2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Bizim alerji devam arada kakada kan görüyoruz . Yaşadığım yerde iyi bir alerji doktoru yok Ankara’da bülent şekerel varmış alerjide çok iyiymiş bu cumartesi ona götürücem. İnşallah çare buluruz. Bu doktor ek gıdaya erken geçirip bağırsakların hassasiyetinin azaltılmasını öneriyor. Gittiğimizde 5 aylık olucaz büyük ihtimal hemen ek gıdaya başlatıcak. Genelde de 2-3 ay içinde annede bebekte her şeyi yer duruma geliyormuş. Eğer alerji düzeyi ileri değilse.

biz fermix kullanıyoruz içerik olarak temiz bir damla. ilk bi kaç gün karın ağrısı oldu ama şimdi alıştı.

Ya bı soruyu sormusmuydum tam hatırlamıyorum takip edemedim bı süredir biz kan ilacı olarak sağlık ocağının kimi killanmadik,ama eşim tutturdu kan ilacı kullanalım diye(kendiis biraz kansız
Sagolasin canim bakalım ne olacak sanki birşeylere alerjisi çıkacakmış gibi geliyor bana

Doktora anlatmaya çalışıyorum ama onrmsemiyolar alerjiyi geciciymis filan ben inek sütü ve süt urunlerinden supheleniyorum ,bu çocuklara mama olarakta aptamli ha öneriyorlar inek sutunprotein parçalanmış bu mamada,ileri derecede değilse tabi alerjisi

Kızlar merhaba bugün doktorumuza gittik aklıma takılanları sordum menenjit aşısını sorduğumda devlet çoğu aşıyı karşılıyor menenjitte bir tür İçin ayrı yaptırılıyor gerek yok dedi isterseniz 1 yaştan sonra oluyor dedi 3 gün sonra 5. Ayımız doluyor ek gıdaya başlayabileceğimizi söyledi 7.400 olmuş kilosu yürüteç ve hoppalayı sorduğumda hiçbirşekilde önermediğini belirtti.Suda vermemize gerek yokmuş birde d vitamini sordum parabensiz olan pedia-d olanı yazdı.demir ilacı içinse mama desteği varsa mamaların içinde var vermeye gerek yok 8. Ayda kan tahlili yapıyoruz ona göre hareket ederiz dedi

Canim banada atarmisin tablo atayim demissin de

Gittiğinde banada dediklerini haber et canım bakalım ne diyecek

Canım ben de olmadım ödem var keske olsak
Selam bende hala adet olmadım. Şimdi bende şüphelendim ya. Olabilir mi ki?
Bende olmadım korkmuyoda degikim
Rüyalarıma giriyor benimde hamile imisim bakamıyormuşum. Allah isteyene nasip etsin artık benden geçti olursa da kaza ile tabikide yapacak bir sey yok dogurcam. Ama süt koruyormuş diyorlar 1 seneye kadar normal diyorlar benim doktorumda en çok hamile kalanlar süt koruyor sananlar dedi bana:) ödem var evet ya midem karnım davul gibi şişti ne yaparsan yapayim geçmiyor

Selam kizlar adet olmayan var mi benim gibi? Ilk oglumda 2 aylıkken olmuştum adet bunda hala tık yok ? Umarım bir kaza kurşununa maruz kalmadim:)
bende olmadım canm ilk doğumda 8.ay da olmuştum 2. de 40 tan sonra hemen olmuştum,şimdi yine yok bişey bi olsakta şişimiiz inse ne güzel olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…