2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252

Aman bırak bacım allasen. Burnunun açık olduğu zamanları da biliyoruz
5-6 aylık olunca anca rahatlicaz biz benim artık öncesi için umudum kalmadı.

cnm kiyamam gecmis olsun. asi yapar oyle huzursuzluk,ates bile yapabiliyor biz de ay sonu gidecegiz,fitili hazir bulundurcam evde. oglumda hep ates yasadik cunku. yuzundekiler de evet hormonlardan. yslysl in bebisinde dr vardi bnimkinde de. kontrolde esim tekrar tekrsr sordu o cok pimpiriklidir de,yine teyit edildi. bikac haftaya gecer dedi. hafiften gecmeye basladi bizmkininki. simdi nasil oldu bebisin ins daha iyidir

bebisi gogsume yatirip tum gun kalasim var kokusunu icime ceke ceke. bayiliyorum tostosuma,malesef is guc ve en onemlisi buyuk bi tane olunca imkansiz :) 2.bebegin adini bile anarken ogluma ihanet gibi gelirdi zamaninda,nerden nereye bu hormonlar cok baska :) :) herkese gunaydinlar :)

Yok canım yine aynı doktoruna sordum calpol ver dedi gittim calpol aldım uyuyo şuan uyansın vericem. Ama uyanınca öyle ağlıyo ki içim parçalanıyo

canım Allah senden de razi olsun sağlıklı olsun da bebeklerimiz anneleri mutlu bebeler mutlu olsun

Yok canım yine aynı doktoruna sordum calpol ver dedi gittim calpol aldım uyuyo şuan uyansın vericem. Ama uyanınca öyle ağlıyo ki içim parçalanıyo
Sen sabah yazmıştın Asya durmuyor diye yemin ediyorum Zehra da öyle aşı falan da yaptırmadıgim halde cok ağlıyor mama veriyorum biliyosun 3 saatte bir 60 cc veriyodum mama bitince agliyodu simdi yine agladi tekrar 30 daha verdim dünden beri ilk defa uyudu acaba acmiydi ağlıyordu simdi mama yi 90 vericem bakalim

canım ben iki burnuna da 2şer ml sıkıyorum hemen çekiyorım burnunu .açılıyor.Odamızın derecesini bilmiyorum ama sıcak oluyor.

Canım bizimkini hemen emziriyorum uyuyor.Ama Elif uyumuyorsa sana zor olur gece ama onların rahat nefes almasıda önemli .Bu sefer öksürmeye başlıyor bizimki.Ben ücretsiz alamayacağım malesef direk başlıyorum.

Cnm senin o attigin kaka fotosu benim oglus ile ayni Dünkü bezimizi gördüm sanki. Doktor sana tam olarak ne dedi bu kaka için? Sürekli mi böyle kakasi bizimki 1 haftadır böyle
Bizde bayadır var 20-25 gün kadar oldu.Bağırsak mukuzasiyla alakali olabilir dedi sezeryanli bebeklerde olabiliyormuş dedi probiyotik maflor verdi 5 gün kullanıp sonucu bildireceğiz dra gecmezse test yapacakmış. Ama salı gününe devlet hastanesine randevu aldım kalca ultrasyonu çektirmek için. O ara bu durumuda soyliyicem bakalım onlar ne yapacak.

Hadi ya o zaman bizimkindede var birsey bu aglanalar sizlanmalar kusmalar kendini sıkmalar boşuna degil demekki. Valla burda böyle şeyler okumasam hic aklima gelmeyecek bir sıkıntı mı var diye. Aslinda bana hep normal geliyordu bebek kakasi hic gormedigim için,taki dolu dolu kusmaya basladigindan beri az önce bir kustu atletime kadar islandim ve kendisininde üstünü başıni batırdı komple degistirdim herşeyi. En son 25inde tarttik 1200gr almis dogumdan yana ama suandada kilo aliyor gibi, sali günü belli olur ölçüm yapınca artık.Of birde makina bozuldu Allahtan abim yakın hemen toplayip gönderdim eşimle bebegin kiyafetkerini. Cok yogunluk varmış servis yarin gelebilecekmiş.

Günaydın kızlar bugün 2.ay kontrolümüz vardi 6 kilo 63 cm boyu 41 kafa çapı olmus. Ağzına da bakti pamukcuk yok dedi. Donem dönem meme reddi olur dedi.
Masallah senin ki Boyluca olacak galiba. çok agladı mı aşida bizimki yıktı ortalığı, üç günde 100 Gr almıs boy kafa aynı üç gün öncesi ile

Allah yardimcin olsun Cnm makinesizlik zor. Ben maflor kullanırken yoktu böyle kakasi gercekten ama çok gazi oluyordu diye bıraktım 10 gün kullanıp belki biraktiğin için oldu

Masallah senin ki Boyluca olacak galiba. çok agladı mı aşida bizimki yıktı ortalığı, üç günde 100 Gr almıs boy kafa aynı üç gün öncesi ile
Seninki de baya iyi kilo aliyor çok 3 gün 100 gram Cok iyi demek sütun yağlı kilo yapiyor. Benimki de 1 ayda 5 cm uzamış bana çok geldi ya Bizde karı koca kısa insanlarız.

Seninki de baya iyi kilo aliyor çok 3 gün 100 gram Cok iyi demek sütun yağlı kilo yapiyor. Benimki de 1 ayda 5 cm uzamış bana çok geldi ya Bizde karı koca kısa insanlarız.
Demekki canım yoksa çok az emiyor bide iki gündür çok uykusuz kaldım süt azaldı . bizde eşim tarafi minyon benim boy da ortalama bizim tarafta en kısalardanım ben boy 1.65 eşimle de aynı boyumuz

Demekki canım yoksa çok az emiyor bide iki gündür çok uykusuz kaldım süt azaldı . bizde eşim tarafi minyon benim boy da ortalama bizim tarafta en kısalardanım ben boy 1.65 eşimle de aynı boyumuz
Ası olmadık biz asi yoktu haftaya gideceğiz gene. Valla cnm sağlıklı olsunlarda kilo önemli değil. Demek sütümüz doyurucu ondan emmiyorlar ondan ben artık sık sık vermicem memeyi zaten acikinca aliyor memeyi ben şekeri düşecek alsin diye zorluyorum. Bu sefer gaz cikartacak vakitleri olmuyor mideleri biraz rahatlasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…