2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Evlat sahibi olmak müthiş bir duygu tarifsiz . Yalnız eskiden çocuk büyğtmek daha mı kolaymış yoksa biz mi biraz evhamlıyız. Emmesi çişi kakası emziği biberonu gazı meme reddi falan filan her şey her şey zorluyo bizleri. Bizler resmen pirinç unuyla büyümüşüz he sağlıklı mı değil ama Allaha şükür iyiyiz zekiyiz. Valla bazen bu tarz konuları rafa kaldırıp; mamaysa mama memeyse meme diyip dinlenip pozitif enerjimi gülümsememi hayat ışığımı Asya’ya vermek istiyorum. Ona buna kafayı taktıkça enerji kalmıyo çocuğun asıl ihtiyacı olan neşeli enerjik anne olmuyo nacizane kendi adıma konuşuyorum. Ben artık bu tarz konuları akışına bırakıp kendime eşime de zaman ayırmaya başlıcam. Ve tabiki asya için daha sağlıklı sağlam psikolojiye sahip bir anne olucam. He hem bu konuları başarıyla kotarabilen hemde pozitif güçlü ebeveynler vardır aramızda ama ben ne yazık ki olamadım öyle. Çok da yıpratmak istemiyorum kendimi. Büyük Hastalık olmasında küçük ufak tefek rahatsızlıklarda geçer memesi biberonu emziği gazı da halledilir. Ben böyle yapmazsam Asya en ihtiyacı olan zamanda yorgun bir anne profiliyle karşılaşacak. Bunu istemiyorum. Sizinlede paylaşmak istedim.

Bende anneme öyle diyorum ne kolay çocuk buyutmussunuz ,oda diyo bizim zamanımızda bez yoktu yikardik hep ,ama çocuklar usluymus valla

Meme reddi sebebi nedir canım bide kaç aylıksınız? İnş bian önce aşarsınız tentene temas duşta emzirme yöntemi uyguladınız mı

Süt bazen azalır bazen çoğalır canım hemen sütüm azaldı diye düşünme,bende sağlarken bazen ne kadar az geliyo diyorum 20 dk sonunda birikiyo yine ,sen şu iç bol bol

Cnm seni boyle gormek cok güzel aynen öyle cnm enerjimizi mutluluğa harcamak gerek ufak tefek sikintilar illa olacak alerji kilo alamama su bu inan geciyor gidiyo tedavisi var Allah dermansiz hastalik vermesin.

4.ve 6.haftalarda gaz pik yaparmis

Mutlu1anne görümcensiz ilk günün nasıl geçti?
Canım o cumadan beri kardeşinde kalıyodu cumadan beri yalnızım hatta cumartesi attım kızı pusetle arabanın arkasına arkadaşıma gittik:) uykusuzluk dışında iyi gibiyiz ama uykusuzluk çok zor başım çatlıyo

Kızlar ya bana böyle mesaj geldi hiçbirsey anlamadım faturalı falan da degilim ki her ay kesılıyor zaten telsiz kullanım ücreti bu nedir

Eklentiler

• Screenshot_20190417-180310.png
    124 KB · Görüntüleme: 38
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…