım ya ,benim 1 çay bardağı oluyo anca,oda ilk başlarda bı fincan kadardi,azar azar arttirdim,bide doktora sordum mi icmezse ne yapım diye ,zorlamayın diyolar ama
Bide ek gıdaya geçtiğimizden beri çok sık uyanıyo geceleri ağlıyo sende de olmuş muydu?

Mutlu1anne benimki de ek gıdaya başlayınca- ki bununla ilgili sanırım- gece saat başı uyanıyor. Ağlayarak uyanıyor. İrkiliyor, eskiden gazlıyken yaptığı gibi bacaklarını çekip yüzünü ekşiterek. Yoğurdu iptal ettim-sanki o rahatsız etti gibi oldu- ve akşam saatlerinde ek gıda olarak bir şey vermemeye çalışıyorum. Lakin gece uykularımız korkunç. Üst üste 2 saat uyumuyorum.

Bide ek gıdaya geçtiğimizden beri çok sık uyanıyo geceleri ağlıyo sende de olmuş muydu?
Hayır olmadı ek gidayla ilgili olduğunu sanmıyorum huzursuzluğunu, çünkü en az alerji riski olan şeyleri veriyoruz,eline bı şingirak al onla oyalarken ver bide bakalım ,ben öyle yapiorum bazen,dikkatini şingiraga verirken yiyo bı guzel

Selamünaleyküm bayanlar. Ben bişey sormak istiyorum. Sünnet yaptıranlar, sünnet sonrası bakımı nasıl yaptınız? Neler kullandınız? Ne kadar sürede toparladı?
biz yeni yaptırdık 2 gün carpol agri kesici birde çinko bazlı pişik kremi 3 gün 5günde asidi alınmış zeytin yağı 10gün falan oldu gayet iyiyiz 2 güne toparliyorlar zaten sadece ilk gün biraz fazla ağlaması oldu

nohut unu tarifini paylaşır mısın çok iyi yapmışsın glutensiz beslenmekle. ben bir türlü çıkaramadım hayatımdan deneyeceğim. nohut unundan ekmek yapılıyorsa onu deneyim önce kendimde.
Daha yapmadım un. Bir tarif vardı. Şuan müsait değilim. İlk fırsatta paylaşacağım

Kızlar sizin bebeler gun de kac kez kaka yapıyor? Benimki gun de 4 kere yapıyor bu ek gıdaya geceli ve diş cikartmaya başlayalı metabolizması hizlandi
Benimkide ek gidadan sonra değişti canım bazen 8i bulduğu bile oluyor sürekli kaka yapıyoruz bizimde diş gelmek üzere 4 aylıkken falanda sık kaka yapmıyor diye üzülürdüm şimdi sürekli kaka yapıyor

Benimkide ek gidadan sonra değişti canım bazen 8i bulduğu bile oluyor sürekli kaka yapıyoruz bizimde diş gelmek üzere 4 aylıkken falanda sık kaka yapmıyor diye üzülürdüm şimdi sürekli kaka yapıyor
Cnm ek gıdaya Ne ile başlamıştın? Ben yoğurtla başlamıştım. Birde alerji var mıydı senin bebeğinde? Birde bebeğinde diş çıkarırken salya oluyor mu?

Bizim.citimiz var citi her yere gotruyodubuyugu hatta onunla survivor parkuru yapiyolardi baya onunla yaramazliklar yapti kalkmaya calisirken.tutunuyo omdan o cok saglam.durmadigi icin iki bir devriliyodu belki benimki.saglam degildr bilemedm bana hedye gelmsti suan kaynanada bana kalablk geldi

oyun çiti 3-4 ay sonra işe yaramaz hale gelecek çünkü içinden çıkmaya çalışacak bana boşuna masraf ve kalabalık geliyor.

Canım bende emin olamadım. Benimki hareketli baya yanında Olmadıgım zaman işe yarar belki dedim ama dediğim gibi kararsızım yine de

Hoşgeldin canım

Kızlar sizin bebeler gun de kac kez kaka yapıyor? Benimki gun de 4 kere yapıyor bu ek gıdaya geceli ve diş cikartmaya başlayalı metabolizması hizlandi

Ek gıdaya tam anlamıyla geçmedik biz günde 1 kere yapıyor canım

Biz çalışan anneler için bebeğini bırakmak çok zor canım. Ben ücretsiz izin aldım sanırım 2 yasına getircem

Bi an iyi olur diye düşündüm ama bilemedim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…