2019 Şubat Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak?

• Ankete Katılan
    252
misafirler zaten beni benden alıyor üzülme büyür büyür i,yarın kocaman olur,amann buda büyüyecekte diyolar bana göre normal işte ufak doğdu yavaş yavaş büyüyor işte.Doktor nezaman kilo alımı durursa ilaç veririz dedi ama araştırıp bende alsam gavisconu iyi olur sanki,sen nasıl veriyorsun gün de kaç defa

Canım 6.400 kg boy 60 olmus kafa çevresi de30 pazartesi böyleydi bugün aşi oldunuz mu siz Perşembe açacakms aşiları bizim ebe yarım gidicez saglik ocagına
Maşallah bebegine iyi kilo almis boyu da iyi uzamış benimkini merak ediyorum bakalim yarin öğrenicez. Kafa çapı 30 olamaz cnm yanlış mi yazdin

Ahhh benim güzel kızım tam da öyle Bir çocuk du ama bu kardes ahhhh bu kardes :)

Gozunaydin cnm her sey yolunda imis benden smear almadı hicbir sey de demedi.

Doger bebeklere cocuklsra bakıp benimkide buyur mü acaba diyorum ama buyuycek insallah dr cok begendi bu kez insallah aradaki farki kapaticaz cidden gaviscon iyi geldi ustelik ben 4 kez verrmem gerek ben 2 poset veriyorum mamasina azar azar katıyorum kusma da kilo alimina engel ve boğulma tehlikesi yasiyoduk biliyosun

Canım 6.400 kg boy 60 olmus kafa çevresi de30 pazartesi böyleydi bugün aşi oldunuz mu siz Perşembe açacakms aşiları bizim ebe yarım gidicez saglik ocagına
Maşallah tostos olmuş Benimki de geçti 6 kiloyu haftaya çarşamba kontrolü var evdeki tartıyla tutacak mı görücez. Kollarımıza kuvvet diyorum

Bende aldırayım canm ya yavrum yediği anda hemen kusuyor o da haliyle kilo alımını azaltıyor,çok sevindim işe yaradığına bundan sonra daha iyi büyür annesi,boğulma olayını da artık yaşamıyorsundur inşallah

V volveron canm ben tozu aldırdım günde bir poşeti 2 ye bölüp mamasına katayım 7 gün mü kullanılacak doktor size kaç gün dedi? Reflüsü olduğu belli hiç normal kusmıyor ki her emme sonrası midesini tamamen boşaltıyor

Çok şükür yaa aman bidaha yasatmasin Rabbim sen de bi dene bakalım dr kana karışmıyor zarari yok dedi

Oyy kıyamam ya sanada sıkıntı o kusma valla gün demedi dr gunde 4 poset vericeksin ornegin 60 cc mamaya yarim poset veriyorum zaten gecici bişey bu paket bitene kadar tekrar kontrole gideriz kullanin derse kullanırım

Oyy kıyamam ya sanada sıkıntı o kusma valla gün demedi dr gunde 4 poset vericeksin ornegin 60 cc mamaya yarim poset veriyorum zaten gecici bişey bu paket bitene kadar tekrar kontrole gideriz kullanin derse kullanırım
aynen canm hergün battaniye nevresim yıkıyorun kıyafetlerini kaç posta değiştiğimi hiç saymıyorum bile,inşallah bizede şifa olur

tabi ki canm önemli olan sağlıklı olması ama şuana toparlamamız vardı yavrum kusmaktan kilo alamıyor ki sıkıntı orda
Canım hem mamayı hem sütü mü kusuyor? Eğer sadece sütü kusuyorsa alerji olabilir ama ikisinide kusuyorsa reflüdür büyük ihtimalle. Ama geçici bir şey üzme kendini lütfen 6. Ayda oturmaya başladıkça düzeliyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…