2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canıma tak etti şu gaz,Eylül öztürk ün instagram da tavsiye ettiği gaz ilacını sipariş verdim inş o işe yarar,ilk kızım daha fenaydı üzerinden 5 yıl geçince unutuyor insan bazı şeyleri.bunu da unutacagım inş ama kırk mırk hikaye,düzelmiyorlar.uyumayunca süt azalıyor,süt azalınca aglamalarimiz sonra biberon mama derken kısır döngüdeyiz.
Kilo alan bebeklerimize maşallah,biz 54. Günümüzdeyiz ama kilomuz kıyafetle hala 4700 kusma da yok ama alamıyoruz çok fazla 3200 dogdu.

Bugün görüştük drla maflor ekledi probiyotik duzenleyi olsun diye. Mukus yapısı süt alerjisi gibj degil dedi bir hafta kadar maflorla biogaiayi birlikte kullanacagiz degisiklik olmazsa teste gidecekmisiz. Ay bu sezeryanli bebekler böyle oluyor iste herseye alerji vs. Birsey çıkıyor. Ama bence bizde süt alerjisi var. Bak kaka resimleri koyuyorum bir bak sizinde böyle mi? @volveren sende bakar mısın canım sizdede vardı yanlış hatırlamıyorsam.Kızlar kusra bakmayın paylaşıyorum ama mideniz kötü olmaz işallah

Eklentiler

• P_20190403_080236_1.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 29
  • P_20190402_215220_1.jpg
    106,4 KB · Görüntüleme: 31
Zararli diye pek sevmiyorum ama dedigin giibi oyle çok agliyorki insan mecbur kabulediyor ben cok iyimsermisim ya hep akilli olucak olucak diye gezdim ama pek de akıllı bi bebişim yok yani

Allah şifa versin canım.inş düzelir yavrucak.

çoğu bebek te görülüyormuş canm erken doğumla alakalı birşey demedi.Ayy 8 ay zor taşıdım 2 yıl a ne olurduk acaba :)
@engteacher86 2 sene hamilelik mi istediğine emin misin
9ay zor dayandık arkadaşım 2 sene nedir ama böyle de zor ya direk iki yaşında dogsa da fena olmazmş :)

Valla hamileliklerim gayet sorunsuz geçtiği için, yürüyen, konuşan, hatta bezi bırakma aşamasında bir bebiş doğurmayı çok isterdim

Zararli diye pek sevmiyorum ama dedigin giibi oyle çok agliyorki insan mecbur kabulediyor ben cok iyimsermisim ya hep akilli olucak olucak diye gezdim ama pek de akıllı bi bebişim yok yani

İlk kızımda bebek odasının beşiğine kurmaya geldi adamlar, dedi ki bana 'abla sallanır şekilde kuralım mı beşiği?' ben de gayet artistik şekilde 'Yooo hiç gerek yok, ben sallamayı düşünmüyorum'
Ay bak aklıma gelince yine alıyor beni bir gülme
İlk kızım doğdu 1 aylık olana kadar, hamileyken 'aaaa hayatta yapmam ben onu' dediğim her şeyi yaptım. Büyük söz konuşmayı o zaman bıraktım ben. Çocuk kuyruğuna basılmış gibi çığlıklara başladığında insan her şeyi yapar. Sakın yapmam demeyin, 'yapmam dedim yapmadım' diyenin bebeği çok sakindir, bunu bilir bunu söylerim. Elif çığlık atmaya başladığında her şeyi yapacak duruma geliyorum ben.

@Sulemrahkuzey canm kangurundan memnun musun rahat mı ? Ben hala karar verip alamadım bu neko siwch falan var 400 liraya acaba onun farkı nedir ki,solomom momfort ve mamadus lardan ayy bi alamadım gitti
Baya arastırdım bende bugün solomom sipariş ettim gelince yazarım sanada.
Canım eşin askerden sonra eski işine geri dönmedi mi
İşyeri iflâs etmiş canım maaledef evde oturuyoruz birlikte bakıyoruz şuan oğlişe. Mayısta benim mülakatım var ordan birşey çıkar inşallah diyoruz artık.
Oyy kıyamam ya sanada sıkıntı o kusma valla gün demedi dr gunde 4 poset vericeksin ornegin 60 cc mamaya yarim poset veriyorum zaten gecici bişey bu paket bitene kadar tekrar kontrole gideriz kullanin derse kullanırım
Bende alıcam artık günde 2 kez sütümü sağıp içine koyarım
aynen canm hergün battaniye nevresim yıkıyorun kıyafetlerini kaç posta değiştiğimi hiç saymıyorum bile,inşallah bizede şifa olur
Aynen gerçekten dolu dolu kusuyor resmen emdiği gidiyor birde ağlıyor tekrar istiyor her allahin günü bilmem kac kez değişiyor üstü basi ve benle babasının üstü başı. Günde 2 makina çamaşır yıkamaktan makinayida bozdum gözüm aydın
Allah şifa versin canım.inş düzelir yavrucak.
Amin canım bir anlasak ne olduğunu

