2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım Allah’ın izniyle atlatacaksınız bunları inşallah

Kiloya çare varsa bende alırım bi dal. Yürüyüşten başla şansımız yok aslında.

Çok faydalı bilgiler attım yine favoriye

masallah findiga yaa :)) aynen bizmki de asiri gulec. kendi capinda kucuk kahkahalari bile var :) acaba ilki de mi boyleydi hic hatirlamiyorum ama ona da gulen surat derdik. agu kismi bizde de ayni. var ama cok degil :)

İyi bari ya, saçma sapan evhama kapıldım ne gerekse

Sohbet gibi değilde agu agu agı diye devam ediyorlar bizimki şu an 1’de :) maşallah kuzulara. Benimki bana öyle alıştı ki napıcam bilmiyorum. Maddi durum kötü değil şükür ama eşim keşke ücretsiz izin al dese bana da. Ekim gibi başlarım ben en geç. Ama kendim büyütmeyi çok istiyorum hemde büyüğü okula götürüp getirmeyi falan.

Ankaradan görümcemler geldi bebişi sevmeye, yemeğe aldım artık. Biraz ağlayarak biraz mızırdayarak yemeğimi ve bulaşığımı halletmeme izin verdi kuzu. Gerçi kv baktı tek olsam imkansızdı.

Bir emzirme seansından daha çene düşük moddan yazdım size. Gideyim de çaya katılayım onlara

Dogum 3600
1. Ay 4050
40 günlük 4250
2. Ayda daha tartilmadi

İlk ay 450 gram aldı, bakalım bu ay sanki biraz daha etlendi. 2. Ay kontrolünde göreceğiz.

Çok kusuyor ve hala yenidoğan gibi her beslenmeden sonra kaka yapıyor diye biraz endiseleniyorum. Zaten yeşil ve mukuslu kaka olayı devam ediyor. Gaz sancilarindan uykuya da dalamıyor. Bakalım boyle boyle büyüyecek diyorlar, inanıyorum ben de.

Gaviscon kullanıyordun sanırım, etkisini gösterdi mi?

Insallah yeterince kilo almıştır canım küçücukler kilo alsinlar diye uğraşıyoruz tabi sağlıklı olsunlarda ben gavisconu duzenli kullanmıyorum bilmiyorum etkisi oldu mu ama bazen artiyor kusmalar bazen azaliyor sanirim az ve sık beslemek mantıklı yoksa çıkarıyor sen sadece anne sutu veriyordun sanirm şu ek.gida donemi nasıl olucak acaba insallah o donemimiz rahat olurda kakalar duzene girer

Zaten gidecez ama yıne de morelim cok bozuldu dua edlm bir birimize

Allah yar ve yardmcinz olsn canm.kotu gunlerde gecer elbet birazcik sabir

Çok geçmiş olsun canım,Allah tez vakitte şifa versin inş eşine.ameliyata, kemoterapi ye gerek kalmadan sağlığına kavuşsun inş.

Benzer durum demekki herkeste var.Misafir geleceği zaman yok mu sana yardima gelecek olan. Yada birilerine yaptırabilirsin ya da hazır birseyler alabilirsin sonucta kalabalık misafir ağlak çocukla zor olur ben kendi yemeğimizi bile zor yapıyorum.
Günaydın kızlar. Biz de atak haftasındayız. Gece 1.5 saatte bir uyanıyor beyfendi. Günde 16/17 saat uyuyan bu bebeler nasıl bu kadar uykusuz bırakıyor, akıl alır gibi değil.

İkinci atak döneminden günaydınn. Sürekli memede asya hanım ama sadece 5 dk aktif emiyo sonra ağzında dolandırıyo bekletiyo. Yrın idrar yolu için kontrolümüz var inşallah geçmiştir
Ataklar bizimdr fena geçiyor. Ne düzen kaldi ne birşey;(

Sağol canım. Hepsini yapmak mümkün değil, hele ki uyku kısmını
Ama bizi nelerin beklediğini bilmek güzel.

İlk yavrm16ocak 2016 yas olark kucukuz:)) bnde evlnmeden once istanbuldaydm avrupa yakasnda

Evet 2 yaş büyük benimki:)
Ben de Avcılar'da çalıştım 4 sene evlenmeden önce.

Merak etmiştik canım, iyi oldu haber verdiğin. Allah şifa versin eşine. İnşallah kimseye muhtaç olmadan eşin başında çok güzel bir hayatınız olur. Mal mülk gelir gider. Önemli olan sağlık ve huzur.

Ben çok uzun vadeli planlar yapmıyorum canım bu ara. Çok fena tepem atık, gece uykuları fena bozuldu bizim.
Büyüdükçe düzene girer dedik daha da battı her şey. Bu saatte hala sallıyorum ve mızık mızık uykusu var ama uyumuyor. Dışarı çıkardık bugün yorulsun diye, iyice hortladı çocuk.
Valla insan şu yaşadıklarını kolay unutuyor ki bir daha yapıyor bu deliliği. Bir daha şu ilk 1 yılı unutup çocuk isteyeni eşşekler tepsin

Haklisin canım bazen tak ediyor insanaValla araba olayi iyimis bizimki de araba olsa susar büyük ihyimal bizde kucakta hafif arabada sarsilir gibi hareket ettirince susuyor.

İnşallah.
Bizimkini ben 3 saatte bir emzireyim diyorum ama gündüz iki saatte bir emmek istiyor.onda da doysa bile memeyi bırakmıyor, sonrası iste kusmalar kakalar...

Bizim evin isis 22,4-23,5°C nemde %50 civarı. 2 tane triko battaniye örtüyporum fazlasıyla terliyor.Bizdede reflü var baya kusuyor kaşık falan değil sanki her kusyugunda fincanla kusuyor. Bez büyük geliyorsa tasma sebebi ondandır yada aşırı yapıyordur bezin taşıma kapasitesini asıyordur

Allah yardımcınız olsun. Eşinde tez zamanda sağlığına kavuşur inşallah güzel günler gelir biranönce. Zayıflamanın çaresini bilmiyorum bende hamilelikte bu kadar kilo almamıştım. Bir camışta ben oldum süt olsun diye ha bire yersem olacağı bu

Canım benim ev 24 derecede sabit kısa kollu citcitci badi giydiriyorum üstünede pijama takımı bir tanede çorap üstünede tek battaniye biraz kalın örtüyorum ben prima premium care kullanıyorum 2 numara tasma sızma yapmıyor kızımin 5300 kilosu kusmaya gelince fazla kusuyor benimki o konuda birşey diyemeyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…