2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım iyi yapmışsın
Aldıkları para sonuna dek helal sütünün yemesine de sevindim inşallah güzel haberlerle gelirsin

Canım isyan etme ne yapcan hepimizin ayrı sorunları var böyle böyle büyüyecek yavrular. Ben artık isyan etmiyorum. Bizim de akşam gaz sancılarımız var. Abartmıyorum her akşam araba ile gezdiriyoruz. Elimiz ayağımıza dolanıyor eşimle ağlayınca. Çok zor ama geçecek

Canım önce sevinmiştim sen yalnız kalmayacaksın gelecekler diye ama seni daha çok sinir ettiler demek.

Kızlar sizin kuzular iyice arka arkaya aguluyor mu?

Bizimki bi tane agu diyor o kadar devamı gelmiyor. Ama bol bol gülüyor o ayrı.

Bizim ki de agu agu diyor cok tatlı

Canım benımki gunduz uyumuyo çok zorlanıyorum iş yapamıyorum

Valla birisi banada söylese bu bebekleri uyutmak için nasıl yöntemleri var çok memnun olacağım. Kucağımdan bıraktığım anda ciyak ciyak. Daha bu saat oldu kahvaltı yapamadım. Süt nasıl oluşsun anlamıyorum ki

Benim kızımda yere koyduğum an uyanıyor normalde eğer işim varsa elektirik süpürge sesi açıp yanına koyuyorum uyanmıyor işim bitince alıyorum telefonu hemen uyanıyor bir deneyin isterseniz

Benim kızımda yere koyduğum an uyanıyor normalde eğer işim varsa elektirik süpürge sesi açıp yanına koyuyorum uyanmıyor işim bitince alıyorum telefonu hemen uyanıyor bir deneyin isterseniz
Ben onuda denedim bizimkinin öyle sesler pek taktığı yok hiç oralı bile olmuyor

@engteacher86 canım iyi ki hatırlattın unutmuştum. Arkadaşlar 3. Ay doktor notlarını atıyorum bunlar bizim değil bir arkadaşımın. Ama baya detaylı olduğu için bize çok yarıyor size de yarar umarım.

Eklentiler

• IMG-20190110-WA0029.jpg
    165,4 KB · Görüntüleme: 108
  • IMG-20190110-WA0011.jpg
    169,5 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20190110-WA0012.jpg
    171,4 KB · Görüntüleme: 101
  • IMG-20190110-WA0028.jpg
    164 KB · Görüntüleme: 102
  • IMG-20190110-WA0013.jpg
    165,3 KB · Görüntüleme: 103
İlk yavrm16ocak 2016 yas olark kucukuz:)) bnde evlnmeden once istanbuldaydm avrupa yakasnda

Bizimki bigun oturyo bign uyuyo ust uste nadr iki gun zorluyo hemn hmn dogdgndan beri bi gece sabha kadar kivraniyo ertesi gece uyuyo uyanip doyuryo karniniuyuyo ama her trlu 7de kalkiyo benmkiler gunesi gorunce kalkn cocuklr

K
Kuzm bnmkiler basa bela cinsten hic gelmlerini istemiyrdum bu yzden neyseki kavgasz grultsz gittiler on gon snra esim yurt disina gidecek gne gelmeye calisrlr insallh gelmzler gercktn cok geriylr beni kuru ekmk yiyip pis evmde oturmaya raziyim inan yeterki gelmesnlr

Kızlar sizin kuzular iyice arka arkaya aguluyor mu?

Bizimki bi tane agu diyor o kadar devamı gelmiyor. Ama bol bol gülüyor o ayrı.
masallah findiga yaa :)) aynen bizmki de asiri gulec. kendi capinda kucuk kahkahalari bile var :) acaba ilki de mi boyleydi hic hatirlamiyorum ama ona da gulen surat derdik. agu kismi bizde de ayni. var ama cok degil :)

Ne güzel gecmiş. Darısı başımıza. Kayınvalidenlerde belki anlarlar istemediklerini gelmezler
İsde bu tamamen hayal yuzsuzlkde ustlerne yoktr bizi kullanmayida severler mayisda smdi havalarda guzel olur akillari burda kalir denize sifr lojmanlarda otruyz biz onlarn amaci zaten gezmk etmk bize bakmak degil

Ne güzel gecmiş. Darısı başımıza. Kayınvalidenlerde belki anlarlar istemediklerini gelmezler
Sariligi cok dert etme kuzum gecer kafamzda buyuttgmz kadr bisiy degil hatta bunnla ilgili.bi makle okumustm.uzayan sarilik gecirenler daha zeki oldgunu sarilign aslnda beyin gelisimi.icin faydali oldugu sinir degerleri asmadgi surece zekaya buyuk.katkisi oldgu yaziyordu

Arkadaşlar 57 günlük bebek için her öğün alması gereken anne sütü/mama miktarı nedir? Yaklaşık olarak kaç cc ile doyuyorlar?
Canim.ben sagip verdgim halde sabt miktar icmiyo bu is cok karsik.bi bakiyom 90cc icmis bi bakuyorm 30 icmis bi bakiyorm 30 ictgi halde 3 saat aranmiyo istemiyo versemde.icmiyo bi bakiyorm 60icmis yarim saat snra tekrr istyo bizde yemek olaynda bi olcu tuttramadik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…