Sallamam dedim ilkinde 1 yasına kadar da sallamadm zaten çünkü hep uyurdu kızım şimdi dogar dogmaz başladık sussun die

40landik aklandık paklandik ailecek bugün. 40 diyorlardi oda çıktı bakalım mızmızlıklar düzelecek mi hiç sanmıyorum. Bugün doktor isi 40 işi ve birde üstüne çamaşır makinam bozuldu akşam akşam üstüne oglis durmadı baya ağladı 10 gibi anca uyudu onunla uğraşalım derken anca girebildim buraya

yenidoğan aparatıyla mı sipariş verdin ben 3 aylık olmaya az kaldı diye aparatsız sipariş verecektim ama 7 kilo olana kadar aparat gerekiyormuş bizde bu gidişle daha uzun bir süre 7 olamayız.sende kullan bi canm memnun kalırsan bana da yaz :) volvonun dediği reflü ilacını verdim bugün 4.emişmemiz hala kusma yok eşim şok hala kusmadı diyo inşallah iyi gelecek,sen doktoruna bi danış uygun görürse başla bize de yazık bebeklere de yazık,elim kolum kalkmıyor artık yorgunluktan sen 2 makina yıkıyormuşsun valla bide beni düşün ayrıca 2 çocuk kıyafeti daha var

Canım Allah kolaylık versin, İnsallah kısa zamnda güzel bir iş bulur eşin issız cok zor bide bebek varken senin mülakat da olumlu sonuçlanır
Bizim bey 10 gibi uyudu ben de kestireym az dedım ben yatana geri uyandı pek uyku gözü de yok bakalım ne zaman uyuycaz

Aynen canim insan o an herseyi yapiyor

Sallamam dedim ilkinde 1 yasına kadar da sallamadm zaten çünkü hep uyurdu kızım şimdi dogar dogmaz başladık sussun die

İşte dediğim gibi, çocuğa göre şekil alıyor insan bir süre. Mecbur kalıyorsun ilk zamanlar. Uzun vadeli düşününce 'doğrusunu yapmalıyım' diyorsun ama işte birsürü şey düşünüyor insan. İlk aylarda güzel emsin, kilo alsın, iyi beslensin, iyi uyusun ki büyüsün derdine düşünce nasıl uyuduğunun bir önemi kalmıyor. Çünkü sürekli ağlayınca diğer şeyler yolunda gitmiyor. İlk ayların bu konuda telafisi yok. Şu an için Elif hanımın gönlü nasıl isterse öyle oluyor. Yanlış olduğunu bile bile çok çeşitli uyutma yöntemleri kullanıyorum. Büyüdüğünde zor gelmeye başlayacak biliyorum ama onu da o zaman düşünür çaresine bakarız. Hele büyüsünler de

Hadi hayırlı olsun kırkınız. İnşallah sizde bir şeyler fark eder. Gözüme bakıp bakıp sırıtması dışında pek bir şey fark etmedi bizde huyuna suyuna.
Çamaşır makinen bozulmuş, geçmiş olsun, onun nasıl bir çile olduğunu en iyi ben bilirim.
Ben de her gün çalıştırıyorum makineyi benimki de bozulmasa bari yine

Evet yenidogan aparatiyla siparis ettim canım. Elime ulasinca deneyip yazarım sana hemen. Dr benim abarttigimi düşünüyor açıkçası sanda iyi geldiyse alıp kullanayim bende belki düzelir çocuk mahvolduk kusmalardan

Amin canım inşalalh. Beyfendilerdeki kuş uykusu. Babasi yatti yanina ve saatlerdir gaz sancisindan ağladı yorgun düştü ondan bir süre uyanmaz bizimkj Bakalim en cok ne zaman gülücük atacak agu ugu yapacak onu merak ediyorum. Ay makineyi sorma gercekten bozulduğunu görünce tepemden kaynar sular boşaldı resmen. Yarın servisi çağıracağız bakalım icindede çocuğun camasirlar kaldı yarın duzelmezse mecbur elde yikiyicam galiba ıslak ıslak kaldılar birde

Gazdan mıdır huysuzluktan mıdır uyuyor tsm ben yatıyorum hopp uyanıyor sırtımda uyuyor dıe sırtıma aldım sırtta Umut kucakta Hira yok anacım uyumadılar şimdi ana kucagnda sallıyorum beyi hiç de uyku gözü yok Hira hanım da akşamüzeri uyudu kaldı şimdi uyuyamıyor biz hepten ayaktayız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…