2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
inşalalh canım ya ama simdiden fena bizim paşa ates yok henüz ama meme almama ve aglaklik var.
Sağol canım

Ay benimkiyle başım dertte yarım saat falan ağlamıştır. İşgal ettik sağlık ocaginin bir odasini dışarda asi için kuyruk oluştu resmen hemşire geldi artık çıkın millet bekliyor aşı için dedi. Memeyi almiyor 2 gibi uyurken ağzına tiktim zorla 2dk zor emdi uyandi baktı meme ağzında hemen bıraktı aglamak istiyorum resmen:KK43:
İkinci ay aşisini olan değişiyor arkadaş düzelir yavaş yavaş ınsallah

Benim kızın 2 gün sonra 3 ay bitecek bi kaç sıkıntımız var 1.bu ara meme reddi başladı memeyi ağzına alana kadar ağlıyo sonra sakinleşince ayakta emziriuorum 2.kafasını pek kaldırmıyor gibi yastıkta yatarken biraz henüz erken mi bilmiyorum ama çevreden bilirsiniz ki herkes bişey diyor sana bi sorayım dedim
Her cocugn gelisimi farkli kzuum ablamin bir yasinda cocugu yurumuyor emeklemiyor sirt ustuyken yuzusutu dahi donmuyrdu doktra gttik tahlil yapildi hersey norml dendi bi hafta sonra cocuk yurudu emekledi hepsini bianda yapti cok ilginc bu bebekler doktra gtmemzi mi bekliyordu anlamdik:) smdi pitir pitir yuruyor

Peki ne yapıyorsun çok acıksın diye mi bekliyorsun? Huzursuz olmuyor mu? Çok zor yaaa
Hep huzursuz ki zaten aliştim artık .
Ben her dk dayıyorum o almıyor en az 5 en fazla 7 saat geçince alıyor sonra yine aynı ben saat bası deniyorum o almıyor süresi dolunca alıyor ama bugün biraz daha iyi gibi sanki düzelecek

Karnı tokken de pek değişen birsey yok şuan bile o ağlıyor ben yazıyorum alıştım artık iki laf verıyorum o susarken yazmaya devam yoruldum yerde emzıği dayıyorum
Ya gerçekten bu bebeklerin kucaktan bırakıldıktan birkaç dk sonra ağlaması nedir yaa

Kucakta kendini güvende hissediyorlar bnm 3.5yaşnda bir kızım var ikisi ile hele ki huysuz oğlum olunca iki çocuk çok zor oldu şimdi babamlara gedlm bir haftadır büyüğü saldım resmen özgürce oynuyor falan ben de odada oğlumla oynuyor konusuyor aglaşıyoz en son uyuyoruz az önce uyudu yatırdım ben odadan çiktm ardımdan uyanmş şimdi kucagımda uyuyor böyle bir müddet uyur hem kokuyu alıyor hem güvende hissediyor
Ya gerçekten bu bebeklerin kucaktan bırakıldıktan birkaç dk sonra ağlaması nedir yaa

Kızlar ya internetten düğün için elbise bakıyorum bitanesine aşık oldum resmen almasam içime oturur hem çok çok uygun hemde çok şık resmini atarım aşşağıya. Ama siteye güvenemiyorum gördüğümün aynısı gelirmi yada bedeni tam olurmu bilmiyorum çokta korkuyorum şimdiye kadar hiç netten bişey almadım sitenin adı tesettür pazarı inş banlanmam :) içinizde burdan bişey alan varmı yada yakını vs alıp memnun kalan bana yardımcı olurmusunuz almak çok istiyorum ama güvenemiyorum :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_2019-04-26-18-38-09-1.png
    Screenshot_2019-04-26-18-38-09-1.png
    330,1 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_2019-04-26-18-38-05-1.png
    Screenshot_2019-04-26-18-38-05-1.png
    422,9 KB · Görüntüleme: 33
  • Screenshot_2019-04-26-18-38-01-1.png
    Screenshot_2019-04-26-18-38-01-1.png
    340,3 KB · Görüntüleme: 33
Kızlar ya internetten düğün için elbise bakıyorum bitanesine aşık oldum resmen almasam içime oturur hem çok çok uygun hemde çok şık resmini atarım aşşağıya. Ama siteye güvenemiyorum gördüğümün aynısı gelirmi yada bedeni tam olurmu bilmiyorum çokta korkuyorum şimdiye kadar hiç netten bişey almadım sitenin adı tesettür pazarı inş banlanmam :) içinizde burdan bişey alan varmı yada yakını vs alıp memnun kalan bana yardımcı olurmusunuz almak çok istiyorum ama güvenemiyorum :KK43:
Hiç almadım ben canım beden konusunda bir beden buyuk alırsan daraltabilirsn çözümü var
Ben moda selvimden almıştım uygun fiyata güzel gelmştı 2 elbise almıştım ordan

Hiç almadım ben canım beden konusunda bir beden buyuk alırsan daraltabilirsn çözümü var
Ben moda selvimden almıştım uygun fiyata güzel gelmştı 2 elbise almıştım ordan
Evet orayıda biliyorum canım ama gördüğüm model çok hoşuma gitti fiyatıda çok uygun indirimde 60 tl.. Senin aldıkların tam üstüne göremi geldi canım rengi boyu aynımıydı

Evet orayıda biliyorum canım ama gördüğüm model çok hoşuma gitti fiyatıda çok uygun indirimde 60 tl.. Senin aldıkların tam üstüne göremi geldi canım rengi boyu aynımıydı
İlk aldığım bir beden buyuk aldım tam oldu diğerini hamıleym die baya buyuk aldım canm elimde daralttm bende 60/85 di fiyatlar

Kucakta kendini güvende hissediyorlar bnm 3.5yaşnda bir kızım var ikisi ile hele ki huysuz oğlum olunca iki çocuk çok zor oldu şimdi babamlara gedlm bir haftadır büyüğü saldım resmen özgürce oynuyor falan ben de odada oğlumla oynuyor konusuyor aglaşıyoz en son uyuyoruz az önce uyudu yatırdım ben odadan çiktm ardımdan uyanmş şimdi kucagımda uyuyor böyle bir müddet uyur hem kokuyu alıyor hem güvende hissediyor
Biraz babalarında da güvende hissetsinler kendilerini. 😂😂😂 ya ben de odasında uyutmak istiyorum ama salona takılı kaldık. Herşeyi salonda yapıyoruz

İlk aldığım bir beden buyuk aldım tam oldu diğerini hamıleym die baya buyuk aldım canm elimde daralttm bende 60/85 di fiyatlar
Tamam canım bende alıcam galiba 60 tl bişey değil zaten de bu zor durumda eşimide zora sokmak istemiyorum küçük olur büyük olur yada malı kötü gelir vs. Sonra başka almak zorunda kalırım bilmiyorum ya çok kararsızım :KK43:

X