2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Kuzum kizim uc yasinda alerjiyi ben hep dedim var diye doktrlr yok dedi bir yasinda kadr geldik bir yasinda bi anda kziim gida alerjisinden soka girip bayildi elimde o gun adam akilli.tahliller yapildi alerjilern bir kismi cikti 1yasindan iki.yasna kadr alerjen hicbisiy yemedi iki yasnda yavas yavas basladik uc yasndnayz yogurt peynr disinda herseyi yiyorz bu ikisini kendi yemiyor bende yedirmeye calismiyrm cnku ogrendm ki cocuk bisiy ye.ek istemiyr sa vucudu tepki veriyor olablrmis.benim kizim ek gida donemnn en basndan beri yogurt yemek istemedi hic

Kuzum bagirsak.gecirgenligi konusunu bi arastr ben yanlis yonlendrmk.istemem ama bu sikayetlerne o konuda daha net cevp bulablrsn gbime geliyo elindeki mama bitince bide golden goat mamayi denemeni tavsye ederm

Hıı sizinki büyükmüş canım anldigim kadarilyla keçi sütüne tepki vermedi ayy ben deneme yanilma yoluyla kendim ölçüp karar vericem galiba zaten dr lar bile allerjinin çaresi şudur diyemiyor bence tedavisi tam anlamiyla gelismeyen bir hastalik insallah bu bebeginde gormezsinde rahat büyültürsün kuzuyu

Kuzum bagirsak.gecirgenligi konusunu bi arastr ben yanlis yonlendrmk.istemem ama bu sikayetlerne o konuda daha net cevp bulablrsn gbime geliyo elindeki mama bitince bide golden goat mamayi denemeni tavsye ederm
O nedir ki due bakayim onada evet aklımda o mama alternatif var deneme yanilma yoluyla dogru mamayi bulucam insallah

D vit. Degeri nasil ? Bu deger bagisiklikda cok.etkili diye biliyrm bu sebeple.sik hastalanabilir nerde otrydnz bilmiyorm ama alerji icin sadece alerji doktrna gtme imminolji ve alerji doktrna gt egitim arastrmalarda oluyo doktr daha netlestrsn kafandakileri biz uc yasindaki kizimi oyle iyilestrdik bagisikligini surekli.desteklemek gerekiyo avokado yagndan tutun hindstn cevizi yagina balik yaglarna tahinler bunlar hep bagisiklik guclendirici

Kuzum siz ikinci ay asisi olmusmuydnz emin degilm ama.ikinci ay asisindad ayumrta proteini olmasi lazmdi eger bebgn yumrtaya alerjisi varsa o tetiklemste olablr bu kan falani bide genelde ikinci ay asisindan snra alerjiler cikiyo ortaya bizdede oyle olmstu ikinci aydan snra cocuk cok degsmisti

Kızlar bugün verem aşılarımızı olduk sonra doktor kontrolümüz vardı oraya gittik ayda 1 kilo aliyor benim kızım kilosu gayet iyi dedi bende günde 1 kez mama vermek istiyorum gece tok oldugundan emin olmak icin ama almıyor dedim mamaya gerek yok sutun yetiyor simdilik dedi emzik almıyor almaması daha iyi zorlama sakın dedi gündüzleri bazen hiç uyumuyor 12-14 saat dedim uyku düzeni oluşmamıştır hala dedi haftaya hava güzel olacak şapka bere takmadan bolbol dışarı çıkın dedi bebisle bolbol konuşun sohbet edin dedi aşıdan sonra ateşi 38 olmadan ateş düşürücü vermeyin dedi sicrayarak uykudan uyanması da normalmiş 4 günde 1 kez kaka yapıyor o da normal dedi sizinde aklınızda bulunsun

Yok canım olmadık ama yaptirmakda kararsızım hoş bende kafa gitti bakalim nolucak her nolucaksa iyi olucak insallah

Ben hergun yapıyordum ama havalar ısındı die sobayı kaldırdım şimdi de biraz serinledi giydirince üşümez ama açınca üşür o yüzden yapamıyorum da şükür uyudu agladıktan sonra emiştik geri yatırdım bakalım

Biraz daha küçükken öyle alıyordu canım şimdi istemeyınce almıyor sipa az önce biraz emdi diğerini vermek istedim öğürüyor kilo alımına bakarım iyiyse keyfi bilir ne zaman isterse o zaman veririm ha değilse de bilemem ne yaparız artık
Ya bir dönem alıyor bindönem almıyor, arada venıl süt fazlalaşıyor bazend çok çok az oluyor bunlar dönemsel şeylerdir diyıp kendimi teselli etmeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…