2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Hepsini neden birden vurdurdun canim agir gelmesin sonra ben rota ve diger asiya karar veremedim

Bebeyi uyutunca evde hangi işi yapacağını şaşıran anneler burda mı bi posta uyurken evi süpürdüm uyandı biraz oynaştık sonra ki uyuduğu posta da evi sildim çamaşır astım bi daha ki postada da yemek yapıcam daha liste uzun. Günler böyle geçip gidiyor valla

Hepsini neden birden vurdurdun canim agir gelmesin sonra ben rota ve diger asiya karar veremedim
Dr oyle uygun gordu cnm sıkıntı olmaz dedi ama gorecegiz bakalim. Zaten simdi olmazsa canli aşi 1 ay sonraya kaliyormus, arada olmazmis ne alakaysa. E o da tum aşı takvimi ileri atar, kimi asilarin suresi gecer.

U
İyi tabi canım karşılamasına çok sevindim. Bebeğin sağlığı söz konusu sonuçta. İnşallah iyi gelir canım. İçini ferah tut her şey güzel olur
Insallah öyle olur canim ya dermansiz dert degil ama yinede üzgünüm
Çok yaygın canım bu besin alerjisi seninkini kaç günlükken farketmiş oldun,arkadaş 3 .aya doğru yüzünde sivilceler çıkınca farketmiş
2 aylik olduk canım belirtilerin hepsi süt allerjisini gisteriyordu
Sagolasin canım Anladığım kadariyla sıfır 6 aylik bebeklerde allerjinin adi tam olarak konamıyor testlerde yanilabiliniyor umutherzaman inda dedigi gibi sezeryanli bebeklerde daha çok görülüyor zannimca

Kuz
Kuz degil yogrit paketli gida bile yiyemiysn inek sutu alerjsiinde onek sutnden olan hic bisiye yemiyson ne kadr siki diyet yaprsn o kadr kolay atlatysn
Ya eskiden alerjimi varmis ya hep yeni nesil cocuklarinda cikiyor valla 30 yil sonra torunlarimizda neler cikacak acaba tabi Allah baska dert vermesin bunların gecici yemeyiz

Pamukcuk var mi baksana diline
Yok canım ona arada bakıyorum ,en son 1 de emdi saat 3/3,5 gibi denedim almadı hafif uyudu o ara sagdm avent biberonla verdm 30cc anca aldı gönüllü olarak sonra kalanı da çay kaşiği ile verdim o tükürdü ben verdım, ben verdim o tükürdü sonra ben yine verdm toplam 80 cc süt içmiş oldu heran kusabilir zorla verdgm için tetikte bekliyorum bakalım bidaha ne zaman alacak kaç saat geçecek

Cnm verme bekle biraz aciksin 3 saat bekle bir sey olmaz ben denerim almazsa istemezse zorlamam zaten 3.saattte ac kurt gibi oluyo ben hic ssate de bakmiyom gerci de. elime geçtikçe veriyom alirsa alır almazsa almaz :) ama 3.saatten sonra almazsa o zaman sıkıntı sutun yagli ise bebek doyuyordur

Meme reddi dönemleri cnm bu aylar ondan ben biberon vermeye korkuyorum bu aylari da atlatsak sonra rahatız

20:30 a kadar beklycem bakalım
Göğüsler yumuşak sanırım yaglı da o yüzden mi cabuk doyup geç acıkıyor ki

Ben aynı anda yapıyorum ikisinide bana doktor 3-4 saatte bir sağ demişti iki saat gerçekten çok yorucu olur

Duşta emzir bol bol ten teması yapın canım
Her seferinde duşa mi gircez
Ya eskiden alerjimi varmis ya hep yeni nesil cocuklarinda cikiyor valla 30 yil sonra torunlarimizda neler cikacak acaba tabi Allah baska dert vermesin bunların gecici yemeyiz
Geçen bende onu düşündüm eskiden ne kolik varmış ne besin alerjisi bizim analarımız kolay çocuk buyutmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…