2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
Canım ben arada gecede burnunu açıyorum .Sende aç istersen çok rahat ediyor.Bende mayısın başında başlıyorum işe tam 1ayım kaldı.

beni emdiğinde daha çok kusuyor mamayı da az çıkarıyor canm mama daha kıvamlı ondan mı az çıkarıyor diye düşünüyorum, içer içmez kustuğu için reflü olabileceğini düşünüyorum büyük abiside 3 yaşına kadar kustu onada reflü demişti doktor

Canım ben arada gecede burnunu açıyorum .Sende aç istersen çok rahat ediyor.Bende mayısın başında başlıyorum işe tam 1ayım kaldı.

Birkaç kere yaptım da çok ağlıyor uykusu açılıyor, su sıkmadan da pek faydası olmuyor çekmenin ama deneyeyim yine bu gece. Burnu tıkandığından beri fazla emmek istemiyor sanki ya kilo alımı da durdu gibi geliyor. Canım sıkıldı. Burun tıkalı, ağızda da meme var, çocuk nefes alacak yer bulamayınca napsın memeyi bırakıyor
Senin baya az kalmış işe dönmene. Ben Eylül'de de başlamicam ücretsiz izin almayı düşünüyorum.

Hay Allah ya, neden oluyor bu reflü peki? Erken doğması ile ilgisi var mıymış bu durumun? Çocuklar bedenleri tam gelişmeden doğuyor ondan sonra uğraş dur. 2 sene kalsalar içerde filler gibi, ne güzel ne dert olur ne tasa.

çoğu bebek te görülüyormuş canm erken doğumla alakalı birşey demedi.Ayy 8 ay zor taşıdım 2 yıl a ne olurduk acaba :)

Canim burnunu nasıl açıyorsun ben 5 mlmn yarisini bosaltiyorum yine açılmıyor oda sıcaklığı miz mi yuksek acaba 25 derece de oturma odasinda yatıyoruz yatak odamz daha serin diye orasi da 22 derece falandir bakalim fayda edecek mi

Benim gözüme hiç tostos görünmüyor dünden beri memeyi almak istemiyor sanki eridi gitti :) yarn ikinci ay aşimiz var bizim siz ne kadar oldunuz
Bizim de 1 hafta sonra 2. Ay oluyor. Daha ne olsun tontiş gayet maşallah. Barış da öyle 1 haftadır memeyle kavga ediyor gibi alıyor ama böyle kıpır kıpır memedeyken gaz çıkarıyor, kaka yapıyor. Gece normal alıyor da gündüzleri birkaç emmesi o şekilde oluyor

Size de masallah büyuyoruz şükür 6 ayı dolduksak bi

Pek bi sessizleşti Şubat annelerimiz, sanırım herkes okuyor ama cevap yazacak fırsat yok, ben bazen emzirirken okuyorum tek elle yazamıyorum mesela :)

Doğum dönemi sayfalara yetişemiyorduk, öyle olmasa da herkes bir iki bişi yazsın da buralar boş kalmasın kopmayalım birbirimizden. Daha doğum günleri organizasyonları kreşler okullar konuşacak çok şeyimiz olacak.

Herkes bi ses etsin olur mu?

Solomom aldım kullanmadım ama yenidoğan aparatı da var,dikişleri kumaşı oldukça kaliteli inş kullanışlı olur.
Olur canım olur baya kurtarıcı oluyor :)

yaa sağol canm,bende instgram hesabını takip ediyorum paylaşımlara bakıyorum kullanıcılar pek memnun ama senden de duymak istedim,desene yazın bol bol gezmeler sizi bekler
İnstagram hesabını takip ediyorsan beni de görmüşsündür ben memnunum canım Mamadus Solomom Momfort hepsi aynı sayılır

İnternetiö bitmediği müddetçe buralardayım bn bebe emzırırken yazıyorum suan:)

Bu 40 cikinca daha akilli olacaktik yani ben oyle umuyordum bizim gaz sancilarimiz artti sakinlestiremiyoruz ilkndefa battaniyede sallamak zorunda kaldık atak mı gaz mı off bi geçse
Geçen gün misafirim vardı akşam, anneme bi uğrasan da duş alsam dedim ananem de annemdeymiş ikisi geldiler saolsunlar, bu arada gaz sancımız başladı tabi, duştan çıkınca bi baktım ikisi koymuşlar battaniyeye sallıyorlar, minnoşta içinde sessiz sessiz duruyo, durdukları anda ağlıyor ama.

Şimdilik sıkıntı olmaz ama az daha ağırlaşınca kollar kopuyor sallama işinde, alıştırmamak lazım dicem ama o an amuda kalkıp emzir deseler yaparım valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…